کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

مشکل ما آمریکا نیست٬ در داخل مشکل داریم

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته مشکل کنونی جمهوری اسلامی «آمریکا» نیست٬ بلکه جریان‌هایی در داخل وجود دارند که دنبال شکل دادن نیرویی در کنار ولایت فقیه هستند.

به گزارش خبرگزاری «نسیم» آقای صدیقی روز پنجشنبه (۲۱ فروردین) در جمع خبرنگاران گفته «مشکل ما در مبارزه با آمریکا نیست چرا که تاکنون هیچ غلطی نتوانسته بکند و در آینده نیز نخواهد کرد.»

وی گفته «امروز مشکل ما مربوط به داخل کشور است. نباید اجازه سوءاستفاده به بیگانگان و دشمنان را بدهیم.»

به گزارش خبرگزاری «تسنیم» صدیقی همچنین گفته «دشمنان قصد دارند تا سربازان ولایت را دچار دوقطبی کنند و یک نیروی دیگر را در کنار ولایت فقیه مطرح سازند.»

امام جمعه موقت تهران نامی از این افراد و جریان‌ها نبرده٬ اما به نظر می‌رسد طبق معمول منظور وی اکبر هاشمی رفسنجانی٬ محمد خاتمی و حتی حسن روحانی بوده باشد.

حامیان علی خامنه‌ای و محافظه‌کاران تندرو سال‌هاست جریان اصلاح‌طلبان و رهبران آن را به «انحراف» از اصول جمهوری اسلامی متهم می‌کنند.

آن‌ها بار‌ها هشدار داده‌اند مقابل این جریان ایستاده و در صورت لزوم با حاملان و مدافعان آن برخورد خواهند کرد.

ايراني گم نام در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ :
شيرين است

شيخ ما شيره را خورد وگفت شيرين است . اين رقص قهرمانانه هم چنان ادامه دارد!!!

اسد در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ :
حضرت شیخ گریان از اول هم با

حضرت شیخ گریان
از اول هم با آمریکا مشکل نداشیم .مشکل ما از اول با خمینی کذاب و رفسنجانی و حامنه ای دجال و شما بی دینها و دین فروشان بوده است

ناصر در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ :
علامه مصباح بیشتر انچه را

علامه مصباح بیشتر انچه را اقای خمینی گفته است را از سر مصلحت میداند و معتقد است که بسیاری از نظراتی که به ایشان نسبت داده میشود ، تحریف سخنان ایشان است . یکی از تحریفات که اخیرا کشف شده است ( بعد از نرمش قهرمانانه) جمله ، امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند است . در واقع ایشان فرموده اند ، امریکا هیچ غلطی نمیکند . اینطور نیست آقای صدیقی ؟ این کشف را به نام خودت ثبت کن اقای صدیقی ، در آینده به کار می آید .

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)