کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

مارهای زیر آستین امام به اژد‌ها تبدیل شده‌اند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران برخی حامیان روح‌الله خمینی را به «مار‌هایی» تشبیه کرده که در حال حاضر تبدیل به «اژد‌ها» شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس٬ آقای صدیقی روز یک‌شنبه (۱۳ بهمن) طی سخنانی در حوزه علمیه «امام مهدی» حکیمیه تهران این مطلب را بیان کرده است.

وی گفته ««افرادی که ادعا می‌کنند در کنار امام بودند در زیر آستین امام ماری بودند که اژد‌ها شدند و با خط ولایت و خط اسکتبار ستیزی، خط محرومیت‌زدایی و خط مردم‌داری فاصله داشتند.»

امام جمعه موقت تهران اضافه کرده که این افراد با وجود «اشرافیت و خارج رفتن و این همه ریخت و پاشی که داشتند مدعی بودند که در خط امام هستند.»

منظور این روحانی نزدیک به علی خامنه‌ای٬ مجمع روحانیون مبارز به خصوص محمد خاتمی و مهدی کروبی است.

حامیان آقای خامنه‌ای از مجمع روحانیون مبارز به عنوان یکی از مهم‌ترین «عوامل» حوادث سال ۱۳۸۸ نام برده و خواستار محاکمه مهم‌ترین اعضای این مجمع هستند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ :
راست گفتن" وقتی تو شهر مرد

راست گفتن" وقتی تو شهر مرد نباشه قورباغه هفت تیر کش میشه!!"
" یا وقتی که آب سر بالا بره قورباغه هم ابوعطا میخونه و سدعلی میشه رهبر و مرجع و صدیقی هم میشه خطیب و منبری و امام جمعه و....آقای صدیقی کاش شما به همون شغل قوادی ات میپرداختی که پیش این کارهات خیلی شرافتمندانه تر هست!!!!!!!!

کاربر مهمان در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ :
اگر اونا مار بودند که بودند

اگر اونا مار بودند که بودند شما هم مارمولکی بیش نیستید.. اخه شما چه تخصص و سوادی دارید که نخبه جامعه نام گرفتید و رجال ایران باید خارج مملکتون باشن؟؟؟؟/

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ :
کلا اینا روشون نمیشه بگن ولی

کلا اینا روشون نمیشه بگن ولی خمینی را آقا بود که خمینی کرد اون زمان چون سن آقا کم بود نمی تونست مردم ظاهر بین را قانع کنه که اعلم مراجع است بنابراین مو به مو به امام راحل گفت چیکار کنه و امام راحل هم کلی خون به دل آقا کرد ولی بالاخره با مرگ امام آقا به حق خداییش رسید و انحرافات را با طرد اطرافیان نادان و ضد انقلاب امام اصلاح کرد آقا شبها سر در چاه میکرد و از مارهایی که زیر آستین امام ساده لوح بود و امام اونا را خودی میدونست ضجه میزد و پیش خدا شکایت میکرد.

ایرانی گم نام در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ :
تذکر

حاج آقا اختیاردارید از خودتان است!!!!!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)