روح‌الله حسینیان، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری:

ادبیات گستاخانه برخی اصولگرایان مانع وحدت است

روح‌الله حسینیان، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری می‌گوید برخی محافظه‌کاران «تنها کارشان» موضع‌گیری علیه جبهه پایداری است و با وجود استفاده از ادبیات «توهین‌آمیز و گستاخانه» علیه این جبهه انتظار وحدت هم دارند.
 
آقای حسینیان این اظهارات را روز دوشنبه (۲۵ فروردین ماه) در گفتگو با وب‌سایت جمهوریت بیان کرده است.

وی گفته «کسانی که خود را اصولگرا می‌دانند و مرتب از دغدغه‌های اصولگرایی دم می‌زنند، این روز‌ها تنها کارشان این شده است که علیه جبهه پایداری صحبت کنند.»

به گفته حسینیان٬ یکی از محافظه‌کاران به تازگی «جبهه پایداری را به یهود تشبیه کرد و در کلام نابجایی گفت که جبهه پایداری خود را فرزند خدا می‌داند.»

وی از این که برخی از محافظه‌کاران «با ادبیات توهین‌آمیز می‌خواهند وحدت ایجاد کنند» انتقاد کرده و افزوده «ایراد این دوستان این است که می‌گویند و فکر می‌کنند محور دین و عالم و روحانیت هستند.»

این عضو شورای مرکزی جبهه پایداری ادامه داده این افراد فکر می‌کنند «همه موظف هستند با آنها به وحدت برسند.»

اعضای جبهه پایداری که از آنها به عنوان محافظه‌کاران تندرو یاد می‌شود٬ در سال ۱۳۹۰ از سوی شماری از هواداران و نزدیکان محمود احمدی‌نژاد اعلام موجودیت کرد.

شماری از چهره‌های سرشناس محافظه‌کار معتقدند عملکرد اعضای این جبهه باعث اختلاف میان محافظه‌کاران شده و به شکست آنها در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ انجامیده است.

حسینیان به این افراد که نامی از آنها نبرده٬ هشدار داده است: «افرادی که گستاخانه در خصوص جبهه پایداری صحبت می‌کنند چه طور انتظار اتحاد را از ما دارند؟ در حالی که اتحاد یک شرایط و اصولی دارد.»

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ :
چخه

کدام ادبیات گستاخانه ؟ کدام اصولگرایان ؟ کدام وحدت ؟
مگر کسی خواسته با شما جنایتکاران و ربهرتان و اراذل و اوباشش وحدت کند ؟
وحدت با قاتل و جانی ؟

ايراني گم نام در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ :
قاتل

دوباره اين نامرد حرف زد خسرو خوبان كه حتما شرم داشت كه اسمش خسرو هست . نامردي كه رسما از دهانش پريد والا ما خودمان يك روز قاتل بوديم . آدم مي كشتيم !حتما از خودش گستاخ تر پيدا كرده .البته هردوجناح همگي گستاخ كلاش و نان به نرخ روزخور ودم جنبان رهبر در دانه شان هستند!

ناصر در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ :
دلگیر نشوید اقای حسینیان .

دلگیر نشوید اقای حسینیان . اصولگرایان شریف مورد نظر شما ، طی سه دهه اخیر کاری جز فحاشی و تهمت زدن و اهانت به هر کس که بویی از انسانیت برده است نکرده اند ، لذا شیوه حرف زدنشان همین است و قصد بدی نداشته اند و سخنانشان در باره جبهه پایداری ، نه از ره کین است . دلیلش هم اینکه در جبهه پایداری نشانی از انسانیت به چشم نمیخورد تا از دید اصولگرایان کذا مستحق فحش خوردن دانسته شوند .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)