در ارتباط با حوادث بند ۳۵۰ اوین

لاریجانی: دادستانی‌ها با جو سازان برخورد کنند

صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه به دادستان‌های کل کشور دستور داد با «اخلال‌گران» امنیت ملی با «قاطعیت» برخورد کنند.

آقای لاریجانی این مطلب را چهارشنبه (سوم اردیبهشت) در جلسه مسئولان عالی قضایی بیان کرده و گفته «دستگاه قضایی به خوبی تحرکات را رصد می‌کند و اجازه فتنه‌گری دوباره نخواهد داد.»

وی افزوده «همگان بدانند که نظام اسلامی ایران نظامی نیست که به بهانه‌های واهی در مقابل فتنه‌گران و اخلال‌گران و حامیان آنان به انفعال بیفتد.»

رئیس قوه قضائیه به کسانی که آن‌ها را «فتنه‌گر» نامیده٬ گفته «اگر قوه قضائیه تاکنون تسامحی از خود نشان داده از این پس هیچ‌گونه تسامحی نخواهد داشت.»

وی همچنین گزارش درباره ضرب و شتم زندانیان بند ۳۵۰ اوین و پیامدهای آن را «فضاسازی و نشر اکاذیب» دانسته است.

این اظهارات تند و هشدارآمیز لاریجانی در واکنش به انتقاد از عملکرد قوه قضائیه در حادثه پنجشنبه گذشته بند ۳۵۰ اوین ایراد شده است.

قوه قضائیه و نهاد‌های امنیتی در پی درگیری‌های رخ داده در بند ۳۵۰ اوین با فشار‌ها و انتقاد‌های زیادی مواجه شده‌اند و تلاش می‌کنند روایتی متفاوت از آنچه که در این بند رخ داده را به عنوان واقعیت نشان دهند.

صادق لاریجانی امروز با صدور حکمی غلامحسین اسماعیلی را از از سمت ریاست سازمان امور زندان‌ها برکنار و به سمت رئیس کل دادگستری استان تهران منصوب کرد.

آقای لاریجانی در حکم علی اصغر جهانگیر را به سمت رئیس جدید سازمان زندان‌ها منصوب کرده است.

جهانگیری پیش‌تر رئیس سابق مرکزحفاظت و اطلاعات و بازرس ویژه قوه قضائیه بود که گفته می‌شود سابقه برخورد‌های تند و خشنی در پرونده خود دارد.

ايراني گم نام در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
ملي گرايي ؟

به نظر رهبر مقبورتان ملي گرايي خلاف اسلام است! حال شما ملي گرا شده اي ودم از امنيت ملي ميزني ا امنيت فقط خاص شما لاشخور ها ي بي مايه است ولاغير . كه اين امنيت پوشاليتان بزودي رخت خواهد بست وگريبان شما مجرمان بلفطره را خواهيم گرفت . شك نكن!!!

کاربر مهمان در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
این از قابلیت های آقایان است

این از قابلیت های آقایان است که بعد از رفتن در بشکه حوزه علمیه به مقام بصیرت دست یافته و هر کس که توان دست یازیدن به ایشان را نداشته باشد و دست بسته در گوشه ای افتاده باشد را لگد میزنند و نعره میکشند که :"هل من مبارز؟؟"
ولی آقا صادق!! خیلی دلت خوش نباشه تو وضعت بهتر از رئیس های قبلی همین قوه نخواهد بود و چون ذاتت از اونها پست تره بلاخره خورشید ...مالی های تو هم غروب خواهد کرد و مطمئنا مجتبی خامنه ای تو را تحمل نخواهد کرد چه این پدر و پسر سر همه آخوندهایی که احتمالا برتری هایی به آنها داشته باشند را میخورند باور نداری یک نگاه به دوروبری های سدعلی بنداز ببین یک آدم باسواد ولو حوزوی که حرفی برای گفتن داشته باشه اونجا میبینی؟؟ پس فکر خودت باش تو که سن ات با آقا مجتبی تقریبا یکیه و سوادت هم که بیشتر از اونه عاقبت ات مثل اعضای حکومت کره شمالی خواهد بود حال میدن سگ بخوردت یا اینکه با شعله افکن میکشنت خدا میدونه!!

کاربر مهمان Mani az alman در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ :
كسي كه به روايت همكلاسيهايش

كسي كه به روايت همكلاسيهايش حتي شهامت شركت در تظاهراتهاي صد هزاري كه حتي زنان و كودكان در ان سهم داشتند را نداشت و خود را مخفي مي كرده، حالا دولتي سر برادران اطلاعاتي سباه جكر شير بيدا كرده و هماورد مي طلبد، دستور سركوب مي دهد، مطمعنم قبل إز رسيدن دادكاهت هفت بار إز ترس محاكمه و مرك سكته و شلوارت را كثيف كردي، بزدل هيج ندار

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)