حمیدرضا مقدم‌فر٬ معاون فرهنگی سپاه:

دغدغه ما وضعیت پس از رفع حصر است

حمیدرضا مقدم‌فر٬ معاون فرهنگی سپاه گفته حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی در صورت «توبه» آن‌ها رفع می‌شود و در حال حاضر «دغدغه‌ دلسوزان نظام سوءاستفاده آنان پس از رفع حصر» است.

به گزارش ایرنا٬ آقای مقدم‌فر شامگاه یک‌شنبه (هشتم دی) در زنجان به صراحت از نگرانی مقام‌های جمهوری اسلامی از رفع حصر این دو رهبر جنبش سبز سخن گفته است.

وی گفته «این افراد حرمت نظام اسلامی را شکستند و نباید امروز انتظار داشته باشند که همچنان پایبند به جبهه‌گیری غیرموجه خود در سال ۸۸ بوده و بتوانند به مسئولیتی نیز در کشور دست یابند.»

احمد خاتمی٬ امام جمعه موقت تهران نیز در دو روز گذشته اعلام کرده که حصر موسوی و کروبی با هدف جلوگیری از صدور بیانیه از سوی آن‌ها صورت گرفته است.

میرحسین موسوی و مهدی کروبی بیش از هزار روز است که در حصر خانگی بسر می‌برند و مذاکرات پشت پرده برای رفع حصر آن‌ها نیز تاکنون به نتیجه نرسیده است.

حسام‌الدین آشنا٬ مشاور ارشد حسن روحانی هم با اشاره به بی‌نتیجه ماندن این مذاکرات گفته که رفع حصر موسوی و کروبی به خود آن‌ها بستگی دارد.

براساس گزارش‌ها٬ مقام‌های ارشد جمهوری اسلامی «توبه» را یکی از اصلی‌ترین شروط رفع حصر این دو رهبر جنبش سبز دانسته‌اند که این شرط از سوی موسوی و کروبی رد شده است.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۲ :
نظام توی درگیر کردن خودش در

نظام توی درگیر کردن خودش در مسایلی که ابتدا راه حل ساده دارند اما با گذشت زمان غیرقابل حل می شوند استاد شده. بهترین زمان برای رفع حصر همون بعد از انتخابات ریاست جمهوری بود. حالا باز دارند در گل و لای عدم تصمیم گیری فرو می روند.

ناصر در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۲ :
چه دغدغه ای ؟ فتنه ریشه کن ،

چه دغدغه ای ؟ فتنه ریشه کن ، ملت واکسینه و نظام هم بیمه شده است . قبول ندارید سردار ؟

کاربر مهمان Mani az alman در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۲ :
جرا حصر و حبس كرديد؟ كه حالا

جرا حصر و حبس كرديد؟ كه حالا اينطور كك در تمبان يك به يك تان بيفتاد، كه اينجور ترس بدتر از مرك بعد إز حصر راداشته باشيد، هم خودت و هم رهبرت و باقي ان كفتارهاي دور بيت رهبر مي دانيد، جنبش مردم سركوب نشده، يكبار بنام كمونيستهاي بي خدا، ( فداييان خلق اقليت، اتحاديه كمونيستها، رنجبران، جنبش بيكار، خط ٤. ) يكبار به نام منافقين ( سازمان مجاهدين خلق ) بدتر إز كفار، يكبار به نام ليبرالهاي ( نهضت ازادي و جبهه ملي نوكر غرب و سال ٨٨ هم ان حركت كه فكر مي كنم، نامش ( سبز ) بيشتر به معني رويشي نو بأشد، تا اسم يك رنك مشخص، بايد هم دغدغه داشته باشيد، جون انطور كه كفتيد، طومارش بيجيده نشده، اين افراد و باقي زندانيان سياسي كه إز زندان مرخص شوند، سيل مردم است كه به ملاقاتشان سرازير شود، تازه اول كار است و حركت مردمي هم هميشه برحق و مجذوب كننده است، و طرفدارانش خيلي بيشتر إز ان است كه شما فكر مي كنيد. 

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)