کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

نیازمند نشان دادن ایران به آمریکا سیاه‌نمایی است

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته که جمهوری اسلامی «نیازی» به آمریکا و کشور‌های غربی ندارد و پس از مدتی آن‌ها «محتاج» ایران خواهند شد.

به گزارش «تسنیم»٬ آقای صدیقی روز پنجشنبه (۱۴ آذر) در جمع گروهی از دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد گفته «اینکه برخی ادعا می‌کنند ایران نیازمند آمریکا و اروپا است، سیاه‌نمایی است.»

وی افزوده که «باید اقتصاد خود را با استفاده از توانمندی‌های داخلی شکوفا کنیم و تمام راه‌های شکوفایی اقتصادی را در ارتباط و باز کردن پنجره‌های اقتصادی به روی غربی‌ها جست‌وجو نکنیم.»

صدیقی همچنین با اشاره به اینکه نباید از علوم غربی پیروی مطلق کرد٬ اظهار کرد: «دلیل اصلی این مسئله این است که گرایش‌های علوم غربی و علوم اسلامی با یکدیگر متفاوت است.»

امام جمعه موقت تهران توضیح بیشتری درباره این تفاوت‌ها نداده است.

کاظم صدیقی که یکی از روحانیون نزدیک به علی خامنه‌ای در ایران به شمار می‌رود٬ سال‌هاست در سخنرانی‌ها و موضع‌گیری‌های خود حملات تند و تیزی متوجه غرب می‌کند.

وی یکی از حامیان سرسخت اسلامی کردن دانشگاه‌ها است و در دو سال گذشته بار‌ها خواستار اجرای اصول مسلم اسلامی در دانشگاه‌ها و مراکز علمی شده است.

کاربر مهمان Mani az alman در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۲ :
إز بي حيايي و اره كشي كسي

إز بي حيايي و اره كشي كسي حريف ملا نميشه، كاهي ادم از خودش خجالت ميكشد، بابت اينكه حرفهايي تكرار شود ( حال جه زده يا شنيده شوند ) اخر تو كه اين حرف را ميزني بكو در اين ٣٤ سال جه جيزي مانع شما در استفاده إز توانمنديهاي داخلي شده. مكر ريش و قيجي در اين ٣٤ سال جز شما در دست كسي ديكر بوده. حاصل توانمنديهاي شما در دزدي، شرارت، بي اخلاقي، فساد، دروغ، تهمت، افترا، ووووو خلاصه شده.  

فاروق در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۲ :
این طرهات گویی ها را این

این طرهات گویی ها را این اخوند نما از امثال خامنه ای و لمپن هایی مثل نقدی و احمدی نژاد یادگرفته اند والا ایشان هیچگاه عددی نبوده و نخواهند بود.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)