کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

نگرانم ضعیف‌النفس‌ها دستاورد‌های نظام را به باد دهند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران می‌گوید نگران به باد دادن «دستاورد‌ها» و «سرعت فوق‌العاده‌» جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف از سوی افراد «ضعیف‌النفس» است.

به گزارش خبرگزاری «تسنیم»٬ آقای صدیقی روز جمعه (پنجم اردیبهشت) در جمع گروهی از مردم یزد این مطلب را بیان کرده است.

وی گفته «امروز شرق و غرب بر این قدرت ما اذعان دارند و ناچار هستند توانایی ایران را اعتراف کنند و ما روز به روز با سرعتی فوق‌ سرعت دنیا می‌رویم که با قدرت‌های بزرگ رقابت کنیم.»

صدیقی اضافه کرده «اگر افراد ضعیف و النفس این قدرت را مفت بر باد ندهند، ما در سایه داشتن هسته‌ای صلح آمیز، اقتصاد بالنده داریم.»

اشاره امام جمعه موقت تهران به مذاکرات هسته‌ای دولت حسن روحانی با گروه ۱+۵ به خصوص آمریکا است که حامیان علی خامنه‌ای منتقد آن هستند.

آن‌ها همچون صدیقی می‌گویند هرچند رهبر اجازه انجام چنین مذاکره‌ای را صادر کرده٬ آما مذاکره کنندگان ایران نباید از موضع جمهوری اسلامی عقب نشینی کنند.

گروهی از محافظه‌کاران در عین حال تیم مذاکره کننده هسته‌ای را به «خیانت» متهم کرده و می‌گویند این تیم تمام دستاورد‌های هسته‌ای نظام را در توافقنامه ژنو بر «باد» داده است.

صدیقی در این خصوص نیز گفته «این دستاورد‌ها با خون‌های فراوانی به وجود آمده است و مذاکره‌کنندگان باید خط قرمز‌ها را در ارتباط با انرژی هسته‌ای صلح‌آمیز ایران رعایت کنند.»

امام جمعه موقت تهران همچنین اضافه کرده «تکیه بر اقتصاد غربی و کمک گرفتن از آن‌ها ما را دچار فقر اقتصادی می‌کند، اما اقتصاد مقاومتی سبب موفقیت ایران و تامین معیشت مردم بدون ریاضت است.»

کاربر مهمان در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
جناب شیخ اندکی از عطایای

جناب شیخ اندکی از عطایای فقیهانه ولی خود را به مردم بدهد تا آنها هم نگران از دست رفتن دستاوردها بشوند ملتی که آه نداشته باشد که با ناله سودا کند و از دستاوردهای نظام مانند شما بهره مند نشده چیزی برای از دست دادن ندارد اگر شما بر خلاف ملت در این دوره فلاکت مالی قوی النفسید چون از دستاوردهای نظام به شما خوب رسیده و شما را قوی کرده اما دستاورد نظام برای مردم چیزی جز فلاکت نبوده

ناصر در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
حاج آقا ، برای بیرون آمدن از

حاج آقا ، برای بیرون آمدن از نگرانی برو به باغ چند هکتاری خود و حال کن .

ايراني گم نام در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
آخوندك گريان

مملكت ما توسط شما رجاله گان بي مايه به قهقراي بيشتر فرو خواهد رفت . ولي تا كي ؟ زمان آن بسيار نزديك است وعنقريب گريبان همه شما لاشخوران را مردم به جان آمده خواهند گرفت . وقيامتي كه از آن دم ميزديد را در اين دنيا خواهيد ديد !! گريه كن گريه كن .

کاربر مهمان در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
خدایا اون روزی میاد که بلاخره

خدایا اون روزی میاد که بلاخره یک بحران درست و حسابی در بگیرد که اون روز گارد و نوپو و یگان ویژه و سپاه حفاظت و هزار تا تشکیلات کوفت و زهرماری دیگه حریف خروش مردم نباشند و اون روز شکر خوردن همراه با گریه همین حضرت آیت ا... را تو تلویزون ببینیم و ببینیم که از ترس جونش بدون هیچ فشاری فحش ناموسی به سدعلی میده و میگه اینها فحش و تهمت نیست من دارم افشاگری میکنم!!!

اسد در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
جناب شیخ گریان شما نگران

جناب شیخ گریان
شما نگران اوضاع خودت باش که عنقریب توسط ملت به تمام اعمال شما ها رسیدگی خواهد شد
دست آورد های نظام هم بخورد تو سر تو و سید علی خامنه ای دامت کثافاته

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)