محمدرضا نقدی٬ رئیس سازمان بسیج:

رای مردم در آمریکا نقشی ایفا نمی‌کند

محمدرضا نقدی٬ رئیس سازمان بسیج گفته که رای مردم در آمریکا «نقشی» ایفا نمی‌کند٬ آمریکا مجبور به عذرخواهی از جمهوری اسلامی شد و «بسیج» تضمین اعمال قدرت مردم در ایران است.

به گزارش روز چهارشنبه (۱۳ آذر) خبرگزاری «نسیم»٬ آقای نقدی در همایش «بسیج رسانه» در مشهد ادعا کرده «رأی مردم در آمریکا اصلا نقشی ندارد و این تقلبی است که رسانه‌ها آن را انجام می‌دهند.»

وی آمریکا را دارای «نکبت‌بار‌ترین» پرونده‌های ضد حقوق بشر معرفی کرده و افزوده «آمریکا که از هر انگشتش شرارت می‌بارد، خود مرکز تمام تروریست‌ها است.»

این فرمانده بسیج همچنین ادعا کرده که آمریکا مجبور به «تسلیم» و «عذرخواهی» از جمهوری اسلامی شده است.

وی هیچ اشاره‌ای به زمان و مکان این اقدام آمریکا نکرده٬ اما به نظر می‌رسد منظور نقدی تفاهم‌نامه هسته‌ای ژنو باشد که برخی مقام‌های جمهوری اسلامی از آن به عنوان یک «پیروزی» یاد می‌کنند.

سپاه پاسداران مهم‌ترین نهاد نظامی در جمهوری اسلامی بار‌ها از این تفاهم‌نامه استقبال کرده و فرماندهان آن واقعیت‌ها درباره سند امضاء شده را وارونه جلوه داده‌اند.

این در حالی است که آقای نقدی رسانه‌های غرب را متهم کرده با «تصویر سازی» تلاش می‌کنند مردم را نظام جمهوری اسلامی جدا کنند.

وی با دعوت بسیج برای مقابله با رسانه‌‌های غرب از نیرو‌های شبه‌نظامی این سازمان به عنوان «تضمین» کننده اعمال قدرت مردم در ایران یاد کرده است.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ :
آره دیگه لابد تو آمریکا بود

آره دیگه لابد تو آمریکا بود که سپاه و بسیج بعد از انتخابات ریاست جمهوری کودتا کردند و ملت رو سرکوب کردند؟؟!!
تو اگر خیلی آبرو داری و حتی همون درجه سر شونه ات رو هم نسبت به بقیه هم رده هات با فیلم و سیانس نگرفته بودی با افتخار اون درجه سرلشگری رو میذاشتی سر شونه ات نه اینکه از وقتی قایمکی تو بیت بهت داده اندش یک چفیه کشیدی روش که توش صدا در نیاد!!!

فاروق در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۲ :
باز این لمپن دهان گندش رو باز

باز این لمپن دهان گندش رو باز کرد.

کاربر مهمان Mani az alman در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۲ :
معلوم نيست جه كسي هرازكاهي

معلوم نيست جه كسي هرازكاهي اين نره خر عراقي را إز طويله أش بيرون مي كشد؟ كه هم هواي تازه كند وهم تا نكاهش به علف سبز بيفتاد شروع به عرعر كردن كند. وجدانا يك نظر به اراجيفش كنيد، والله حيف عر عر

Solh در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۲ :
http://www.radiozamaneh.com/
سگهای زنجیره ای ولی وقیح

باید از جواب دادن به این سگهای زنجیره ای ولی وقیح اجتناب کرد ،حیف وقت که چرندیات آنها را در وبلآگ گذاشت.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)