مهدی طباطبایی از استادان مشهور اخلاق:

موسوی و کروبی توبه یا عذرخواهی نخواهند کرد

مهدی طباطبایی از استادان مشهور اخلاق در ایران گفته میرحسین موسوی و مهدی کروبی «توبه» یا «عذرخواهی» نخواهند کرد و ادامه حصر این دو نفر به «نفع» آن‌ها شده است.

آقای طباطبایی این مطلب را در گفتگویی که روز یک‌شنبه (۱۵ دی) از وی در سایت «خبر آنلاین» منتشر شده بیان کرده است.

وی گفته شاید می‌شد موسوی و کروبی در سال‌های ۸۹ یا ۹۰ آزاد شوند٬ اما در حال حاضر آزادی آن‌ها «توهین» به حکومت است و بهترین راه «محاکمه» آن‌ها است.

طباطبایی هشدار داده که «ادامه حصر {این دو نفر} اگر به مرگشان منجر شود، پیراهن عثمان برای مخالفان می‌شود و طول کشیدن این حصر هم به نفع» آن‌ها تمام شده است.

وی «محاکمه» این دو رهبر جنبش سبز را «بهترین راه» ممکن دانسته و گفته «اگر بنا باشد {در محاکمه هم} مثل گذشته رفتار شود، فضا بد‌تر می‌شود. چون خواه ناخواه این‌ها هنوز طرفدارانی دارند.»

این استاد اخلاق در ادامه به دولت حسن روحانی توصیه کرده وارد مسائل مربوط به گذشته نشود و تلاش کند تا «کشور را نجات» دهد.

وی همچنین از برخورد صدا و سیما با حوادث سال ۸۸ انتقاد کرده و گفته خیلی‌ها در برخورد با حوادث آن سال «احساسی» عمل کردند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۲ :
توهین به نظام چیه این نظام

توهین به نظام چیه این نظام وجودش ننکینش توهین به مردم و حتی اسلامیه که ازش دم میزنه

محمد در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۹۲ :
طباطبایی همان بهتر که به اخلاقش بپردازد!!

1) توهین به نظام !! خیلی خجالت آور است ! نظام به معنای نظم دهنده ی امور است و وقتی به ضد خود تبدیل شد باید به آن اعتراض تا خود را اصلاح کند و در غیر اینصورت (اصلاح ناپذیری) باید آن را از بیخ ، برکند! نظام در سال 88 با انجام کودتا ، آزادی و عدالت را زیر پا گذاشت و با اعمال استبداد ، ظلم ، کشتار ، حبس ، حصر و ........ ، نظم جامعه و کشور را به هم ریخت! لذا اگر بنابر محاکمه عادلانه باشد ابتدا باید خامنه ای محاکمه گردد که چرا طی هشت سال و دقیق تر اینکه چرا طی بیست و چهار سال ، کشور را به روز سیاه انداخته ؟ اوج سیاه کاری او هشت سال ریاست احمدی نژاد بر کشور است ؟ این خامنه ای بود که احمدی نزاد را در چهار سال اول تحمیل و در چهار سال دوم با کودتا و کشتار ، بر سر کار آورد!

2) میرحسین و یاران باوفایش که شعار و شعورشان ، " هیهات من الذلة " است ، از هیچ محاکمه ای هراس ندارند. آنان که با خدا معامله کرده اند ، دستان خود را در دستان خدا نهاده اند! آنان رسالت خود را که همان " امر به معروف و نهی از منکر " باشد را به خوبی به انجام رساندند و زیز بار ذلت نرفتند! آنان خامنه ای را از فساد گسترده تر بازداشتند و دعای یک ملت را تا ابد ارازنی خود داشتند! آنان در نزد خالق و خلق برای همیشه رو سپیدند ! از مهدی طباطبایی که یک آخوند کم سوادی بیش نیست ، بیش از این انتظار نمی رود! او دایی سعیدی کم عقل خطیب تریبون جمعه ی قم است که گفت : خامنه ای به هنگام زاییده شدن ، یا علی گفت !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)