خبرگزاری «تسنیم» منتشر کرد:

گزارشی از انتصاب اقوام روحانی در مناصب اجرایی

خبرگزاری «تسنیم» فهرست برخی اقوام حسن روحانی که در دولت یازدهم مسئولیت گرفته‌اند را منتشر کرد.

این خبرگزاری روز شنبه (۱۸ آبان) نوشته حسین فریدون برادر حسن روحانی به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اجرایی منصوب شد‌ه است.

این خبرگزاری افزوده که عبدالحسین فریدون٬ برادرزاده آقای روحانی نیز مشاور وزیر و مدیر‌کل دفتر وزارتی وزارت علوم و سرپرست مرکز جذب اعضای هیات‌ علمی شده است‌.

اسماعیل سماوی٬ خواهر‌زاده روحانی هم به سمت مشاور رئیس دفتر رئیس‌جمهوری، رئیس مرکز ارتباطات مردمی‌ نهاد ریاست‌ جمهوری و سرپرست گروه مشاوران جوان ریاست‌جمهوری منصوب شده است.

خبرگزاری «تسنیم» از علی‌اصغر مونسان به عنوان دومین خواهرزاده روحانی نام برده که به سمت مدیرعامل منطقه آزاد کیش منصوب شده است.

براساس گزارش این خبرگزاری٬ علی‌اصغر پیوندی٬ پسرعمه رئیس‌ جمهوری نیز به تازگی به عنوان‌ سرپرست دانشگاه علوم‌پزشکی «شهید بهشتی» انتخاب شده است.

این خبرگزاری وابسته به سپاه پاسداران از حامیان حسن روحانی به خاطر این انتصاب‌ها انتقاد کرده و آن‌ها را متهم به برخورد دوگانه با انتصاب‌های فامیلی در دولت‌های دهم و یازدهم کرده است.

«تسنیم» نوشته این انتصاب‌ها در شرایطی صورت گرفته که اعضای هیات دولت در بند هشتم پیمان‌نامه دولت یازدهم قسم خورده‌اند «مبنای واگذاری مناصب را شایستگی، راستگویی و درستکاری قرار دهند و نزدیکان سببی و نسبی خود را در انتصابات از هیچ امتیاز و تقدمی برخوردار نکنند.»

ایران دوست در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۲ :
انتصا بات فا میلی...

جالب است!!!! کسانی از آوردن فک فا میل در پست های دولتی صحبت میکنند، که انگار خود این آقا یان تا کنون در سپاه یا جا های دیگر غیر از این عمل کرده اند!!!! جناب شما که خودتان متعلق به سپاه هستید، که بهتر از همه میدانید این روابت تا اعنکبوتی در سپاه و دستگا ه های زیر دست سپاه غو غا میکند، وشما خود بنیانگذار این کار بودید. شما هنوز هم در اضل بخشش کردن پست های مهم
اداری که پول ساز میبا شد و گماردن افراد بی لیاقت بی سوادنا آگاه و کنار زدن افراد لایق و متخصص بر مسند های مهم پیش قدم هستید و هیچکس هم نمیتواند جلوی شما را بگیرد.

البته این باین مضمون نیست که آقای روحانی حق چنین کا ری دارد،به هیچ وجه
اما ایشان هم مثل شما، بر این باور هستند که سفره ئی از اموال ملت پهن است
و درب های ورودی بسوی این سفره بر ملت بسته است، و فقط برای خودهاست
لذا چرا بنده (آقای روحانی) وفا میل نخوریم نبریم.
در یک کمنت یکبار برای آقای روحانی نوشتم، جهت اطلاع شما هم مینویسم،

در تاریخ ایران بعداز مشروطیت فقط وفقط یک مرد پاک منضح وجود داشت، که دیناری از از پول این ملت را ، نه تنها برای خودش و فا میل نبرد بلکه از جیب خود هم بسیار برای این ملت کشور پرداخت کرد. و او شاد روان دکتر محمد مصدق بود. روح روانش شاد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)