مهدی طائب٬ فرمانده قرارگاه «عمار»:

ادامه حصر موسوی و کروبی برای حفظ جان آنهاست

مهدی طائب٬ فرمانده قرارگاه «عمار» می‌گوید ادامه حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی به خاطر جلوگیری از «کشته شدن» آنهاست و این دو نفر باید «شاکر» نظام اسلامی و قوه قضائیه باشند.

آقای طائب این مطلب را روز چهارشنبه (۲۹ آبان) در گفتگو با خبرگزاری «تسنیم» مطرح و از موسوی و کروبی به عنوان «محارب» یاد کرده است.

وی ادعا کرده که اگر موسوی و کروبی آزاد شوند «به احتمال قریب به یقین توسط کسانی که روزی آن‌ها را برای فتنه پشتیبانی می‌کردند سر به نیست شوند.»

طائب افزوده «نگه داشتن کروبی و موسوی در حصر به نوعی جلوگیری از کشته شدن آن‌ها توسط کسانی است که روزی از حرکت آن‌ها پشتیبانی کردند.»

این روحانی محافظه‌کار در بخش دیگری از سخنان خود اتهام‌ها و ادعا‌های چهار سال اخیر علیه این دو رهبر «جنبش سبز» را تکرار کرده است.

میرحسین موسوی٬ مهدی کروبی و زهرا رهنورد بیش از هزار روز است که با نظر مساعد علی خامنه‌ای در حصر خانگی به‌سر می‌برند و تلاش‌ها برای آزادی آن‌ها تاکنون بی‌نتیجه بوده است.

کاربر مهمان Mani az alman در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۲ :
امكان اينكه رهبران جنبش سبز

امكان اينكه رهبران جنبش سبز به نوعي گروگان خط رهبري باشند، و در ازاي رفع تحريمها و سرو سامان دادن به در هم ريختگي روابط خارجي، اگر در دولت روحاني در رفع اين مشكلات موفق شود، شايد اميد داشت رهبري و خط او در مورد رفع حصر اين ٣ نفر و باقي زندانيان ٨٨ تجديد نظر كند، در غير اينصورت حتي إمكان بهتر شدن شرائط حصر وجود ندارد، جه رسد ازادي انها، سكوت معني دار روحاني در اين مورد دال بر موضوعست،

اسد در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۲ :
شیخک کثیف . ننگ روحانیت . ضد

شیخک کثیف . ننگ روحانیت . ضد ایران و ایرانی . اجنبی ...................
فک میکنی موسوی و کروبی هم مثل تو خامنه ای بی آبرو هستند که اگر بدست ملت بیافتید با شما آن کنند که نباید بکنند

گوتوزه قويان در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۲ :
عجب ...هاي دلرحمي داره اين

عجب ...هاي دلرحمي داره اين جمهوري شياطين خميني

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)