علی فلاحیان:

احمدی‌نژاد طرفداری ندارد که بخواهد کاری بکند

علی فلاحیان، نامزد ردصلاحیت‌شده یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفته که «نشستن پای ماهواره حرام است»٬ برای میرحسین موسوی و مهدی کروبی «اعدام هم کم است» و احمدی‌نژاد «طرفداری» ندارد که بخواهند «کاری» انجام دهند.

آقای فلاحیان در جلسه هفتگی انصارحزب‌الله افزوده برای واکنش احتمالی حامیان اسفندیار رحیم‌مشایی و احمدی‌نژاد «امکانات امنیتی تامین شده است»٬ اما «الان طرفدارانی ندارند که بخواهند کاری انجام دهند.»

به گفته وی در دوران «خانه‌نشینی» رئیس دولت دهم هم کسی به خیابان نیامد.

مقام‌های جمهوری اسلامی که نگران هر گونه واکنش احتمالی احمدی‌نژاد نسبت به ردصلاحیت رحیم‌مشایی هستند٬ می‌گویند در صورتی که رئیس دولت٬ رای شورای نگهبان را نپذیرد٬ باید در انتظار اجرای طرح عدم کفایت در مجلس باشد.

مشایی هم گفته که نظر شورای نگهبان را «ظلم» به خود می‌داند و شکایت خود را از مراجع قانونی پیگیری می‌کند.

مهمترین گزاره‌های سخنان فلاحیان:

● ما اعتقاد داریم که مردم اصلا نباید پای ماهواره‌ها بنشینند. چرا که هرکس پای حرف یک سخنگویی بنشیند به سمت او می‌رود.

● الان در ماهواره حتی راجع به امام زمان جرئت کرده‌اند و او را نفی می‌کنند. یقینا نشستن پای ماهواره حرام است.

● {در دوران دوبت هاشمی} ما فکری که کردیم این است که همه برنامه‌های مفید ماهواره را جدا و مونتاژ کنیم و در هر محله‌ای یک سالن آمفی‌تئاتر باشد که مردم از آن استفاده کنند، به نمایش بگذاریم.

● در مورد بی‌حجابی هم باید حکم الهی اجرا شود. منتها با دومکانیزم این کار عملی می‌شود. من همان طرح فرهنگسرای محلات را که دادم این بود که خانواده‌ها باید با مرکز فرهنگی و مساجد مرتبط باشند و مرتبا روی افراد کار شود و خواست فرهنگی به وجود آید تا هرکسی که بخواهد روسری خود را عقب ببرد همه او را به گونه‌ای دیگر نگاه کنند.

● الان در محافل علمی و مدارس، دختران با پوشش چادر مورد تمسخر همکلاسی‌ها قرار می‌گیرند.

● ما {فلاحیان وزیر اطلاعات هاشمی بود} آن زمان دو تا دعوا با آقای هاشمی داشتیم. یکی بحث فرهنگی بود. ایشان می‌گفت آقای فلاحیان، این بازی که تو در تهران به راه انداختی، نتیجه نمی‌دهد. به او گفتم: چرا نتیجه نمی‌دهد؟ ما هر مجله سکسی و هر نوارمبتذلی می‌آمد جمع‌آوری می‌کردیم و در مرز جلوی آن را می‌گرفتیم و نمی‌گذاشتیم توزیع شود. دختران بدحجاب را جمع‌آوری می‌کردیم.

● ایشان {هاشمی} می‌گفت: آقای فلاحیان حالا تو این دخترها را می‌گیری و می‌بری شلاق می‌زنی این دیگر نه خودش و نه بابا و نه آبا و اجدادش اصلا مسلمان نمی‌شود. من می‌گفتم: این دستور اسلام است. کسی که تهتّک و تبلیغ ضد دینی می‌کند، اصلا نمی‌خواهد مسلمان شود. ولی این دخترهای مومنه را هم تحریک می‌کند که آن‌ها هم چادر یا روسری‌هایشان را بردارند. ما نباید اجازه دهیم.

● {موضع‌گیری درباره موسوی و کروبی}: آن روز که فتنه بود، می‌گفتند اعدام کنید، ما گفتیم اعدام برای آن‌ها کم است. بالاخره این‌ها آبروی ما را در دنیا بردند. اصلا چهار سال ریاست جمهوری چه ارزشی دارد که آدم نظام را در دنیا این طور زیر سوال ببرد؟

● من از سال ۴۳ در کنار کروبی بودم، آن وقتی که در مسجد اعظم کتک خورد و عمامه‌اش افتاد. ولی آقای کروبی، به فرض حالا خلافی هم اتفاق افتاده است در همه دنیا اعلام می‌کنی که زندانبان ما فلان کار را با متهم کرده است؟! اصلا فکر آبروی این همه شهدا و ملت را نمی‌کنی؟

سهیل در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۲ :
من فقط تو این فکرم اگر انقلاب

من فقط تو این فکرم اگر انقلاب شد با اینا چی کار کنیم؟

کاربر مهمان در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۲ :
خوب شما به جاي برخورد با متهم

خوب شما به جاي برخورد با متهم با شاكي (كروبي و موسوي ) برخورد كرديد خوب است خودتان معترفيد كه راست گفتند بس نيست اينهمه با زدن بر طبل مصلح نام را بيچاره كرديد نتيجه بگير و ببند شما همين وضع اسفبار فرهنگي امروز است اتفاقا روش پيامبر همان چيزي است كه هاشمي به تو گفته
امام شما هيچ گاه بيدار نمي شويد چون خوارج هم بيدار نشدند

کاربر مهمان در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۲ :
منفور

دختران بدحجاب را جمع آوری میکردی اما تنوستی آقازاده خودتو که با سیامک سنجری روابط عاشقانه داشته جمع کنی .دست آخر هم به خاطر برملا نشدن این کثافتکاریها سیامک سنجری رو کشتی

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)