یک عضو کمیسیون آموزش مجلس خبر داد:

جمع‌آوری ۸۲ امضاء برای استیضاح وزیر علوم

عباس مقتدایی٬ عضو کمیسیون آموزش مجلس از جمع‌آوری ۸۲ امضاء برای استیضاح رضا فرجی‌دانا٬ وزیر علوم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری‌ها٬ آقای مقتدایی روز سه‌شنبه (۱۴ آبان) در جمع خبرنگاران گفته ۸۲ نماینده در اعتراض به انتصاب‌های وزیر علوم٬ طرح استیضاح وی را امضاء کرده‌اند.

این نماینده مجلس افزوده امضاء‌کنندگان این طرح از انتصاب «میلی منفرد و توفیقی که پیش از این نتوانستند اعتماد مجلس را جلب کنند» در وزارت علوم «دلخور» هستند.

جعفر میلی‌منفرد نخستین وزیر پیشنهادی حسن روحانی برای تصدی وزارت علوم که موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان نشد٬ از سوی فرجی‌دانا به سمت معاون آموزشی این وزارت‌خانه منصوب شده است.

جعفر توفیقی٬ سرپرست وزارت علوم که در پی مخالفت علی خامنه‌ای برای تصدی این پست به مجلس معرفی نشد نیز به سمت مشاور ارشد وزیر علوم منصوب شده است.

نمایندگان محافظه‌کار میلی‌منفرد و توفیقی را دو عضو فعال در «فتنه سال ۸۸» می‌دانند و از حضور آن‌ها در وزارت علوم به شدت خشمگین شده‌اند.

مقتدایی در این خصوص گفته که «فرجی دانا پیش‌تر در کمیسیون آموزش مجلس اطمینان داده بود، از افرادی که شائبه حضور آن‌ها در فتنه وجود دارد، در وزارتخانه استفاده نکند.»

در صورت نهایی شدن این طرح٬ رضا فرجی‌دانا نخستین عضو کابینه یازدهم خواهد بود که استیضاح می‌شود.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۲ :
مشکل در این نمایندگان نوکرصفت

مشکل در این نمایندگان نوکرصفت نیست.مشکل قانون و نظارت استصوابی است
که مردم را از حق رای محروم کرده است

نکته بین در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۲ :
بگذارید این مجلس تحمیلی هم

بگذارید این مجلس تحمیلی هم آخرین دست و پاهایش را بزند. دیگر باید پشت گوششان را ببینند که وارد مجلس شوند. مردم به وقتش با انتخابات مجلس هم همان می کنند که با انتخابات ریاست جمهوری کردند.

تهمتن - ش در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۲ :
ترس و وحشت از فتنه !! ادامه داشته و واقعی ست

روزی نیست که در هر خبر و مقوله این جنایتکاران ترسو دلهره و وحشت خود را بصورتی أشکار از فتنه !! مردمی؛ بر علیه خود؛ آنهم ۴ سال پیش !! ابراز و نشان ندهند !! و همه چیز برای این مزدوران فاسد و دزد در حول و حوش و پیرامون فتنه است !!؟؟ البته مدتی پیش ولی وقیح به مزدوران ترسیده و ترسوی خود نهیب داده بود که ترس و وحشت خود را پنهان کنید و این همه فتنه فتنه فتنه نکنید و دلهره خود را بمردم نشان ندهید !! اما چه میشود کرد ؟؟ ترس و وحشت از جان و مال دزدی را که نمیشود پنهان کرد ؟؟

این جنایتکاران از زمان قیام تا به امروز آب خوشی از گلوی شان پایین نرفته و همچنان در اضطراب و نگرانی شدید به سر برده و به زندگی خفت بار و ننگین خود ادامه میدهند. اما باید به ترس و وحشت اینان حق هم داد که ای ترس و وحشت واقعی ست و این واقعیت را که باعت وحشت شان شده کسی و سازمانی بجز از وزارت اطلاعات خود رژیم که باید واقعیت ها را بسران ترسو و وحشتزده اطلاع دهند نیست؛ چونکه وظیفه ی این وزارتخانه ست که واقعیتها را به اینان بگویند.

و براستی تخمین ها و برآوردهای این وزارتخانه از دورن جامعه عاصی و متنفر ازنظام اسلامی در بین مردم ایران درست بوده و آگاهند و بر اساس آن و بخاطر همین دلایل ست که بهتر از هر کس دیگر میدانند که قیام ۸۸ نه تنها خاموش نشده بلکه تحریم ها و فلاکت مردم هم؛ هیزم های لازم را بدور و کنار حلقه آتش زیر خاکستر قیام ۸۸ را فراهم کرده است. دیگر اینکه وحشت از نظام ارعاب بر مردم خاصیت خود رااندک اندک از دست میدهد و حتا دیروز ۱۳ آبان ( روز یوم االله نظام !! ) دانشجویان دلیر دانشگاه تهران در حین سخنرانی یکی از سران مزدور نظام در سالن سخنرانی مرگ بر دیکتاتور ( که خامنه ایست ) سر داده اند. ( به یوتیوب مراجعه کنید ) در پایان اگر نظام حتا ۱۰٪ اطمینان داشت که قیام خاموش شده و ادامه ای ندارد و خیال شان راحت ست؛ هیچگاه این همه و هر روز به مدت ۴ سال فتنه فتنه فتنه نمیکردند و وحشت خود را بدین صورت أشکار بمردم نشان نمیدادند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۲ :
مابیشماریم

اینم بره یه فتنه گر دیگه میاد.

یادشون رفته که ما بیشماریم.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)