خبرگزاری «برنا» گزارش کرد:

آغاز همکاری انتخاباتی سپاه و شهرداری تهران

خبرگزاری «برنا» از آغاز همکاری انتخاباتی شهرداری تهران به ریاست محمدباقر قالیباف٬ سپاه پاسداران و سازمان بسیج مستضعفین خبر داد.

خبرگزاری «برنا» روز شنبه (۲۸ خرداد) اعلام کرده که شهرداری تهران تاکنون دو ساختمان از شهرداری‌های مناطق ۱۳ و ۱۴ را در اختیار سپاه محمد رسول الله تهران قرار داده است.

این خبرگزاری نوشته که «ارتباط شهرداری تهران با بسیج پیش از این نیز در ایام انتخابات ریاست جمهوری نهم سابقه داشته است.»

«برنا» بدون آنکه نامی از قالیباف بیاورد٬ نوشته در انتخابات ریاست جمهوری نهم٬ سردار محمد آقامیر جانشین فرمانده بسیج تهران از نامزدی وی حمایت می‌کرده است.

آقا‌میر در حاضر حاضر رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران است.

خبرگزاری «برنا» همچنین نوشته که «پیش از هر دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعی از فرماندهان نظامی برای شرکت در انتخابات استعفا می‌دهند.»

از محمدباقر قالیباف با عنوان نامزد مورد نظر علی خامنه‌ای در انتخابات آینده ریاست جمهوری نام برده می‌شود.

فعالیت‌های انتخاباتی قالیباف ماه‌هاست که به طور غیررسمی آغاز شده و گزارش خبرگزاری «برنا» در واقع تائیدی بر دخالت رسمی و مستقیم سپاه در امور سیاسی و انتخابات است.

فرماندهان سپاه پس از افزایش تنش‌ها میان احمدی‌نژاد و خامنه‌ای٬ تصمیم گرفته‌اند به هر طریقی که شده مانع از پیروزی تیم احمدی‌نژاد در انتخابات آتی مجلس و ریاست جمهوری شوند.

irannation در تاریخ ۲ تیر ۱۳۹۰ :
قالیباف .. بدست دکه ر

قالیباف ...بدست در آرزوی ریاست جمهوریه دلش برای مردم نسوخته و پدرسوخته تر از .... نژاد نباشه آدم تر نیست، BRT ها رو به خرج و دستور وزارت اطلاعات و شورای امنیت ملی در تمام خیابان هایی که صدای بوق و همنوایی هموطنان شنیده شده راه اندازی میکند تا بسیجیان رانت خوار و لباس شخصی های بی دین سریع بتونند خودشون را برای سرکوب ملت معترض برسونند یا سریع بتونند افراد دستگیر شده را از وسط مردم بدزدند و ببرند کهریزک!!! و فکر کرده با اینکار مورد توجه ولی وقییییح قرار میگیره.

خیانت قالیباف در به کارگماری سپاهیان در پست های مدیریتی و واگذاری قراردادهای کلان شهری به این دسته از سرکوبگران رانتخوار چهره ای ضد مردمی به او داده است

کاربر مهمان در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ :
واقعا باید ایستاد و ... که

واقعا باید ایستاد و ... که پای صندوق میروند را نگاه کرد بابا خریت تا کجا...

کامران در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ :
محال است دیگر فریب این

محال است دیگر فریب این بازی های انتخاباتی را بخوریم.
عقل سالم از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۰ :
محال است نظام به روي خربزه

محال است نظام به روي خربزه نبريده شرط بندي كند ، بايد از يك سيب زميني مانند علي لاريجاني استفاده كنند و اين اقدامات گمراه كننده است تا مردم باور كنند كه حتي با خواست رهبر به روي قاليباف، نظر مردم، پيروز انتخابات شد و لاريجاني از صندوق ها بيرون آمد و مردم پيروز شدند

محلوجی در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۰ :
حمایت آیت الله خامنه ای از

حمایت آیت الله خامنه ای از قالیباف کذب محض است. قالیباف همان کسی بود که در انتخابات سال 88 پس از عتاب آیت الله خامنه ای در مورد احساس تکلیف! قالیباف جهت شرکت در انتخابات از کاندیداتوری انصراف و ستادهای انتخاباتی خود را به ستاد انتخاباتی میرحسین و کروبی اختصاص داد.
از نظر حامیان آیت الله خامنه ای فردی همچون قالیباف جزء مردودین در انتخابات سال 88 است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)