قاسم روانبخش٬ از شاگردان محمدتقی مصباح یزدی:

آماده هستم موسوی و کروبی را اعدام کنم

قاسم روانبخش یکی از شاگردان محمدتقی مصباح یزدی از اعلام آمادگی خود برای اعدام میرحسین موسوی و مهدی کروبی خبر داد.

روانبخش روز پنجشنبه (پنجم دی) به سایت «صلح‌نیوز» گفته «حاضر هستم طناب دار را خودم به گردن موسوی و کروبی بیندازم.»

دبیر سیاسی نشریه «پرتو سخن» ادعا کرده «خیانت‌هایی که موسوی و کروبی به نظام و کشور کردند در طول انقلاب اسلامی کسی نتوانست انجام دهد. خیانت آن‌ها برابری با خیانت منافقین می‌کند.»

به گفته وی «حکم سران فتنه محارب است و باید اعدام می‌شدند و من این آمادگی را دارم که خود مجری اعدام این دو خائن شوم.»

با ایستادگی میرحسین موسوی و مهدی کروبی بر مواضع خود مبنی بر بروز تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ حملات محافظه‌کاران به این دو رهبر جنبش سبز بار دیگر افزایش یافته است.

افزایش این حملات و انتقاد‌ها بی‌ارتباط با فرا رسیدن روز «۹ دی» نیست که مقام‌های جمهوری اسلامی از این روز به عنوان «روزی الهی» نام می‌برند.

حامیان علی خامنه‌ای ۹ دی سال ۸۸ تجمعی در میدان انقلاب تهران و برخی شهر‌های ایران برگزار کردند که محافظه‌کاران تندرو این تجمع را پایان دهنده حوادث این سال معرفی می‌کنند.

بصیر در تاریخ ۹ دی ۱۳۹۲ :
این دو سه نادان که چنان می

این دو سه نادان که چنان می دانند از جهل که دانای جهان ایشانند
خر باش کان سان زخری چندانند هر کو نه خر است کافرش می دانند
حضرت خیام

مسعود در تاریخ ۷ دی ۱۳۹۲ :
http://www.example.com
ازقدیم گفته اند

ازقدیم گفته اند کار را به کاردان باید سپرد. منتها در کاردانی ایشان چون شبهه وجود دارد وهنوز بطور کامل برهمگان اثبات نشده مشارالیه حتما باید دوره اموزشی را بگذراند. در این راستا میتوان چند نفر از نزدیکان ایشان را که همفکر او و طالب اینگونه برخوردها هستند انتخاب وطناب دار را به گردنشان انداخته تا مشخص شود که این جانور امادگی اینکار را دارد یانه؟

کاربر مهمان Mani az alman در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۲ :
اين سيماي كسي است، كه مردم

اين سيماي كسي است، كه مردم بايد إز او و امثال او درس صبر، تقوا، رحم و مروت، إيمان بكيرند، البته در اين ٣٤ سال اخوندهاي بسياري بودند، كه حكم و طناب به كردن بسياري إز مخالفان انداخته اند، اما همجنان كتمان مي كنند، به قول معروف جون به خلوت مي روند ان كار ديكر مي كنند، باز خوبه كه اين يكي ديكر تعارف را هم كنار كذاشته و رك و صريح طنابش را بافته، ( مي كويند كار إز اشاره كذشت و به هول دادن كشيد ) اين اخوند بي وجدان هم بداند، خيلي ها هستند طناب به كردن خود و ولي نعمتش مصباح بندازند. 

کاربر مهمان در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۲ :
ما هم

ما هم آماده هستيم دهانت رو خورد كنيم.

کاربر مهمانaria در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۲ :
نام این یارو باید روانی گذاشت

نام این یارو باید روانی گذاشت نه روانبخش

تهمتن - ش در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۲ :
حقه بازی آخوندان را نمی خوریم !!

آزاد شدن از نظام اسلامی - گواینکه بخش کوچکی از این حقه بازی آخوندی ربط به روز ساندیس خوری ۹ دی دارد؛ اما بخش بزرگ آن و یا شاید کل هدف آن (نظام ) در جای دیگر است. این حقه بازی ۴ ساله و بعد از خاموش کردن ظاهری قیام ۸۸؛ هر روز این دو را با انواع و اقسام حقه بازیها در صدر خبرها نگهداشته اند و روزی میخواهند آزادشان کنند و روزی دیگر باید توبه کنند !!

و روزی دیگر محارب اند و روزی دیگر باید اعدام شوند و روزی دیگر و روزی دیگر...وو و الاآخر. حال پرسش عاقلان این ست که اگر کسانیکه در حصر خانگی هستند و هیچگونه دسترسی بخارج از خانه و رسانه ها را ندارند؛ چگونه ست که نظام اینگونه کار رسانه ای برایشان انجام داده و با علم بر اینکه میدانند مردم از این نظام نفرت دارند؛ از این دو طرفدار نظام اسلامی؛ بخیال خود قهرمان می سازند!!

اما غافل ازاینکه در شرایط داخلی و خارجی جدی نظام که هم اکنون بعداز ۳۴ سال به آن گرفتار شده؛ این دو چه توبه بکنند و یا نکنند؛ محارب باشند و یا نباشند؛ آزاد بشوند و یا نشوند؛ اعدام بشوند و یا نشوند؛ که این حقه بازی تاثیری در أینده نزدیک نظام نخواهد داشت که بسیار بسیار دیر شده ست و حتا در صورت آزادی این دو ( که همین روزها احتمالش زیاد است ) هم در سرنوشت مختوم نظام بی تاثیر است. مثال معروفی ست که میگوید؛ نقد را به نسیه نمیدهند !!

به بیانی دیگر و بگواه رنج و ظلم و صدمات جبران ناپذیر مالی ۳۴ ساله نظام اسلامی بر کشور و مردم ایران؛ مردم خواهان آزادی و رهایی از این نظام ویرانگر و نابودی و ریختن آن به زباله دان تاریخ با تمامی حامیان آن ست که هم اکنون زمان اش فرا رسیده ست. این حقه بازی آخوندان؛ شامل سوپاپ اطمینان این دو حامی نظام اسلامی هم هست که سرنگونی را به عینه دارند می بینند و چه کسانی بهتر از این دو تا چهارچوب نظام اسلامی را حفظ کرده و بخیال خود از سرنگونی کامل جلوگیری کنند!!

اما هیهات که حتا برای این حقه و ترفند هم بسیار دیر شده ست؛ چون شرایط عوض شده و همچنان بسرعت در حال تغیر به زیان مرگبار نظام اسلامی در حرکت ست. نظر این کامنت گذار بر دو اصل و دلیل استوار است :

۱ - توافق نظام از روی ناچاری در ژنو( نا چاری بمعنای ترس حتمی از خیزش مردم بر اثر تحریمها؛ و گرنه هیچگاه امضا نمیکردند ) که بطور قطع مقوله حقوق بشر - که نابود کننده حتمی نظام ست - هم بخش جدا ناشدنی توافق نامه ژنو ست که از روز اول ترس و وحشت آخوندانرا بر انگیخته ست که هر روز هم شاهد آن هستیم.

۲ - موضوع حقوق بشر در این توافق نامه؛ یعنی آزادی بیان؛ آزادی اجتماعات؛ آزادی راه پیمایی و آزادی مخالفت و بر چیدن مسالمت آمیز نظام آخوندی؛ و تمام این خواسته ها هم پشتیبانی محکم جهانی داشته که در به دام انداختن نظام اسلامی در ژنو؛ صحت این مقوله را ( سرنگونی را ) ثابت میکند. و این بار دیگر کسی نمی تواند بمردم بگوید « شعار ساختار شکن نگویید !! » و برای ناامید کردن مردم و حفاظت از نظام بگوید « دوران طلایی امام راحل ! » و به همین خاطر است که حقه بازی آخودان و هر کاری که میخواهند با این دو طرفدار نظام اسلامی کنند؛ فرقی در نتیجه و سرنوشت نظام نخواهد داشت.

کاربر مهمان در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۲ :
فکر میکنی اگه این حرف را

فکر میکنی اگه این حرف را نمیزدی کسی در قابلیتهای جنایتکارانه تو و استادت و رهبر سفیهت شکی داشت بگذار یکی دیگه از قابلیتهای هر سه تا تونو بگم شما برای ادامه حکومت جنایتکارانه تان حاضرید طناب دار و کوره آدم سوزی برای میلیونها نفر از مردم ایران هم آماده کنید شما هیتلرهای قرن ۲۱ هستید. اینم بگم اگه خود خمینی هم زنده بود دارش میزدید

کاربر مهمان1 در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۲ :
اقای روانبخش حق حیات حق هر

اقای روانبخش حق حیات حق هر موجودی هست حتی شخص قاتل و بیمار و مغرور و متوهمی مثل شما. فقط ارزوی روزی را دارم که هر کسی در جایگاه خودش باشه نه اینکه شما و امثالکم بشین بزرگان کشوری مثل ایران و همه چیز رو حق خودتون بدونید.

محمد در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۲ :
1) بنده ی شیطان از شدت جهالت

1) بنده ی شیطان از شدت جهالت ، عصبیت و عصبانیت کف کرده است! روان پریش که از پادوهای کودتا و از نوکران حلقه به گوش مجتبی خامنه ای است ، از سر استیصال و آشفتگی روان ، لجن پراکنی کرده اند! این زاییده ی جهل ، بی مقدار تر از آن هست که حتی نام میرحسین عزیز و یاران باوفایش را بر زبان جاری کند! او آنگونه که زیبنده اش است ، باید تا آخر عمر بردگی کند! بردگی ابلیس و شیاطینی که او را به برده گی گرفته اند!
2) او اگر قدری عقل داشت و یا به قول خامنه ای معاویه ی زمان ، بصیرت داشت ، پیشترها ، این طناب رو به گردن خامنه ای و استاد پا بوسش ، مصباح یزدی (گیوه چی سابق) می انداخت و سکان ارض و سما را از فسداشان درامان میداشت! این بیچاره ی نادان ، دزد نابلدی است که میخواهد انبار کاه را بزند! و به قول علامه پابوسی یزدی ، علت را رها و به معلول چسپده است! سوراخ فتنه همان جایی است که این زبونِ ذلیل به بردگی مشغول است! بیت خامنه ای و مصباح یزدی!
3) آنگونه که قبلا نیز گفتم ، میرحسین و یاران باوفایش در این راه ، راه پر از خار مغیلان ، راه پر مشقتِ استیفای حق ملت ، به جدشان اباعبدا.. الحسین (ع) اقتدا نموده ، زیر بار ذلت نرفته و دستان خود را در دستان خدا نهاده اند و یدالله فوق ایدیهم ! و دست خدا از هر دستی بالاتر است !

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)