رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

ولی مطلق فقیه هیچ‌گاه اشتباه نمی‌کند

آیت‌الله محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از علی خامنه‌ای با عنوان فقیهی «عالی مقام»، «وارسته»، «مدیر» و «مدبر» نام برده و گفته که «ولی مطلق فقیه در تصمیمات خود هیچ‌گاه اشتباه نمی‌کند.»

به گزارش روز یکشنبه (۱۹ تیر) خبرگزاری رسا، آقای یزدی در جمع گروهی از مردم گلپایگان افزوده که «خامنه‌ای فقیهی عالی مقام، وارسته، جامع‌الشرایط، مدیر، مدبر و دارای مزایای فوق‌العاده‌ و گران‌بها» است.

وی گفته که مدیریت بحران رهبر جمهوری اسلامی «در فتنه ۸۸ و چه مسائل انحرافی بی‌نظیر بود و نزدیکان مقام معظم رهبری در این‌باره مطالبی را می‌دانند که بسیاری از عامه مردم نمی‌دانند.»

آقای یزدی اظهار داشته است: «ولی مطلق فقیه در تصمیمات خود هیچ‌گاه اشتباه نمی‌کند؛ چراکه اگر بخواهد تصمیمی بگیرد و این تصمیم صد در صد به ضرر امت اسلام باشد، وظیفه لطف امامتی امام زمان‌ (عج) ایجاب می‌کند که به هر نوعی وی را ارشاد کند.»

این اظهارات یزدی اشاره‌ای تلویحی به «رابطه» علی خامنه‌ای با امام دوازدهم شیعیان است که پیش‌تر گروه دیگری از روحانیون چنین ادعای مشابهی را مطرح کرده‌اند.

دی ماه سال گذشته نیز آیت‌الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران گفته بود علی خامنه‌ای «ذخیره خداوند» است که برای رفع مشکلات به «بیابان» یا «مسجد جمکران» می‌رود و با امام دوازدهم شیعیان خلوت می‌کند.

با افزایش انتقاد‌ها از عملکرد رهبر جمهوری اسلامی پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ تلاش گروهی از وفاداران وی برای دفاع از عملکرد ۲۰ ساله‌اش در اداره امور کشور افزایش چشمگیری داشته است.

این دسته از محافظه‌کاران تلاش می‌کنند از آقای خامنه‌ای به عنوان رهبر مورد تائید خدا و امام دوازدهم شیعیان یاد کنند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ تیر ۱۳۹۰ :
بابا اين يزدي به قول هاشمي

بابا اين يزدي به قول هاشمي ماليخولياي ذهني دارد، البته هاشمي برايش دعا كرد امام نگرفت .

يزدي دير فهميده، خامنه اي خدا است، خودش خودش را آفريده، تازه يزدي را هم او آفريده، شگفت تر آنكه خودش پدر و مادرش را آفريده و بعد رفته اون داخل مخفي شده و بعد با گفتن يا علي بيرون پريده !

بقول آن اس ام اس كه گفته روزي زني در حال زاييدن و فشار زياد براي خروج كودك ناگهان ....، دكتر فرياد زد، برويد كنار، برويد كنار كودك مسلح است !

چهار تا گودزيلا مثل يزدي بايد هم تعريف كنند تا چند تا استخوان جلوي اين مفت خور بيندازند

آقاي يزدي در سي سال گذشته جز اين كه مانند ... خورده اي و خوابيده اي چه .... ديگري خورده اي ؟

جز زر زدن چه چيز ديگري ميدانيد؟ ساده ترين روابط اجتماعي را به .... حساب نمي كنيد ؟ چگونه انتظار داريد ما شما را به ... حساب كنيم ؟

.... ماليخوليايي، بس كنيد از اين همه فتنه گري عليه اسلام و اديان الهي!

آّبروي خدا را هم به باد داديد ! ... تاريخ، دست برداريد از ... به اديان الهي، ملت ايران شما را با فضولات چاههاي كوروش كبير عوض نخواهد كرد،
ملت ايران .... چون شما را با سلمان فارسي برابر نخواهد كرد

سیمین در تاریخ ۲۲ تیر ۱۳۹۰ :
گلی به جمال این یزدی!

من به نوبه خود این گفته آیت الله یزدی را به فال نیک می گیرم. این حرفها نشان می دهد که واژه «معصوم» و «عاری از خطا» را که در طول قرنها به برخی افراد (امامان شیعه) داده اند، چقدر آبکی و خنده دار است. آن زمان چون مردم ساده لوح و نادان بودند، زود این حرفها را باور می کردند. اما امروزه رشد عقلی به حدی رسیده که به جای باورکردن حرف امثال یزدی، آن را به تمسخر می گیرند.

حرف یزدی یک کارکرد خوب دیگر هم دارد. و آن اینکه: مسلمانان رفته رفته در می یابند پروژه معصوم سازی چگونه شروع شده است. پروژه ای که قرنهاست ذهن عده ای را به خود مشغول داشته تا جایی که آنها به جای اراده کردن و تلاس برای نجات خود، برای حل مشکلاتشان به «مردگان معصوم» روی می آورند و آنان را لنگر زمین و آسمان می پندارند. لطفاً برای ذره ای ذهن خود را به عقب برگردانید:

صحنه اول:
روز ـ داخلی ـ اتاق نشیمن
فردی عادی که نه حتی از پشت دیوار خود هم خبر ندارد، توسط عده ای مرید احاطه شده و مریدان او را همه کاره دنیا می دانند. این شخص هر کدام از امامان شیعه می تواند باشد.

صحنه دوم:
روز ـ داخلی ـ اتاق نشیمن
فردی عادی و دست و پا چلفتی که حتی از بیت خودش هم باخبر نیست و نمی داند در مملکتش چه می گذرد، توسط مریدانی همچون آیت الله یزدی، نایب امام زمان و عاری از خطا معرفی می شود. این شخص ولی مطلقه فقیه، ایت الله خامنه ای است!

باز هم گلی به جمال امثال اقای یزدی که روز به روز چشمان مردم را نسبت به حقه های تاریخی (فلانی معصوم است) بازتر می کنند. دست مریزاد شیخ!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۰ :
معضوم

دوستان خوب دقت كنيد. عالم دين بواقع پا جاي پاي مشركين مي گذارد. مدعي است ولي فقيه اشتباه نمي كند يعني معصوم است. يعني هم رديف ائمه اطهار و رسول خدا. يك تكه استخوان متعفن چه كار ها كه نمي كند. براي در دندان نگهداشتن اين استخوان متعفن اين عالم نما ها حاضرند ولي نعمت خودشان را بمقام خدايي هم برسانند. لعنت خدا بر يزدي و امثالهم كه اين يك ذره اعتقاد ما به دين و مذهب را هم دارند از بين مي برند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۰ :
چون آقا 20 ساله ... به کشور

چون آقا 20 ساله ... به کشور و دست آوردی نداشته ناچار باید از ذخیره بودن خدا براش مایه بگذارند تا ماست مالی کنند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۰ :
عجب شامورتی بازی راه انداخته

عجب شامورتی بازی راه انداخته اند! اول در بوق و کرنا میکنند که خامنه سید خراسانی است و مموتی شعیب ابن صالح و شروع به چاپ پوسترو توزیع سی دی و.. میکنند در سفر خامنه ای به قم هم که پشت شیشه ماشینها نوشته بودند سید خراسانی میآیدو صحبت از یا علی گفتن در هنگام تولدمیکنند و امثال پناهیان ها هم که در هییتهای عزاداری برای سید خراسانی بودن خامنه حدیث ار بهارالانوار و ... نقل میکردند و سینه میزدند.بعدا که میبنند این اظهارات نتیجه معکوس داد و مردم دیگر آن انسانهای متدین خرافاتی 30 سال پیش نیستند که عکس خمینی را در ماه ببینند!و پس از 30 به یمن انقلاب اسلامی تعبیر دیگری از دین داشته و گوش شنوا برای این جنفگیات دیگر نیست و دیگرحضرات آیت اله ههای بی خاصیت حنایشان رنگی پیش مردم ندارند.خود ولی وقیح مثل آرتیست فیلم دختر لر وارد معرکه میشود و هرگونه قیاس خود و دیگران را به این روایات گمراه کننده میخواند.حالا این فسیل دوباره میخواهد بازی را از اول شروع کند وبرای خامنه ای نامشروع به واسطه این همه جنایاتی که در طول 23 سال کرده با این اظهارات اندک آبروی بخرد غافل ازاینکه رسوایی خامنه ای نه تنها در عیان بلکه در دورترین نقاط این کشور نیز و در مخفی ترین زوایای زندگی مردم مسجل شده و برای به درک واصل شدن او لحظه شماری میکنند.همین اعیان و انصار خامنه هم میدانند که این ظاهر کار است .ودر باطن برای بعد از خامنه ای به دنبال حفظ قدرت خودو یا حتی سودای جانشینی وی را در سر میپرورانند.غافل ازاینکه جوانان آگاه امروزی در شب چهارشنبه سوری از روی آتش میپرندوهمان جوانان در روز عاشورا برای امام حسین عزاداری میکنندو در شب نیمه شعبان هم برای امام زمان شادی و جشن میگیرند بودن نیاز به هیچگونه آیت اله العظمی!!!!!!!و این همان روایت جدید از دین است که قشر جوان و تحصیل کرده این مملکت به آن رسیدهاند و طولی نخواهد کشید که با سرنگونی این حکومت فاشیستی برگ جدیدی را در تاریخ این کشور رقم خواهند زد که در طول تاریخ 1400 ساله نفوذ اسلام بی سابقه خواهد بود.

کاربر مهمان بنده خدا در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۰ :
افشای حقایق

ایک اش گوشه ای از ارشیو رادیو و تلویزیون عراق بود و گفتار خواهر و داماد عزیز رهبر اقای شیخ علی تهرانی حالا برای مردم پخش میشد. بعد بهتر سید علی را میشناختیم.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ تیر ۱۳۹۰ :
لعنت بر یزید زمان خامنه ای

لعنت بر یزید زمان خامنه ای

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)