سهراب صلاحی، رئیس سازمان بسیج استادان:

ایران آماده جنگ با آمریکا بر سر سوریه بود

سهراب صلاحی، رئیس سازمان بسیج استادان ادعا کرده ایران به آمریکا هشدار داده بود در صورت حمله نظامی به سوریه با این کشور وارد جنگ شده و به پایگاه‌های آن در منطقه حمله خواهد کرد.

به گزارش «رسا»٬ آقای صلاحی این ادعا را روز سه‌شنبه (هشتم بهمن) طی سخنانی در کارگاه «جنگ نرم» ویژه استادان بسیجی استان قم بیان کرده است.

وی گفته آمریکا چندی پیش «نماینده‌ای» حامل این پیام که واشینگتن قصد حمله نظامی به سوریه دارد را به ایران فرستاده و خواستار «سکوت» تهران در قبال این حمله شده بود.

این مقام بسیج اضافه کرده که این نماینده به مقام‌های جمهوری اسلامی گفته بود در صورت سکوت٬ آمریکا آماده است «پرونده هسته‌ای» تهران را ببندد.

صلاحی اضافه کرده مقام‌های نظام نیز در پاسخ به این درخواست گفتند: «به محض ورود آمریکا به سوریه تمام پایگاه‌های آن‌ها در منطقه مورد حمله قرار خواهد گرفت که این امر باعث عقب‌نشینی آن‌ها شد.»

رئیس سازمان بسیج استادان در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از پنهان‌کاری دولت روحانی درباره سند ژنو٬ از اینکه مقام‌های دولتی منتقدان این سند را «تندرو» می‌خواند٬ اعتراض کرده است.

وی گفته چرا مقام‌های دولتی متن مذاکرات را در اختیار مجلس قرار نمی‌دهند و «تا کسی علت و نتیجه کار را از آن‌ها جویا می‌شود انگ تندروی به او می‌چسبانند؟»

این مقام بسیج افزوده «اگر نیاز دولت به چند میلیارد بود، از خود مردم درخواست می‌کرد تا کمک می‌کردند.»

محافظه‌کاران تندرو می‌گویند دریافت چند میلیارد دلار پول بلوکه شدن ایران در بانک‌ها آن‌قدر ارزش نداشته که تهران را مجبور به امضای سند ژنو کند.

تهمتن - ش در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ :
دوست عزیز ایرانی گمنام

دوست عزیر - کل منظور من این بود که « غرق اسلامی » و اسلام شان را ! بما مردم نشان داده اند؛ که خود دانی !! و لازم بتوضیح نیست. و بخاطر این گندگاری که بخود و آیین شان زده اند؛ اینک به سراغ « غرق ملی » ایرانیان آمده اند و هی ایران ایران میگویند و دیگر خبری از اسلام شان نیست !؟ بهر صورت برداشت ها از نظرات هم میتوانند تاثیر در مفهوم کنند. تندرست و پیروز باشد - به امید ایران آزاد.

ایرانی گم نام در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ :
تذکر

تهمتن جان مدتی نیست! از اول نظام ملایان بر قرارشد. بزرگشان هم که در هوا پیما از اینکه بعد از مدت طولانی به وطن باز میگشتند هیچ احساسی نداشتند حالا شما میخواهید دست پر وردگانشان دل به حال این مردم بسوزانند ؟ رئیس این یارو ([سردار نقدی)لبنانی الاصل تشریف دارند حکومت بعث سوریه هم شده مسلمان دو آتشه چندین سال است که مارا سر کار گذاشته اند یک روز بوسنی یک روز میانمار یک روز آبخازیا یک روز الجزایر فردا خدا بزرگه !!!!!!!!!!!

ناصر در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ :
معمولا دولتها قصد حمله نظامی

معمولا دولتها قصد حمله نظامی به کشوری را با متحدان خود در میان میگذارند . اگر حرف این استاد دانشگاه راست است . در مقابل بستن پرونده هسته ای که شروع شده است ، چه امتیازی به امریکا داده شده است ، برادر بشار یا حزب الله لبنان ؟ ما که با کسی عقد اخوت نبسته ایم .

تهمتن - ش در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ :
« ایران » !! آماده جنگ با امریکا - بود !!

مدتی ست نظام اسلامی شده ست ایران !! ملایان و اوباش فاسد و ضد ایرانی و ضد فرهنگ ایران؛ شده اند « ایران » !! امت اسلامی !! شده مردم ایران!! شما دزدان فاسد ضد ایرانی اینقدر ایرا ایران نکنید !! ایران را به فلاکت رسانده اید و ایران شما را نمی خواهد و از شما متنفر است و روزی خاینین بخاک اش را بمجازات میرساند. خفه شوید و نامی از ایران مبرید.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ :
سهراب صلاحی حرف صد من یک غاز

سهراب صلاحی حرف صد من یک غاز نزن لطفا ..امریکا گفت به ایران حمله میکنه .اغا ترسیدن و عقب کشیدن و وسلام ...بگید ترسیدیم عقب کشیدیم دیگه حرفای مفت نزنید ..

کاربر مهمان در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۲ :
جناب صلاحی شما که اینقدر دایه

جناب صلاحی شما که اینقدر دایه دلسوز تر از مادر شده ای برای این مملکت لطف کنید بگویید اگر متن مذاکرات خارجی میخواهد منتشر شود و به قول عزیزان پایداری در جناح راست و اصولگرایان گرویده به مطامع دنیوی "مردم" در جریان اوضاع واقع شوند؛ مرحمت فرموده ابتدا متن مذاکرات ذلت باری که بارها و بارها آقایان جلیلی و علی باقری کنی(داماد بیت رهبری و برادر زاده مهدوی کنی) برای آن به مسکو شتافته اند و حق ایران در خزر را باج داده اند و مسئله s300 و تاخیر در بوشهر و هزینه تمام شده آن کلا با این مذاکرات ماله کشی شده را هم منتشر کنند تا مردم در جریان امور قرار گیرند.
ضمنا متن مذاکرات وین آقای جلیلی (آبانماه 88) و تسلیم بلاشرط ایشان در زمینه تحویل کل کیک زرد موجود در ایران به روسیه و از آنجا به فرانسه و احتمالا تحویل سوخت به ایران در روز رستاخیز را هم منتشر بکنید که خیلی باعث عزت و افتخار است.{این توافق جلیلی که با دستور رهبری و در راستای امتیاز دهی به غرب در قبال سکوت غرب برای سرکوب جنبش سبز در داخل انجام شده بود بقدری رسوا بود که با کنار زده شدن گوشه ای از آن جو داخلی را بقدری نامساعد کرد که خامنه ای دوباره مثل افرادی که از هیچ چیز اطلاع نداشته و حالا از خواب بیدار شده مجبور به موضع گیری و زدن زیر توافقنامه شد.}
ضمنا متن مذاکرات بیحاصل تهران در جریان نشست بیخود گروه 15 که گروهی مرده و غیر فعال بود و همچنین وعده ها و امتیازاتی که به ترکیه و برزیل داده شد و برای آن در شب شهادت حضرت فاطمه سر چهارراهها و میادین تهران نقل و شیرینی پخش کردید را هم منتشر کنید.اگر چه همین الان هم تاحدودی معلوم شده است که اردوغان و شرکا چه امتیازاتی گرفته اند که یک رقم فساد آن پولشویی ده ها میلیارد یورویی است.

کاربر مهمان در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۲ :
میخکوب شدم

واقعاً فهم ایشون در حد بزه که فکر میکنه دولت برای 4 میلیارد توافق هسته ای کرد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)