جنجال توقیف روزنامه «آسمان» ادامه دارد

تنش میان دولت حسن روحانی با رسانه‌های سپاه٬ صدا و سیما و گروهی از نمایندگان مجلس بر سر انتشار مطلبی درباره «قصاص» در روزنامه توقیف شده «آسمان» بالا گرفته است.

کمیسیون فرهنگی مجلس با صدور بیانیه‌ای «غیرانسانی» خواندن حکم «قصاص» از سوی روزنامه «آسمان» را «تعجب‌برانگیز» خوانده و از وزارت ارشاد خواسته به وظیفه خود از حریم قانون کوشا باشد.

مصطفی افضلی‌فرد٬ سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس هم از شکایت افراد حقیقی و حقوقی از وزیر ارشاد «درباره روند هجمه‌ها در رسانه‌ها و ابتذال در جامعه» خبر داده است.

رسانه‌های وابسته به سپاه نیز با انتشار گفتگو‌ها٬ گزارش‌ها و یادداشت‌های متعددی به بهانه نقد مطلب روزنامه «آسمان» حملات هماهنگی علیه دولت روحانی به خصوص وزارت ارشاد آغاز کرده‌اند.

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مختلف ایران نیز در چند روز گذشته با صدور بیانیه‌های جداگانه‌ای٬ علیه وزارت ارشاد و نحوه فعالیت رسانه‌ها در دولت یازدهم موضع‌گیری کرده‌اند.

صدا و سیما هم با انجام گفتگو‌هایی با گروهی از روحانیون محافظه‌کار به جمع مهاجمان به دولت روحانی و سیاست‌های فرهنگی این دولت پیوسته است.

دولت نیز در واکنش به این حملات از برخورد قریب‌الوقوع با ده‌ها سایت محافظه‌کاری خبری داده که فاقد مجوز فعالیت هستند.

حسام‌الدین آشنا٬ مشاور ارشد حسن روحانی در سخنانی کم‌سابقه حملات تندی متوجه عملکرد صدا و سیما در قبال دولت یازدهم کرده است.

آشنا گفته «صدا و سیما خود را مدعی نظارت بر همه قوا و کشور می‌داند، اما خود به نظارت تن نمی‌دهد. کاش تک‌صدایی موجود در این سازمان تک‌صدایی ملت بود، نه تک‌صدایی یک جناح و گروه سیاسی.»

کاربر مهمان Mani az alman در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۲ :
در دوران رياست جمهوري

در دوران رياست جمهوري رفسنجاني نهاد نظامي سباه و طفل حرامزاده أش بسيج به همراه بازجويان اطلاعات به اين نتيجه رسيدند كه إز صحنه سياست و قدرت به كناره كشيده شده اند، كساني كه قصاب نظام بودند و مستقيم در سركوب و كشتار مردم و متلاشي كردن تمامي مخالفان نظام مقدس نقش اصلي بر عهده داشتند با تمام قوا در سال ٧٦ براي بقا وارد انتخابات شدند،

اما با بيروزي خاتمي تيرشان به سنك خورد و فهميدند كه با تمامي تبليغاتي كه دارند به أضافه حمايت رهبر مسلمين حتي در انتخابات مهندسي شده شانسي ندارند إز همين نقطه كودتاي هم جانبه انها در هر كوشه و كنار به دوران افتاد، قتلهاي زنجيره اي و هجوم رسانه اي به روزنامه هاي غير خودي بسيج كفن بوشان و تصفيه فرماندهان مخالف در سباه و نامه نكاريهاي سرداراني مثل قاليباف در كوبيدن دولت إصلاحات همه و همه در اطلاعات سباه برنامه ريزي و أجرا شد، و با امدن احمدي نزاد و اتفاقات ٨٨ خود را تقريبا سوار بر خر مراد مي ديدند،

اما انتخابات ٩٢ انها را إز نعشكي تاخت و تاز بيرون كشيد، حالا هم خيال ندارند به اين سادكي اين خوان نعمت را رها كنند، جنان كه هيج ديكتاتوري تا بحال داوطلبانه مصدر قدرت را رها نكرده، دولت روحاني اكر اشتباه دولت إصلاحات را آدامه دهد و تسليم اضافه خواهيهاي اين قشر شود سرنوشتي بهتر إز دولت إصلاحات نخواهد داشت و به كنار زده خواهد شد و ان وقت است كه اين قشر وابسكرا دفتري سياهتر إز ٨ سال احمدي نزاد براي اين مردم رقم خواهند زد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)