علی سعیدی٬ نماینده ولی فقیه در سپاه خطاب به مردم:

«علی زمان» را تنها بگذارید٬ لعنت خواهید شد

علی سعیدی نماینده علی خامنه‌ای در سپاه ادعا کرد مردم چنانچه «علی زمان» را تنها بگذارند «لعنت‌های زیارت عاشورا نصیبشان» خواهد شد.

به گزارش ایرنا٬ آقای سعیدی شامگاه شنبه (۱۴ خرداد) در جمع گروهی از مردم گرگان گفته که «ولی فقیه تنها واسطه بین مردم و امام زمان است.»

علی سعیدی با واهی خواندن موضوع «ظهور صغری» اظهار داشت که این ظهور به معنای «تمرین ولایتمداری» است و «خدا برای ظهور امام زمان یک وثیقه می‌خواهد.»

نماینده خامنه‌ای در سپاه ادعا کرده که مردم بار‌ها این وثیقه‌ را در راهپیمایی‌های ۲۲ بهمن و ۹ دی تامین کرده‌اند٬ اما خدا این وثیقه‌ها را کافی ندانسته و به مردم گفته که «با جانشین یوسف دوازدهم چه معامله‌ای می‌کنید؟»

سعیدی همچنین گفته است: «مسئولین باید به این نقطه برسند که اگر اعلام شوند نیمی از یک سیب حرام و نیمی دیگر، حلال است، نیمه حرام را دور بریزند و نیمه حلال را به پایان برسانند، تا زمینه ظهور فراهم شود.»

اظهارات سعیدی در شرایطی ایراد می‌شود که هفته گذشته حمید روحانی گفته که خامنه‌ای «هیچ‌گاه به دلیل اینکه مردم خوشحال شوند و ‌ایشان را تأیید کنند، تصمیمی نمی‌گیرد و سخنی نمی‌گوید.»

پس از آغاز اعتراض‌ها به نتیجه انتخابات سال ۱۳۸۸ سرکوب مردم و معترضان در ایران به دستور مستقیم رهبر جمهوری اسلامی تشدید شده است.

طی دو سال اخیر صد‌ها فعال سیاسی و مدنی توسط نهاد‌های زیرنظر خامنه‌ای بازداشت٬ زندانی و محاکمه شده‌اند.

نهاد‌های بین‌المللی و مدافع حقوق بشر از علی خامنه‌ای به عنوان اصلی‌ترین مقام جمهوری اسلامی در سرکوب اعتراض‌های مردمی و نقض حقوق بشر در ایران یاد می‌کنند.

چهره علی خامنه‌ای پس از تائید نتیجه انتخابات سال ۸۸، حمایت از دولت نامشروع احمدی‌نژاد و دستور سرکوب اعتراض‌ها در میان مردم به شدت مخدوش شده است.

محافظه‌کاران تلاش می‌کنند با تعاریف اغراق‌آمیز چهره مخدوش شده و جایگاه از دست رفته وی در میان مردم را بازیابند، به طوری که در این مدت روایت‌های نامعقولی از زندگی شخصی‌ او جعل و منتشر کرده‌اند.

کامران در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۳۹۰ :
ما سالهاست که این "لعنت"را به

ما سالهاست که این "لعنت" را به جان خریده ایم. شما نگران نباش.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ :
مدیحه گویان شاهنشاه آریامهر جمعشان جمع است

مدیحه گویان شاهنشاه آریامهر جمعشان جمع است و این بار دور یک
خدایگان دیگر . امثال ایشان دور شاه بیچاره را گرفتند و روزی نبود که لقب
تازه ای برایش اختراغ نکنند.

آقای خامنه ای اینها که دور شما جمع شده اند مگسانند دور شیرینی
و شما را تا جهنم رها نحواهند کرد. اگر چه خیلی دیر شده و شما نزد
مردم ایران و دنیا آیرویی ندارید و مهمتر از آن از در گاه الهی رانده شده
و با شیاطین بر خدا پرستان بزرگتربن ظلم را کرده اید آنهم نه بنام شیطان
که بنام خدا و نمایندگی از طرف او ولی استغفار و توبه کن و در این مختصر
عمر به زاری بنشین تا شاید بار گناهانت کاهش یابد.

اکبر در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ :
نفی به معنی تایید ظهور صغری

انگار متوجه قضیه نیستید! دارند ظهور صغری را تایید می کنند. یعنی اینکه امام زمان از روز شنبه ضهور صغری را آغاز کرده اما فعلا علنی نمی شه. این نفی ها به معنی تایید ظهور هست. احتمالا عمدی هست و کم کم زمینه سازی برای ترویج آن. با ظهور صغری ولایت اقای خامنه ای هم به پایان می رسد. نفی به معنی تبلیغ این موضوع می توتند باشد

کاربر مهمان در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ :
این علی با آن علی یکی هستند

این طایفه مفسد اگر این حرف ها را نزنند که توبره شان پر نمی شود. این آقای علی زمان هم دلش به همین مداحی ها خوش است. روزش هم برسد، همه به او پشت می کنند و در می روند و با پرروگری خواهند گفت: آقا جان همون وقت مشکوک می زد اما صلاح نبود بگوییم!! این آخوند جماعت آنقدر رذل و پست است که سر وقتش می فهمد چگونه کار گندش را توجیه کند و از امام زاده ای که خود ساخته، چطور یک دیو شاخدار بسازد. به این داستان توجه کنید:

همسایه یک آخوند زن زیبایی داشت. آخوند رفت توی نخ زن و دنبال بهانه ای شرعی می گشت تا یاروی بی سواد کشاورز را وادارد که زنش را طلاق دهد.
بالاخره روزی آخوند متوجه شد که یارو دارد رو به قبله می شاشد. به او گفت: می دانی زن در خانه کسی که رو به قبله بشاشد، حرام است؟! مردک دهاتی گفت: بگو چه چاره گنم؟ آخوند گفت: زنت را طلاق بده تا دچار عذاب الهی نشوی!

مردک بی سواد و بدبخت هم برای رضایت خداوند، زنش را طلاق داد. چند ماه بعد آخوند زن را به عقد خودش درآورد. در یکی از روزها، ماجرا برعکس شد. زیرا آن مردک دهاتی متوجه شد که آخوند متشرع که فعلاً صاحب زنش شده، رو به قبله می شاشد!

مردک دهاتی به آخوند گفت: حاجی! رو به قبله می شاشی و نمی دانی زن در خانه ات حرام است؟! آخوند هم گفت: اولا: الاعمال بالنیات! ثانیاً: درست است که رو به قبله می شاشم، اما سر آلتم را کج کرده ام و دیگر رو به قبله نیست!

اینها اینطورند! امروز مدح و ثنا می گویند و روزش هم برسد، طرف را لجن مال می کنند. مگر همین دیروز احمدی نژاد را نماینده بلافصل امام موهوم جا نزدند؟ امروزشان را هم نگاه کنید...

کاربر مهمان در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ :
الله الصمد

با سلام
خداوند بی نیاز است از اینکه ما بخواهیم در امر ظهور او را یاری کنیم و یا بعبارتی دیگر هیچ منتی را برای ولی امرش نمی پذیرد و حکومت های فعلی که از هر قشری به حکومت می رسند نیز طبق روایات برای اینست که تمامی مدعیان بیایند و امتحان پس دهند تا زمانی که امام عصر (عج) ارواحنا فدی ظهور کرد مدعی نباشند که بگویند اگر ماهم حاکم بودیم چنین می کردیم شاهدش هم همین ادعاهای مدیریت جهانی و اصلاح جهان و غیره که از کشور خودمان تا آمریکا گوش مردم را کر کرده اما دریغ از یک حرکت صحیح و بجا، در بارگاه الهی مدعی جایگاهی ندارد تکبر برای غیراز ذات احدیت عملی شیطانی است باید آنقدر با تقوا، خشوع و خضوع در این بارگاه باشی تا انتخاب شوی آنچه قرآن توصیه می نماید حنیفیت است و نهایتا مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید

عادل در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ :
نيمه حلال وحرام سيب

ترويج فساد، غارت، چپاول حلال است و مبارزه با فساد حرام ، دم از عدالت على زدن و معاويه گونه عمل نمودن حلال و عمل به راه روش على عليه السلام حرام، عم رو عاص بودن و پسر مرجانه بودن و ...حلال و ابوذر و سلمان و مقداد بودن و...حرام، كسب ثروت و مال دنيا براى عموم مردم حرام ولى براى سردمداران و زالوصفتان جامعه به هر طريقش حلال حلال...حال به نظر شما امام زمان عليه السلام كدام طرفى است؟ به اطراف خود بنگريد! آيا اين جامعه اى است كه مورد تاييد امام است يا تاييد دجال؟ پس با هوش باشيد در دام شياطين روزگار نيافتيد.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ :
رهبر معظم انقلاب مقام معظم

رهبر معظم انقلاب
مقام معظم رهبری
حضرت آغا
امام خامنه ای
سیّد خراسانی
علی زمان
...

من از خار سر دیوار فهمیدم
که ناکس، کس نمی گردد از این بالا نشینی ها

کژدم در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ :
http://kajdoum1.blogspot.com
به آقای سعیدی بگویید

مردم نه تنها خامنه ای را تنها نخواهند گذاشت؛ بلکه او را تا «آنسوی مرگ» مرگ بدرقه خواهند کرد. حتی «حواریون» ایشان را نیز تنها نخواهند گذاشت و سربازان گمنامش را هم از زیر پردهٔ «ستر» بیرون خواهند کشید.

حتی خاکریزهای عقب نشینی را که بر ساخته اند و به نام «سبز مذهبی» به مردم فروخته اند نیز از زیر پرده های «ستر» بیرون خواهند کشید. مردم ایران ساکتند؛ اما همه را رصد می کنند. مردم ایران حتی خمینی را هم بیرون خواهند کشید و حقی را که شایستهٔ آن بود و هست نثارش خواهند نمود.

ما هرگز فراموش نمی کنیم و هرگز نمی بخشیم . نگران نفرین «زیارت عاشورا» هم نباشید. تکلیف آن هم بال ما.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ :
شرالفقهاء

نقل است از پیامبر اکرم (ص)
سيأتی علی امتی زمان لايبقی من القرآن الا رسمه،. ولا من الاسلام الا اسمه، ليسمون به و هم ابعد الناس ... فقهاء ذلک الزمان شر فقهاء تحت ظل السماء،. منهم خرجت الفتنة و اليهم تعود.

زمانی بر امت من فرا خواهد رسید که از قرآن جز رسمش و از اسلام جز نامش نخواهد ماند، آنان خودشان را مسلمان می نامند. در صورتی که دورترین افراد نسبت به آن هستند؛ مساجد آنان از جهت بنا آباد، اما از جهت هدایت ویران است،
((فقهای آن دوران بدترین فقیهانی هستند که در زیر آسمان زندگی می کنند))

((فتنه و آشوب از آنان سر زده و به سوی آنان باز خواهد گشت. ))

انشا الله به خودشان بازگردد .

فریبرز در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ :
علی زمان

علی زمان ! ! فامیل جدید سید علی است؟
پول و مقام چه کارها که نمیکند

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)