یدالله جوانی٬ مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه:

هدف راهبردی انتخابات اخیر ابطال نظریه تقلب در سال ۸۸ بود که حاصل شد

یدالله جوانی٬ مشاور سیاسی نماینده ولی‌فقیه در سپاه «ابطال نظریه تقلب» در سال ۸۸ را یکی از «اهداف راهبردی» یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد که این هدف «حاصل» شده است.

أقای جوانی این مطلب را روز چهارشنبه (پنجم تیرماه) در یادداشتی که در خبرگزاری «فارس» از وی منتشر شده٬ بیان کرده است.

در این یادداشت آمده است:‌ «تحقق حماسه سیاسی در انتخابات ۲۴ خرداد نه تنها ترفندهای دشمنان علیه نظام اسلامی را نقش بر آب کرد٬ بلکه نظریه تقلب را که سال ۸۸ از سوی آنها و بدخواهان داخلی مطرح شد، باطل کرد.»

جوانی نوشته «این مدیریت راهبردی» رهبر جمهوری اسلامی بود که «با تبدیل صحنه انتخابات به یک فرصت بزرگ برای نظام و کشور، چندین هدف راهبردی را به صورت همزمان در پرتو انتخابات، با خلق یک حماسه سیاسی تحقق بخشید.»

وی افزوده است:‌ «ابطال نظریه تقلب یکی از این اهداف راهبردی بود که حاصل گردید.»

جوانی در پایان یادداشت خود پرسیده است:‌ «با اثبات بی‌پایه و اساس بودن نظریه تقلب، سؤال این است که سردمداران طرح این ادعا در سال ۸۸، با توجه به خسارت‌های وارده به نظام و کشور، چه پاسخی را برای مردم در قبال مواضع و رفتار خسارت کار خود دارند؟»

در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران حسن روحانی به پیروزی رسید.

محافظه‌کاران و نظامیان نزدیک به علی خامنه‌ای بدنبال پیروزی وی٬ مدام تکرار می‌کنند که نظام در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری «تقلب» نکرده٬ چرا که در انتخابات ریاست جمهوری اخیر آرای آقای روحانی به طور دقیق شمرده شده است.

شماری از تحلیل‌گران معتقدند برنده بزرگ این دوره از انتخابات علی خامنه‌ای بود که توانست از سرمایه اجتماعی جنبش سبز برای خنثی‌ کردن اعتراض‌های چهار سال اخیر به خوبی استفاده کند.

بصیرت پیشه در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۲ :
" کسی که خود را به خواب زده است نمیتوان بیدار کرد".

وارونگی دوباره در تحلیل ( احمق فرض کردن مردم)

به نظر میرسد که فرماندهان جزء و کل سپاه دچار بیماری "به خوابزدگی " مفرط شده اند که به هیچ وجه نمی خواهند بیدار شوند.

" کسی که خود را به خواب زده است نمیتوان بیدار کرد".

آقایان فراموش کرده اند که در سال 88 هنوز یک ساعت قبل از از پایان زمان رای گیری تمامی ستاد را تعطیل کردند و اعضای آنها را دستگیر نمودند و هنوز یک ساعت از پایان رای گیری نگذشته بود که کل آرا را به نفع کاندید مورد نظر مقام عظمی اعلام کردند و در ادامه آن شد که شد.

آقایان یادشان نمی آید که که در سال 92 نیز تا مرز به دور دوم بردن انتخابات پای فشردند ولی با مقاومت مقام عظمی روبرو شدند.

آقایان یادشان رفته است که هاشمی رفسنجانی در باره آنها گفته است که: " سپاه به کمتر ار کل کشور قانع نیست."

والله خیرالماکرین

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)