تاکید یک سایت نزدیک به مصباح یزدی بر وجود «باند‌های زالو صفت» در سپاه و بسیج

سایت «بی‌باک‌ نیوز» افشاگری خود درباره تشکیل «باندهای زالوصفت» به اسم «جنگ نرم» در سپاه و بسیج را حذف کرد٬ اما تاکید کرد که این باند‌ها وجود دارد و مسئولان سپاه باید با آن‌ها برخورد کنند.

این سایت نزدیک به محمدتفی مصباح یزدی ۲۰ آذر ماه در یادداشتی با عنوان «کارت زرد امام خامنه‌ای به فرماندهان جنگ نرم» از شکل‌گیری «باند‌ها و گروه‌های زالوصفت» در بسیج و سپاه خبر داده بود. (یادداشت حذف شده)

«بی‌باک نیوز» چند روز بعد اقدام به حذف این مطلب کرد و روز ۲۹ آذر با انتشار توضیحی پذیرفت که نباید دست به این افشاگری می‌زده و از فرماندهان سپاه و بسیج به خاطر این مطلب عذرخواهی کرد.

این سایت نزدیک به مصباح یزدی از رسانه‌هایی که آن‌ها را «ضد انقلاب» خوانده به خاطر انعکاس «تحریف شده» این افشاگری به شدت انتقاد کرده و حملات تندی متوجه آن‌ها کرده است.

«بی‌باک نیوز» در عین حال ادعا کرده با وجود انتقاد‌ها و اعتراض‌هایی که به این مطلب شده٬ به هیچ وجه تحت فشار یا خواسته نهاد٬ سازمان یا گروهی مطلب مذکور را حذف نکرده است.

این سایت محافظه‌کار در توضیح ۱۱ بندی خود از این افشاگری دفاع کرده و در عین حال تلاش کرده از فرماندهان سپاه و بسیج نیز دلجویی کند.

در ایران بیش از دو سال است که دامنه سرکوب رسانه‌ها و قعالان رسانه‌ای به حامیان و وفاداران جمهوری اسلامی نیز کشیده شده است.

طی این مدت ده‌ها سایت محافظه‌کار و حامی علی خامنه‌ای و جمهوری اسلامی به خاطر طرح انتقاد‌هایی توقیف شده و دست‌اندرکاران آن‌ها نیز بازداشت و محاکمه شده‌اند.

مقام‌های جمهوری اسلامی در دو سال گذشته دور جدید سرکوب علنی نیرو‌های حزب‌الله منتقد را آغاز کرده‌ و روز به روز بر دامنه این برخورد‌ها می‌افزایند.

ناصر در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۲ :
با کاهش دلارهای نفتی ، طبیعی

با کاهش دلارهای نفتی ، طبیعی است که نایبان امام زمان ناخرسندی خود از نشستن سرداران بر سر سفره امام زمان را که حق انحصاری آنان است ظاهر کنند .

کار در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۲ :
بزار دهنشون سروسی کنن

بزار دهنشون سرویس کنن ..تا کی اخه مردم؟؟ بزار کمی هم افرادی مثل سعید امامی نابود بشن ....اخرش اسن حکومت بخاطر باندبازی و مافیای ثروت ز هم میپاشه ..شک نکنید

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)