سایت «عصر ایران» خطاب به زنان بسیجی:

بیش از این باعث خنده جهانیان به ایران نشوید

سایت «عصر ایران» از زنان بسیجی خواست با برگزاری تجمع در حمایت از مریم کارِی٬ زن سیاه‌پوستی که ۱۱ مهر ماه در واشینگتن کشته شد٬ بیش از این باعث خنده جهانیان به جمهوری اسلامی نشوند.

مریم کارِی ۱۱ مهر ماه پس از یک تعقیب و گریز مقابل کنگره آمریکا به ضرب گلوله ماموران پلیس از پای در آمد که مرگ وی به تازه‌ترین موضوع تجمعات زنان بسیجی در ایران تبدیل شده است.

گروهی از از زنان و دختران عضو بسیج در شهر شیراز روز شنبه (۱۳ مهر ماه) نیز با تجمع در «حافظیه» به یاد این زن شمع روشن کرده و «توحش» حاکم بر ایالات متحده امریکا را محکوم کرده بودند.

روز سه‌شنبه (۱۶ مهر) هم گروهی از زنان بسیجی با در دست داشتن تصاویری از این زن٬ مقابل دفتر سازمان ملل در تهران تجمع کرده و اقدام به سر دادن شعار‌هایی علیه آمریکا کردند.

سایت محافظه‌کار «عصر ایران» نیز پنجشنبه (۱۸ مهر) با انتقاد از این اقدام زنان بسیجی خطاب به آن‌ها نوشته که با کدام «منطق» در حمایت از یک زن «خلاف‌کار» تجمع برگزار کرده‌اند.

این سایت نوشته که «احتمالا خانم‌های تظاهرکننده گمان می‌کرده‌اند این زن در حال اعتراض مسالمت‌آمیز و در یک سرکوب خونین و خشونت‌بار به دست پلیس امریکا کشته شده» که در این تجمع شرکت کرده‌اند.

«عصر ایران» از این زنان پرسیده است: «آیا هر که توسط پلیس یا ارتش آمریکا کشته شود مظلوم و مقدس است؟ در این صورت درباره صدام حسین و اسامه بن لادن چه باید گفت؟»

این سایت با بیان این که خانم کاری مرتکب «تخلف» شده و پلیس مجبور به شلیک به وی شده٬ از زنان بسیجی پرسیده است: «تجمع شما در اعتراض به نقض کدام ارزش منطقه‌ای یا جهانشمول بوده است؟»

«عصر ایران» ادامه داده که «چه وجهی دارد پوسترهای تمام رنگی از این زن خلافکار آمریکایی چاپ کردن و همانند قهرمانان، بر سر گرفتن؟ راستی هزینه‌هایش را چه کسی پرداخت کرده است؟»

این سایت محافظه‌کار اضافه کرده که برگزاری چنین تجمعاتی موجب «وهن» جمهوری اسلامی شده و باعث خنده جهانیان خواهد شد.

 «عصر ایران» در پایان آورده که «هیچ بعید نیست که فردا، خیابانی را هم به نام این زن آمریکایی کنند و برایش همایش و کنگره هم برپا کنند.»

کاربر مهمان در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۲ :
http://blog.hasanagha.org
جعل هویت

نوشته بالا نوشته من نیست! کسی سعی داشته مرا طرفدار هخا نشان دهد که بدجوری به کاهدان زده!
خُسن آقا و عقاید اش برای فعالین سیاسی روی نت شناخته شده است.

ایران دوست در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۲ :
با عث خنده....

این شبا جی خانم ها که نو عاَ توسط عناصر خاصی رهبری میشوند، متاسفانه قدرت فکر کردن از آنها گرفته شده. بهمین دلیل بدون اینکه بدانند چکار میکنند
در هر جر یانی که لازم باشد اینها را بمیدان میفر ستند.

اکنون که ایران نیاز مبرمی به عادی شدن روابط با امریکا و اروپا دارد، این هو چی بازی ها شروع میشود. من ذهن شما را با چنتا از آن عنا صر خواص که پشت این
برنامه ها هستند روشن میکنم.

1- حسن شریعتمداری گرداننده روزی نا مه کیهان ، کا فی است شما مطالب
بی پر پایه که در روزی نامه خود مینویسد را مطلع شوید. البته پول بابت این روزی نامه ندهید نو عاَ مطالب بی محتوای این روزی نامه بعضی اوقات در سایت ها آورده میشود.
2 - آخوند خادمی یا خاتمی آخوند نماز جمعه، شاید سخنان او را در نماز جمعه شنیده یا خوانده باشید، از نظر ایشان شعار مرگ بر امریکا پشتیبان دیپلمات های ایرانی میباشد!!!! چقدر مضحک . باز از نظر این آخوند، فحش و نا سزا گوئی خوب است.
3- یکی دیگر از افراد پشت پرده یکی از برادران لا ریجانی که اخیراَ گفته صهیونیست ها رابطه تلفنی روحانی و اوباما را ترتیب داده بودند!!!! این شخص اصلاَ متوجه نیست چی میگوید!!! در حقیقت با گفتن این مطلب صهیونیست ها در دولت آقای روحانی نفوذ کرده اند.

خوشبختانه در ایران خانم های دانا و روشنفکر ما زیاد داریم و امید واریم آنها در بیداری هم نو عان خود کوشا باشند و این قربانیان استبداد را آگاه سازند.

خُسن آقا در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۲ :
http://blog.hasanagha.org
بپا

این شعبده بازیهای رژیم که در سیرک های خیابانی ارائه میشود دیگر میرود تا از حد خو بگذرد.

بهتر است همگی دست به دست هم داده و هخا را سرلوحه خود قرار دهیم.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۲ :
بو

اين جور حركات بي عقلانه بيشتر بوي مصلحي ميدهد.

مثل همون حركت مضحك بمب گذاري در تايلند.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)