در اعتراض به مذاکرات هسته‌ای و گفتگو با آمریکا

راهپیمایی‌ها علیه دولت حسن روحانی ادامه دارد

معترضان به گفتگوی تلفنی روحانی‌ـ‌اوباما که در کمیته‌ «صیانت از منافع ایران» سازماندهی شده‌اند٬ فعالیت‌های خود علیه اقدامات و سیاست‌های دولت یازدهم را گسترش داده‌اند.

اعضای این کمیته را گروهی از اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران و حامیان سعید جلیلی و محمدتقی مصباح یزدی تشکیل داده‌اند.

نخستین پایه‌های این کمیته اوایل مهر ماه امسال و هم‌زمان با بازگشت حسن روحانی از نیویورک در فرودگاه مهر‌آباد تهران ریخته شد.

این کمیته در سه هفته گذشته دو راهپیمایی در انتقاد از احتمال حذف شعار «مرگ بر آمریکا» و روند اطلاع‌رسانی درباره مذاکرات هسته‌ای ایران با گروه ۱+۵ برگزار کرده است.

در تازه‌ترین این راهپیمایی‌ها که روز جمعه (۲۶ مهر) در تهران برگزار شد٬ راهپیمایان با شعار «جمعه شفافیت و صداقت با مردم» به «محرمانه» ماندن مذاکرات هسته‌ای اعتراض کردند.

در این راهپیمایی شعار‌هایی از قبیل «مطالبه ملت، شفافیت صداقت» «مذاکره بهانه است، فریب دشمنانه است» و «خوش‌بینی به آمریکا، خیانت است خیانت» سر داده شد.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه‌ای صادر و از مقام‌های دولت یازدهم خواسته شده است: «ملت ایران را از محتوای بسته پیشنهادی به غرب و امتیازاتی که قرار است به طرف مقابل داده شود آگاه کنند.»

در این قطعنامه همچنین آمده که «مسئولین به حقوق اساسی ملت مبنی بر آگاه بودن از معامله‌ای که قرار است با غرب صورت بگیرد احترام گذاشته و رویکرد امنیتی و مخفی کاری با مردم را کنار بگذارند.»

محافظه‌کاران تندرو به «محرمانه» ماندن مذاکرات هیات ایرانی با گروه ۱+۵ اعتراض دارند و معتقدند «پنهان‌کاری» در این مذاکرات نشانه «باج» دادن ایران به غرب است.

کاربر مهمان حمید در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۹۲ :
قابل توجه کیهان و کیهانیان

قابل توجه کیهان و کیهانیان آیا اینها مجوز راهپیمایی دارند آیا این اردوکشی خیابانی نیست آیا میتوان به اینها هم فتنه گفت ؟

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۲ :
mellate Iran pirozand drod

mellate Iran pirozand drod bar mellate Iran va hassane rohani

ففاطمه در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۲ :
یکی به من بگه این راهپیمایی

یکی به من بگه این راهپیمایی ها دیگه مجوز نمی خواد...؟؟!! شرکت کنندگانش مجرم نیستند؟! شما که این کاره هستید یک تحقیق کنید ببینید اینها از کجا این قدر زود مجوز می گیرن؟؟!!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۲ :
وقتي دولت روحاني با راي

وقتي دولت روحاني با راي اكثريت قريب به اتفاق مردم روي كار أمد
ديگر واهمه ي چه چيز را بايد داشته باشد؟؟؟ تمام مردم ايران حامي روحاني و نمايندگانش هستند...اين شبه طالبانيان هم انشالله به كهريزك اعزام شوند تا نطقشان كور شود...... 

ایران دوست در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۲ :
شما هم که شدید سانسور

شما هم که شدید سانسور چی

حتماً بدتان هم میآید اگر کسی بشما این حرف را بزند!!!!
بی وژدانها، و قت صرف میکنیم و نظر مینویسیم آنوقت شما نا مردان سانسور میکنید.

البته علت دارد که شما سانسور میکنید، چون میبینید هستند کسانیکه بهتر از شما میفهمند و تحلیل میکنند و مینویسند، لذا نمیخواهید این مطلب را قبول کنید.
حیف این بودجه که دست شماست برای این سایت. افشا میکنیم شما را

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۲ :
جیره خواران اسراییل

اینها به نظر من یا جیره خواران اسراییل هستند و یا افرادی که منافعشون با ایجاد تشنج در خاورمیانه در خطر افتاده . یک عده ای هم کور کورانه به دنبالشان راه افتاده اند و ساده لوحانه حرفهای انها را اطاعت میکنند .

لشگرکشی خیابانی را اینبار چه کسی شروع کرده؟ همانهایی ک ۴ سال پیش سنگ ادمی را به سینه میزدند که مملکت را به ورطه نابودی سوق داد و اربابانشان را به نام دین از خون جوانان بیگناه سیراب کرد.

از مقامات وزارت کشور میخواهیم که حق اجازه برگذاری یک تظاهرات مسالمت امیز جهت حمایت از سیاستهای دولت فعلی را در مسیله هسته ای محفوظ بدارد .

ایران دوست در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۲ :
تظا هرات....

من امروز صبح برای شما یک کمنت فرستادم چرا منتشر نکردید؟

i am ur mirror در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۲ :
jange bandhaye jomhoriye

jange bandhaye jomhoriye naeslami saranjami joz soghot nadarad.in khat va in neshan.payan besiar nazdik ast vali ayandeye roshan mahal,ayande tarik va fesad va eghtesade nabod shode

کاربر مهمان....احمد در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۲ :
این دارو دسته حجتیه.

مصباح یزدی ودارودسته حجتیه باید گو رشون گم کنند..مردم ایران فریب نخورده ویک یک افراد این جماعتو میشناسد ..خفه خون بگیرید..

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۲ :
شما به قیافه این آدم ها نگاه

شما به قیافه این آدم ها نگاه کن حساب کار دستت میاد ...

مسعود در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۲ :
https://www.example.com
خرداغ میکنند

اقاجان دارند خر داغ میکنند.نا راحت از اینکه شما را بازی ندادند . منافع موتلفه و غیره به خطر افتاده. به تیم مذاکره کننده پیشنهاد میکنم در جلسه بعدی اقایان انبارلویی و حسین شریعتمداری را به همراه ببرید. تا ببینند قرار است با منافع اقایان چه کنند. سی وپنج سال است این مردم نامحرم بودند ودر پشت درهای بسته انواع واقسام باج ها را دادند و گرفتند صدای شما درنیامد چون یکطرف بازی شما بودید.بگذارید چند سال شما را پشت در نگهدارند تا از غصه دق کنید

ایران دوست در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۲ :
چند روز پیش گذارشی از تلوزیون

چند روز پیش گذارشی از تلوزیون برنامه 2 آلمان ( ZDF) بزبان انگلیسی و آلمانی
پخش شد شا ید بعضی از هموطنان آنرا ندیده باشند. بر هر ایرانی علا قمند بوطن خود لازم است این گذارش را ببیند. در این گذارش مامور سازمان سیا (CIA)
در مورد چگو نگی کودتای 28 مرداد بر علیه شاد روان دکتر مصدق صحبت میکند، اینبار دشمن است که لب بسخن باز کرده و حقایقی بسیار جا لب که شاید تا کنون افشا نشده اند را افشا میکند. دیدن این گذارش مخصوصا برای نسل جوان بسیار با اهمیت و لازم است مخصو صاَ کسانیکه فقط نا می از مصدق شنیده اند.
من بشما مسولین سا یت هم پیشنهاد میکنم اگر ندیده اید حتما نگاه کنید.
شاید هنوز بر نامه آن روی یوتوب باشد اگر نتوانیتید گذارش را پیدا کنید، بمن ایمیل
بز نید با کمل میل در اختیار شما علاقمندان میگذارم..

قبل از هر چیز بگو یم من نمیخواهم مصدق را با روحانی مقا یسه کنم ویا این دو را
کنار هم قرار دهم. چون مصدق جایگاه خود را در قلب ملت ایران پیدا کرده و در تا ریخ ایران جای گاه او مشخص میبا شد، در خارج هم آنچه در این گذارش کفته میشود، آفتاب آمد دلیل آفتاب شد. بگذریم من شما را دعوت بدیدن این گزارش کردم، که شما متوجه شوید چگونه تاریخ تکرار میشود . ببینید چگونه هر وقت این کشور میخواهد سامانی بخود بدهد ، چگونه وابستگان، نادانان
و بلاخره کسانی که پشت پرده هستند عمل میکنند، سنگ اندازی میکنند تا
اوضاع کشور از این بحران ها رها نشود.

کاربر مهمان Mani az alman در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۲ :
وقتي اين جماعت طلب شفافيت

وقتي اين جماعت طلب شفافيت ميكنند، اين سؤال بيش ميايد، ١٠ سال است هيتهاي إز اين رژيم بارها و بارها با نمايندگان سازمانهاي بين المللي و دول طرف مخاصمه گفتگو كرده اند. و چه در اين مذاكرات كذشته به اسرار نظام پيوسته. كسي اعتراضي به نحوه گفتگوها يا نتيجه مذاكرات نكرده، هر بار بعد إز هر مذاكره اي اين مرد عليل، نه فيزيك بدنيش بلكه عليل مغزي ( سعيد جليلي ) اضحار ميكرد، نتايج مذاكرات مثبت بوده، بعد هم سر إز نماز جمعه محل مذاكره در مياورد. مردك اگر نتايج مثبت بوده اين همه تحريمها بابت جه بوده؟ اينها فقط بهانه است ( شفافيت، حمله به هاشمي و نعيمه، مذاكره با امريكا ) تا اب رفته را به جوي بر كردانند. زهي يا بهتره بگم زرتي خيال باطل 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۲ :
بهار جلیلی

جمعه صیانت و غیره آدم رو یاد شعارهای بهار عربی میندازه.

با این فرق که سعید جلیلی طرفدار خاصی نداره و سرخود داره شورش به راه میندازه.

جا داره نیروی انتظامی اینهارو کهریزکی کنه.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۲ :
یک مشت بی سر و پا چرا فکر می

یک مشت بی سر و پا چرا فکر می کنند با ریختن به خیابان در روز جمعه می توانند حرفشان را به کرسی بنشانند؟ اگر جرات دارید، درخواست یک نظر سنجی یا رفراندوم را بدهید، گرچه 4 ماه قبل جوابش را گرفتید!!

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)