حسین فدایی٬ دبیرکل جمعیت ایثارگران:

هر کس خود را با رهبر تنظیم نکند هلاک ‌می‌شود

حسین فدایی٬ دبیرکل جمعیت ایثارگران می‌گوید شرط بازگشت محمد خاتمی و اکبر هاشمی رفسنجانی عذرخواهی «صریح» از علی خامنه‌ای است٬ هر کس خود را با دیدگاه‌های علی خامنه‌ای تنظیم نکند٬ دچار «هلاکت» می‌شود و فتنه‌گران مقابل «اسلام و فرزند رسول خدا شمشیر» کشیده‌اند.

آقای فدایی روز یکشنبه (هشتم دی‌ماه) این اظهارات را در یک نشست خبری که در دفتر این جمعیت برگزار شد٬ بیان کرده است.

وی گفته «هرکس در نظام اسلامی نخواهد خود را با دیدگاه‌های رهبری و جانشین امام زمان تنظیم کند دچار هلاکت خواهد شد و این یک امر شوخی‌برداری نیست.»

فدایی افزوده هاشمی و خاتمی برای بازگشت به «آغوش انقلاب» باید «صریحا» از علی خامنه‌ای عذرخواهی کنند و «مرزبندی روشنی با نظام سلطه، وهابیت و حاکمان مرتجع منطقه، اپوزیسیون خارج کشور و سران داخلی فتنه داشته باشند.»

نزدیکان علی خامنه‌ای و نظامیان در چهار سال گذشته بارها اعلام کرده‌اند که معترضان و موسوی و کروبی باید از رهبر جمهوری اسلامی عذرخواهی کرده و توبه کنند؛ درخواستی که از سوی رهبران جنبش سبز مورد پذیرش قبول نگرفته است.  

دبیرکل جمعیت ایثارگران «فتنه‌گران» را افرادی معرفی کرده که «بسیار زرنگ و دارای صفت معاویه هستند، یعنی از اسلام دم می‌زنند اما مقابل اسلام و فرزند رسول خدا شمشیر می‌کشند.»

وی همچنین گفته که رفع حصر رهبران جنبش سبز «مشکل اصلی ملت ایران» نیست و مشکلات اصلی کشور «تورم، بیکاری و مسائل آموزشی و اخلاقی» است.

دبیرکل جمعیت ایثارگران در عین حال از قوه قضائیه خواست رهبران جنبش سبز را محاکمه کند و از قول پیامبر اسلام گفته «اجرای یک حد الهی نافع‌تر از بارش ۴۰ روز باران است.»

فدایی مدعی شده که جریان فتنه «ده‌ها سال مسیر پیشرفت ملت ایران را به عقب انداخت٬ در درون خانواده‌ها اختلاف‌ افکند، نا‌امنی اقتصادی ایجاد کرد و مردم را به نظام بی‌اعتماد کرد.»

حامیان علی خامنه‌ای تلاش می‌کنند فشارهای اقتصادی ناشی از تشدید تحریم‌ها که به علت برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی و نقض حقوق بشر در این کشور ایجاد شده را به حوادث سال ۸۸ ربط دهند.

آنها قصد دارند به این وسیله در برداشت‌های مردم از خواسته‌های معترضان و نیز مقاومت میرحسین موسوی٬ مهدی کروبی و زهرا رهنورد خدشه ایجاد کنند.

مهرداد در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۲ :
یعنی این مردک بی همه چیز

یعنی این مردک بی همه چیز میگوید حلاکش میکنیم !!

امير در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۲ :
به اين ابله چاپلوس بگوييد

ملت صاحب اين مملکت است و همه ارکان حکومت بايد خود را با خواست ملت هماهنگ کنند.

رهبر بی بصيرت شما اين مهم را درک نکرد و بالاخره سکندری خورد و اگر عبرت نگرفته باشد که گمان نمی کنم اين بصيرت را داشته باشد و عبرت گرفته باشد (بالاخره مست قدرت است و آدم مست با بصيرت بيگانه) خلاصه سکندری را خورده و عنقريب است که سقوط کند و خدا کند که ملتی را با خود به سقوط نکشاند.
خدا کند به هوش بيايد، هوشيار شود ، خدا کند بصيرت يابد و فريب زالوصفتان چاپلوسی مثل تو خبيث را نخورد و که برای چاپيدن ثروت ملی، احمق بی بصيرتی را باد می کنيد و صله و شاباش می گيريد.

خُسن آقا در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۲ :
http://blog.hasanagha.org
موتور آقا از تنظیم افتاده حاجی

تو گویی این آقایان بر اساس چاپلوسی و دستمال به دستی حقوق می‌گیرند. هر کدام از دیگری برای پاچه خواری از یکدیگر پیشی می‌گیرند تا به قول این حاجی موتورشان با موتور رهبری تنظیم باشد. مشکل اینجاست که خود آقا مدت مدیدی است که موتورش به قول مکانیک‌ها ریپ می‌زند یعنی از تنظیم افتاده!

کاربر مهمان در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۲ :
زنده باد کهریزک!

رادآن شترمرغ ومرتضوی عین فسا د درجنایت کهریزک سر زبانها افتادند ولی این اقا که به گفته رفقاش در مجلس قلابی ۲ هفته در آن ایام ناپدید شده بود خیلی مورد توجه قرار نگرفت...

اون عکس غمزه ناک عظما رو !

کاربر مهمان Mani az alman در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۲ :
به خاطر اين است كه در اين

به خاطر اين است كه در اين كشور إز همه جا وامانده هر روز درياجه و تالابي يا رودي خشك مي شود، حدهاي الهي بي اندازه أجرا شده ديكر نيازي به بارش باران نيست. در اين ٣٤ سال هر كس كه مخالف اين نظام كه در فساد اخلاقي، اقتصادي، سياسي، وووو روي كثيفترين حكومتهاي تاريخ را سفيد كرده، به نام مخالفت با اسلام و رسول خدا يا ميزان و تنظيم نبودن با رهبر هلاك كرديد، مكر منحصر به اين ٤ سال بوده؟ و براي هلاك و كشتن بهترين جوانان اين كشور جانياني مثل اين تهي مغز بر راس امور كمارده شدند.

کاربر مهمان در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۲ :
این بابا با این جمله به چیزی

این بابا با این جمله به چیزی اعتراف کرده که مخالفین جمهوری اسلامی سالهاست میگن یعنی حکومت دیکتاتوری فردی سید علی خامنه ای نه یک کلمه کم نه یک کلمه زیاد اسلام و مابقی چیزها در این نظام کشک است

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)