جواد ابطحی٬ عضو «جبهه پایداری»:

تصویر عضو ستاد جلیلی در تجمع علیه روحانی فتوشاپ است

جواد ابطحی٬ عضو «جبهه پایداری» گفته که تصویر یکی از اعضای ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در تجمع اعتراضی فرودگاه مهر‌آباد علیه حسن روحانی «فتوشاپ» است.

آقای ابطحی روز دوشنبه (هشتم مهر) به سایت «آریا» گفته «ممکن است افرادی» که در این تجمع بودند «با ابزارهای پیشرفته‌ای چون فتوشاپ خود را به نیروهای جلیلی نزدیک کرده باشند.»

وی افزوده چنین برخورد‌هایی از سوی حامیان جلیلی «بعید» است و «اعضای جبهه پایداری با منطق و استدلال سخن می‌گویند نه اینکه بخواهند با اهانت و فحاشی مطالبات خود را بیان کنند.»

ادعای این عضو «جبهه پایداری» در شرایطی مطرح می‌شود که تصویر حامیان سعید جلیلی در این تجمع برای نخستین‌بار از سوی خبرگزاری فارس و چند خبرگزاری رسمی دیگر منتشر شده بود.

روز شنبه (ششم مهر) گروهی از اعضای بسیج دانشجویی و حامیان سعید جلیلی با تجمع در فرودگاه مهر‌آباد تهران با شعار «مرگ بر آمریکا» به طرف خودروی حسن روحانی «لنگه کفش» پرتاب کردند.

فاطمه آلیا، عضو شورای مرکزی «جبهه پایداری» با محکوم کردن این اقدام گفته که «این اتهامات به پایداری و سعید جلیلی نمی‌چسبد.»

آلیا افزوده است: «بنده غیرمنصفانه می‌دانم که بخواهند فردی را که به آقای روحانی توهین کرده را مسئول ستاد جلیلی و منتسب به ایشان معرفی کنند.»

محمدصادق شهبازی یکی از اعضای ستاد سعید جلیلی در انتخابات ۹۲ از جمله کسانی بود که در این تجمع حضور داشت.

مهدی هاشمی دیگر عضو «جبهه پایداری» نیز از سعید جلیلی خواسته «توهین به رئیس جمهور در مهرآباد را محکوم کند.»

هاشمی گفته حمله به روحانی «به هیچ وجه مورد تائید جبهه پایداری نیست» و «حرکتی که در فرودگاه مهرآباد انجام شد ضعیف، موردی و قطعا سرخود بوده است.»

کاربر مهمان در تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۹۲ :
این دلقک بازیا فقط از اون

این دلقک بازیا فقط از اون طرفیا بر میاد آقای جلیلی هنوز سوختگیش از انتخابات خوب نشده داره این کارو میکنه اشکال نداره دستی دستی گور خودشو میکنه آذر ماهم که دادگاه مموتی جونه ایشالا که چهره منحوسش بالاخره نمایان میشه

کdelssozاربر مهمان در تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۹۲ :
beyte rahbari tavasote

beyte rahbari tavasote sahyonista hedayat va modierieyat mishavad

کاربر مهمان Mani az alman در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۲ :
اين شكرد متعلق به سألها بيش

اين شكرد متعلق به سألها بيش است. و كهنه شده. شركت در سركوب يا اعتراضات اينجنيني و بعد إنكار با تمام قوا. الله كرم و دارو دسته انصار خزب الله هم إز همين شيوه استفاده ميكرد. اول انقلاب كثيفترين افراد تحت نام حزب اللهي به هرانجه مدرن و مدني بود يورش ميبردند. بمرور زمان نامها تغيير كرده اما عملكردها همان است. حزباللهي شد انصار و حالا بايداري. و مكر يك ابله نداند كه سر نخ اين اراذل به بيت رهبري وصل است. 

کاربر مهمان در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۲ :
نامه ای از سعید جلیلی به مردم فهیم و شهادت طلب ایرن

آره حاجی فتو شاپه چون معمولاً دهانشون بزرگتر از اینا باز میشه و در حد اسب آبیه ولی تو این تصویر میبیبم که در حد غنچه دهنشون بازه و کاملاً فتوشاپیه.

ضمناً برادرا همیشه چماق و باتوم همراشونه اما اینجا همراهشون نیست که اینم نشونه فتوشاپی بودن قضیه است.

نشانه دیگه اینکه روی کاغذهاشون فارسی نوشته در صورتیکه این جور آدم ها اصلاً سواد خوندن و نوشتن ندارند و این هم دلیل محکم دیگه ای بر فتوشاپی بودن قضیه است.

ما بکارگیری پی هوتو شاپ رو به هر صورتی محکوم میکنیم.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)