محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران:

نیروهای بسیجی باید پست‌های کلیدی را اشغال کنند

محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران می‌گوید «پست‌های کلیدی نظام» باید توسط نیروهای بسیجی «اشغال» شود و همه نیرو‌ها و مسئولان کشور باید از علی خامنه‌ای «تبعیت محض» داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری «مهر» آقای جعفری این اظهارات را روز شنبه (دوم آذرماه) در همایش سالروز بسیج دانشجویی در دانشکده حقوق دانشگاه تهران بیان کرده است.

وی گفته است: «تا زمانی که پست‌های کلیدی نظام و سلسله مراتب مسئولیتی در کشور توسط نیروهای انقلابی و بسیجی و با این تفکر اشغال و غالب نشود، ما همچنان در مرحله سوم انقلاب خواهیم ماند.»

جعفری مشخصه «هر نیرویی که خودش را در انقلاب اسلامی تعریف می‌کند» را «اطاعت‌پذیری محض» از خامنه‌ای عنوان کرده است.

وی افزوده است: ‌ «بحث تبعیت از ولایت شرط اصلی برای مسئولینی است که می‌خواهند برنامه‌ریزی و سیاست‌های رهبری و اسلام را پیاده کنند.»

فرمانده سپاه پاسداران همچنین اظهار کرده که «اگر کسی ذوب در ولایت باشد نباید نظری غیر از نظر ولایت داشته باشد.»

وی علت «مشکل اساسی کشور و عقب ماندگی‌های موجود» را عمل نکردن بر اساس نظر ولایت عنوان کرده است.

فرماندهان نظامی در ایران سال‌هاست تلاش می‌کنند جوانانی را در قالب نیروهای بسیج تربیت کنند که چشم و گوش بسته مجریان دستورات رهبر جمهوری اسلامی باشند.

فرمانده سپاه در ادامه درباره مقابله سپاه و بسیج با «بد حجابی» نیز گفته که رهبر این دو نیرو را از دخالت در موضوع عفاف و حجاب «منع» کرده و «فعلا کار به نیروی انتظامی سپرده شده است.»

به گفته وی «نظرات جزئی و ریز» خامنه‌ای در این زمینه «در قالب طرح صالحین و طرح امر به معروف و نهی از منکر زیر نظر حضرت آقا به جلو می‌رود و باید کمی صبر بکنیم.»

جعفری همچنین اضافه کرده «هیچ کدام از دولت‌هایی که از اول انقلاب سر کار آمده‌اند، اراده واقعی برای حل مسئله حجاب و عفاف نداشتند.»

ناصر در تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۲ :
شاهد هم از غیب رسید . پیروزی

شاهد هم از غیب رسید . پیروزی ولایت در پروژه هسته ای . پروژه ای که هدایتش به دست ولی فقیه بود و مجریانش بسیجیان ذوب در ولایت . پس از صرف میلیاردها دلار هزینه ، دست اوردش شد چند کیلو اورانیوم 5% که بگذاریم در کوزه و آبش را بخوریم . تازه آن هم به همت چند دیپلمات کمتر ذوب شده .

خُسن آقا در تاریخ ۳ آذر ۱۳۹۲ :
http://blog.hasanagha.org
عاقبت دیکتاتورها

همه دیکتاتورها وقتی به آخر خط می رسند تازه متوجه می شوند که قدرتشان چقدر محدود است! در نتیجه برای جبران آن سعی در کنترل صد در صدی امور می‌کنند. مثل صدام که در آخر دورانش انتخابات صد درصدی برپا کرد. دیکتاتور ها به مرور چنان عوامفریب می‌شوند که در آخر خود را هم فریب می دهند تا بلکه از ترس سنگ کپ نکنند.
آقای جعفری هم دچار همین عارضه شده اند. ایشان هنوز به این درک نرسیده اند که اگر سید علی می توانست امور را کنترل کند پیش تر کرده بود و نمی گذاشت کار به اینجا برسد.
درضمن همین که اینها هنوز واژه انقلاب را استفاده می کنند خود نشان از این دارد که کنترل کامل ندارند و هنوز از مرحله انقلاب به ثبات نرسیده اند!

کاربر مهمان Mani az alman در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۲ :
يك نكته ديكر كه احتمال بر

يك نكته ديكر كه احتمال بر وقوع كودتا توسط ذوب شدكان در ولايت را تقويت مي كند، نطقهاي جنتي شامبانزه در نماز جمعه و فراخوان بسيجيان و ديكري براه إندازي شبكه تلويزيوني مستقل برادران سباه مي بأشد، كار إز محكم كاري عيب نمي كند، به صدا وسيماي ملي نميشه اعتماد ١٠٠٪ داشت.

کاربر مهمان Mani az alman در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۲ :
مثل اينكه اكر خدا بخواد.

مثل اينكه اكر خدا بخواد. برادران سپاهي ذوب در ولايت مي خواهند. ماشين كودتا عليه دولت روحاني را روشن كنند، و زمينه سازي را هميشه با حرف در محافل كوچك شروع ميكنند، تا عكس العمل را در نيروهاي خودشان و مردم و نيرويي كه بايد كنار زده شود، براورد كنند، براي كودتاي ٨٨ مارك فتنه را بر مخالفان نهادند، و سركوبي كه همكان أبعاد انرا ديدن رقم زدند، براي كودتاي اينده جه بهانه و اسمي در نظر دارند؟ بايد منتظر بود و ديد

تهمتن - ش در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۲ :
سخنی با این تاجر فاسد علی خامنه ای

همانطور که قبلا یاد آوری شده ست؛ همگی مزدوران نظام منجمله این تاجر فاسد و همچنین دفتر علی خامنه ای سایت دیگربان را زیر نظر داشته و میخوانند (خودشان اعتراف کرده اند ) بهروی این کامنت در مورد ترس و وحشت تان از زنان آزاده و مبارزه ی عمدی أنان با شما نیست. و حتا بحث ارعاب پوشالی تان بر علیه زنان آزاده و اینکه ولایت وقاحت به شما گفته که حالا از سرکوب زنان دست نهگدارید !!! و من خودم چاره میکنم !! و حالا شما صبر کنید !! هم بحث این ارعاب نیست و واقعا مزخرفاتی تهوع آور و پوشالی ست.

بلکه بحث بر سر اتمام حجت غرب ( مذاکرات ) با شماست که هم اکنون در ژنو به آن گرفتار شده اید که حتا این ارعاب تازه بر زنان آزاده ایران هم ریشه در این اتمام حجت غرب با شما را دارد. اما دردی که نظام فاسد ولی وقیح و مزدورانی مانند شما در این اتمام حجت غرب (مذاکرات !!) که گرفتار آن شده اید؛ این تنها ولی وقیح ست که این گرفتاری را بخوبی و درستی ترجمه کرده ست !! که غرب مسیله هسته ای با نظام فاسد را ندارد بلکه مسیله براندازی و نابودی نظام فاسد اسلامی ست !!

که واقعا درست میگوید که در ژنو هم با تمام شل و سفت کردنهای غرب؛ اما در نهایت هدف شان نابودی شمامست که یا تدریجی ست و یا اگر جام زهر را کامل و تا آخر سر نکشید؛ نابودی تان آنی و هر لحظه بعد از اتمام وقت این اتمام حجت ست که مدتهاست زمینه ی این نابودی را هم چیده اند که تحریم های مرگبار نفتی و بانکی و غیره برای تضیف بیشتر تان؛ برای آن هدف نهایی که همان حمله نظامی ست؛ که بسیار هوشمند و پیشرفته است؛ تمامی مراکز قدرت و سرکوب نظام را مورد هدف قرار ذاذه و نابود میکنند و با کمترین خسارات جانی بمردم ایران که أنها هم منتظر تار و مار شدن حکومت اند هم اگر تو مزدور و بقیه مزدوران در این حمله به هلاکت نرسیده باشید؛ بدست مردم عاصی ایران قلع و قع خواهید شد.

یاد آوری یک مقوله به رژیم جنایتکار و مزدورانش و در صدر همه علی خامنه ای : شما تهدیدی جدی برای ثبات جهانی هستید و جایی در این ثبات جهانی ندارید که این مذاکرات ژنو هم چیزی بجز اتمام حجت غرب با شما نمی باشد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)