کاظم صدیقی٬ امام جمعه تهران:

مردم باید علیه حکومت ناصالح قیام کنند

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته حکومتی که «فاسد» باشد «مردم» را نیز «فاسد» خواهد کرد و «ملت مومن» اگر احساس کرد حکومت «صلاحیت» خود را از دست داده باید علیه آن قیام کند.

آقای صدیقی این اظهارات را در خطبه اول نماز جمعه این هفته تهران بیان کرده و افزوده است: «تحمل فضای آلوده و دارای ظلم صحیح نیست.»

وی تاکید کرده که «ملت مومن اگر احساس کرد که حکومتی صلاحیت خود را از دست داده و نماد دین را نادیده می‌گیرد، بر آن امت حسینی واجب است که اقدام کند.»

به گفته امام جمعه موقت تهران «زندگی در محیط آلوده و سر تا پا لجن درست نیست و اگر کسی نمی‌تواند آن فضا را اصلاح کند باید با جان خود کاری انجام دهد.»

اظهارات این روحانی محافظه‌کار در شرایطی بیان می‌شود که سال‌هاست عملکرد روحانیون و نظامیان حاکم بر ایران مورد انتقاد و اعتراض مردم است.

مردم ایران نگاه خوش‌بینانه‌ای به حاکمان اسلامی در ایران ندارند و معتقدند که روحانیون به واسطه حضور در قدرت دچار فساد و انحراف شده‌اند.

فاروق در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۲ :
ظالم فقط شما اخوندنماها هستید

ظالم فقط شما اخوندنماها هستید .
... به پستان مادری که به شما شیر داد

کاربر مهمان Mani az alman در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۲ :
يعني ممكنه يكي عمامه بسر إز

يعني ممكنه يكي عمامه بسر إز خواب غفلت بيدار شده بأشد؟ يك خط در ميان وضعيت حكومت و مردمي را تشريح مي كني، كه خودت ميكروفون دار أني، اين فتواي مقابله با حكومت ولي فقيحت است، يا دستور حمله به دولت روحاني؟ 

اسد در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۲ :
حضرت شیخ گریان تو که لالایی

حضرت شیخ گریان
تو که لالایی بلدی چرا خوابت نمیبرد ؟ واقعا که به سنگ پای قزوین گفته اید زکی !!!!!!!!! با اینکه میدانید و اعتراف میکنید که خامنه ای و نظامش فاسد و ظالم و نا صالح و ...... است بازهم سنگ او را به سینه میزنید تا لقمه نانی بیشتر جلویتان پرت کند و شما هاهم بیشتر عو عو کنید

مسعود در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۲ :
http://www.example.com
فعلا خبری نیست

منظور اقا اینست که فعلا در جامعه ایران خبری از ظلم وستم نیست ( که نیست) واگر نعوذبالله در اینده های خیلی دور مثلا هزاروچهارصد سال دیگر حکومتی برخلاف طبیعت حکمرانی عمل ناهنجار انجام داد وفاسد شد (چون الان نیست) حتما قیام کنند واز جان خود مایه بگذارند (چون تا الان نگذاشتند) ووقتی هزاران نفر مثل سوریه جان خود را از دست دادند انوقت اقایانی مثل حضرت ایشان مصدر امور قرار گیرند (چون تا الان حکومت نکردند) ویک حکومت صالحه تشکیل وامورات مسلمین را اداره کنند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۲ :
روحانیون؛ این صنف حیله گر و

روحانیون؛ این صنف حیله گر و قدرت پرست و تنگ نظر و مفت خور !!!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۲ :
روحانیون؛ این صنف حیله گر و

روحانیون؛ این صنف حیله گر و قدرت پرست و تنگ نظر و پُر از نخوت !!!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)