جعفری به اظهارات احمدی‌نژاد واکنش نشان داد:

اسکله‌های سپاه مبادلات بازرگانی ندارند

محمدعلی‌ جعفری فرمانده کل سپاه به اظهارات تلویحی محمود احمدی‌نژاد در «برادران قاچاقچی» نامیدن فرماندهان این نیرو واکنش نشان داد و اعلام کرد در اسکله‌های سپاه مبادلات بازرگانی صورت نمی‌گیرد.

آقای احمدی‌نژاد روز گذشته (شنبه ۱۱ تیر) برخی ارگان‌ها و سازمان‌ها را «برادران قاچاقچی» نامیده و گفته بود آن‌ها از اسکله‌های خود برای واردات غیرقانونی کالا استفاده می‌کنند.

محمدعلی جعفری نیز که به خوبی متوجه کنایه احمدی‌نژاد شده است٬ روز یکشنبه (۱۲ تیر) اعلام کرد: «سپاه، اسکله‌های نظامی در اختیار دارد اما هیچگونه مبادلات بازرگانی در آن‌ها انجام نمی‌دهد.»

آقای جعفری در واکنش به این اظهارات احمدی‌نژاد مبنی بر فعالیت اسکله‌های سپاه گفته که «این بحثی انحرافی است که توسط افرادی که به نظر ما، ذینفع هستند، مطرح می‌شود.»

وی اظهار داشته که «این افراد با مطرح کردن چنین بحث‌هایی، قصد دارند توجه دولت و دستگاه‌های دیگر را از جایی که قاچاق اصلی کالا اتفاق می‌افتد، منحرف کنند.»

از سپاه پاسداران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین دارندگان اسکله‌های غیرمجاز در ایران یاد می‌شود.

شایلین در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۰ :
سیرک مقدس

ممنون کامران جان. بالاخره ما یک تشکر به خامنه ای و انصارش و احمدی نژاد بدهکاریم که ما رو سر گرم می کنند. آنها در جمهوری اسلامی سیرک مقدس راه انداختند. نمایش استقبال، ماشین مقدس البته به یاری تکنولوژی در قم، شعارهای از قبیل تا اخر ایستاده ایم که البته منظورش تا آخر منافع اقتصادی را می خواهیم.
وضعیت ایران چیزی نیست چون سیرک مقدس و زمانیکه نیروهای درونی ایران زمین پخته شوند به سرعت جایگزین سیرک مقدس و بازی خنده دار آقای خامنه ای، جعفری، شریعت مداری خواهند شد.

اکبر در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۰ :
بله شایلین جان موافقم. جانا

بله شایلین جان موافقم. جانا سخن از زبان ما می گویی. از وقتی اومدی اینجا نظر می دی احساس می کنم اگه نظر بدم از روی تو تقلب کردم! ولی این کامران بدجور رو مخه! همش می گه دعوای زرگری. اخه بابا جان مگه می شه یک مشت دزد اونم از جنس اخوند سر میلیاردها پول همدیگرو ندرند و از قحطی علت جنگ به جنگ زرگری رو بیارند??!!

ولی به هر حال من بین بد و بدتر، بد رو انتخاب می کنم. البته باید بگم خودمم اگه بدتر نباشم خوب هم نیستم پس بهتره فکرای آرمانی نکنیمو فعلا به این مختار سیاس اقتدا کنیم تا بعد ببینیم چی میاد.
حالا اگه راه بهتری سراغ داره بگه. ما هم پیشمرگش می شیم

کامران در تاریخ ۱۴ تیر ۱۳۹۰ :
شایلین جان؛همه این نقشه ها را

شایلین جان؛ همه این نقشه ها را اکبر ریخته. مگه میتونه موافق نباشه. ولی این امامزاده؛ کور نکنه؛ شفا نمیده. نباید فریب بخوریم.

شایلین در تاریخ ۱۲ تیر ۱۳۹۰ :
قدرت گفتمان

احمدی نژاد از قدرت گفتمان بهره می برد. با ضعف روز افزون مدیریت ولائی در سپاه، قدرت جمهور منتصب گسترش می یابد.
در هر صورت احمدی فقط برای دوران گذار به دوره تصمیم گیری های حساس متعلق است. او برخلاف جمهورهای بی اختیار از جمله هاشمی و خاتمی می داند که چگونه بازی کند.
هرچند او و یارانش فدا خواهند شد اما نیروهای جدید ایران زمین از مراکز مختلف برای به پایان بردن بازی خواهند آمد. گفتمان احمدی نژاد برنده است و جعفری و یارانش را به گوشه رینگ برده است.
خامنه ای هم از حل معضلات نظام نا امید شده است و شاید مرگی آرام را آرزو می کند. باید به آینده فکر کرد، طرح آینده اهمیت دارد، طرحی که حداکثر نیروها را جذب نماید.
اکبر موافقی ؟

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)