سایت «نسیم آنلاین» اعلام کرد:

فرمانده اطلاعات سپاه قم در سردشت کشته شد

سایت «نسیم آنلاین» از کشته شدن سردار عاصمی مسئول اطلاعات سپاه علی بن ابی‌طالب استان قم به همراه پنج تن از «همرزمانش» در منطقه عملیاتی سردشت خبر داد.

این سایت روز جمعه (۳۱ تیر) این خبر را منتشر کرده٬ اما به جزئیات دیگری اشاره نکرده است.

به نظر می‌رسد این فرمانده سپاه و پنج نفر دیگر در جریان حمله چند روز گذشته سپاه به مقر پژاک در اقلیم کردستان عراق کشته شده باشد.

این برای نخستین‌بار است که اعلام می‌شود در جریان این درگیری‌ها که گزارش شده همچنان ادامه دارد٬ یک فرمانده ارشد سپاه به همراه چند نظامی دیگر کشته شده است.

مقام‌های جمهوری اسلامی از اعلام آمار دقیق کشته شدگان خود در این درگیری‌ها خودداری می‌کنند.

پیش‌تر فرماندهان سپاه تنها از کشته شدن یک بسیجی و چهار پاسدار در این درگیری‌ها خبر داده بودند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۰ :
دوستان این و یادتون نره که

دوستان این و یادتون نره که گروه پژاک را رژیم آخوندی آیجاد کرد و حمایت کرد ... و پس از مدتی دست از حمایت اونها برداشت و تبدیل به دشمن رژیم شد ... اینها همه بازیهای پشت پرده است که جوانان این مرز و بوم و به خاک و خون میکشه ....

کاربر مهمان در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۰ :
کمترین عکس العمل

حمید جان : حرف شمارو بنده هم قبول دارم که نباید حساب همه ی پاسدار او یکی کرد اما وقتی همین حضرات بعد کودتای انتخاباتی تو اون کشت و کشتار سال 88 سکوت اختیار کردن حتا اگه فرض و براین بذاریم مخالف هم بودن ( که اگه سر سوزنی مخالف بودن تا حالا فرستاده بودنشون جایی که عرب نی انداخت ) چرا و بر اساس کدوم دستور شرعی و عرفی در برابر وحشیگری حکومت در برابر عده ای که تنها جرمشون سوال رای من کو؟ بوده سکوت کردن؟

از قدیم گفتن سکوت علامت رضاست کاریش هم نمیشه کرد خیلی دردناکه این روزا رو ببینی و بخونی که هم وطنی بگه از خوشحالی تا صب نخوابیدم اما باید یقه ی حکومت و بگیری البته اگه بتونی که چرا مردم و به اینجا و این مرحله رسوند، اون روزایی که به اسم سپاه ریختن تو خیابون کشتن یا بردن تو انفرادیا و بهشون تجاوز کردن باید فکر همچین روزایی میشد هر چن حضرات نشون دادن نه عقلش و دارن و نه شعورشون به اون حدیه که این چیزارو بفهمن.

خیلی تلخه اما خود کرده را تدبیر نیست و اگه اونائی که تو بدنه ی سپاه هستن و دلشون با مردمه اعلام برائت نکنن باید روزای آینده انتظار بدتر ازینارو داشت یقین بدون و شک نکن حمیدآقا.

hamid در تاریخ ۱ مرداد ۱۳۹۰ :
تجزیه طلبان

از اینکه میبینم بعضی کاربران از کشته شدن پاسداران این مرز و بوم لذت میبرند متاسفم . حساب عده ای پاسدار که در شهر ها مخالفان نظام را غیر قانونی سرکوب میکنند از حساب پاسدارانی که از مرزها دفاع میکنند جداست .
پژاکی ها عده ای تجزیه طلبند که بدنبال تجزیه کردستان ایران هستند و هر دولتی و حکومتی در ایران حاکم باشد موظف به مبارزه با گروه های تجزیه طلب است شعار بزرگ غرب و آمریکا در مورد ایران را فراموش نکنیم : سوای نوع حکومت ؛ چند ایران کوچک برای غرب کم خطرتر از یک ایران بزرگ و قدرتمند است .
پس کاربران محترم بخود بیائید و از تجزیه طلبان حمایت نکنید
گرچه اقدامات جمهوری اسلامی را در برخورد با قومیت ها نیز نباید تایید کرد اما خطر بزرگ تایید و تشویق افکار تجزیه طلبانه گروهی منحرف و وطن فروش است
دوستان مگر هر کسی که با نطام مخالف است خوب است و هر کس با نظام بود بد است
بدانید که اداره هرکشور نیازمند دولت و نظام است .
ما اگر به روش حکومت خود معترضیم دلیل نمیشود که با تجزیه طلبان و دشمنان یکپارچگی ایران همساز و هم آوا شویم بلکه باید بکوشیم تدریجا روش حکومت و منش حکومت را در جهت منافع ملت اصلاح کنیم .
خواست قلبی غربی ها فروپاشی ایران است از یاد نبریم .
پاینده باد ایران بزرگ و سربازان و پاسداران جان برکفش

محراب در تاریخ ۱ مرداد ۱۳۹۰ :
خدایا شکر تو

با شنیدن این خبر آنقدر خوشحال شدم که تا صبح خوابم نبرد. امیدوارم انتقام خون به ناحق ریخته برادر بیگناه من از همه پاسداران جنایتکار و آدمکش گرفته شود.

کاربر مهمان در تاریخ ۱ مرداد ۱۳۹۰ :
به نابودی همه پاسداران

انشاءالله روزی برسد که تمام پاسداران از روی زمین محو شوند. آن روز بزودی می رسد و همه با هم در روزی مبارک شاهد اجساد گندیده پاسداران خواهیم بود. به امی آن روز لحظه شماری می کنیم.......

بسیجی سابق در تاریخ ۱ مرداد ۱۳۹۰ :
بالدرک الاسفل من النار! یا به

بالدرک الاسفل من النار! یا به قول معروف، به درک اسفل السافلین. از دشمن یکی کم. چه بهتر از این؟
این حرف را کسی چون من می گوید که سه سال در جبهه های جنگ بوده و روزی عاشق بسیج و بسیجی بوده است. اما امروز آرزو می کنم سر به تن هیچ پاسدار و بسیجی نباشد. هر روز که یکی از جنایتکاران و آدمکشان به جهنم می رود، آن روز، روز شادی ملت اسیران است. درود بر کردهای مبارز. درود بر هر کسی که بخواهد تیر به قلب این جنایتکاران شلیک کند، حتی اگر ملاعمر و طالبان باشند.
روزی روزگاری در دارخوین، شلمچه، بازی دراز، فاو، شیخان (کردستان) و... همدوش پاسدارانی بودیم که از جنس خود ما بودند. و امروز خواهان مرگ همان کسانی هستیم که از جنس دیکتاتورها و آدمکشان هستند.

زندانی سیاسی در تاریخ ۳۱ تیر ۱۳۹۰ :
ای به درک. خبر مرگشون دست از

ای به درک. خبر مرگشون دست از سر مردم بردارن تا کشته ندن. این آتیشیه که خودشون بپا می کنند. صبر ملت هم حدی داره

کاربر مهمان در تاریخ ۳۱ تیر ۱۳۹۰ :
این است عاقبت متجاوزوین به

این است عاقبت متجاوزوین به سرزمین کردها...

amin در تاریخ ۳۱ تیر ۱۳۹۰ :
hagheshune be khoda

hagheshune be khoda

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)