احمد جنتی٬ دبیر شورای نگهبان:

نمی‌شود نامزدی بنز و خانه آن‌چنانی داشته باشد

احمد جنتی٬ دبیر شورای نگهبان اظهارات نامزدهایی که می‌گویند با آمریکا مذاکره می‌کنیم و تحریم‌ها را برمی‌داریم را به «جک» تشبیه کرد و «خنده‌دار» دانست و افزود که نمی‌شود نامزدی «با بنز برود و بیاید و خانه آنچنانی داشته باشد.»

آقای جنتی این اظهارات را امروز جمعه (۲۷ اردیبهشت) در خطبه‌های نماز جمعه تهران مطرح کرده است.

وی بدون این‌که به نام فرد خاصی اشاره کند گفته است: «دیده می‌شود بعضی کاندیداها می‌گویند من با آمریکا مذاکره می‌کنم و مشکل تحریم‌ها را برمی‌دارم که این سخن بیشتر به جُک شبیه و خنده‌دار است‌.»

دبیر شورای نگهبان در ادامه این سوال را مطرح کرده که «اگر کسی این طرز تفکر را دارد آیا واقعا می‌شود به او رای داد؟»

جنتی با بیان این‌که باید به کسی رای داد که «مورد اعتماد باشد»٬ این پرسش را مطرح کرده است: «کسانی که دنبال اشرافی‌گری هستند آیا می‌شود به آن‌ها اعتماد کرد؟»

امام جمعه موقت تهران ادامه داده است: «رئیس جمهور باید ساده‌زیست باشد؛ این نمی‌شود که با بنز برود و بیاید و خانه آنچنانی داشته باشد.»

به نظر می‌رسد مخاطب اظهارات آقای جنتی٬ اکبر هاشمی رفسنجانی از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است که روز ثبت‌نام با بنز به وزارت کشور آمده بود.

محافظه‌کاران رئیس مجمع تشخیص نظام را متهم به «اشرافی‌گری» و «بی‌توجهی به طبقات فرودست» می‌کنند

دبیر شورای نگهبان همچنین به افرادی که می‌خواهند در انتخابات شرکت کنند توصیه کرده است: «باید با تشخیص خودشان عمل کنند و کسانی که اهل تشخیص نیستند باید از اهل تشخیص بپرسند و بعد رای بدهند.»

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ :
اون نامزدی که چهار سال پیش با

اون نامزدی که چهار سال پیش با پراید اومد الان کجاس ؟

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ :
جوابیه سخنان آیت ا... جنتی

\"دبیر شورای نگهبان در ادامه این سوال را مطرح کرده که «اگر کسی این طرز تفکر را دارد آیا واقعا می‌شود به او رای داد؟»\"

چطوری پیر خرفت ؟

جواب این سوالت بله است. امیدوارم از شنیدن جواب سوالت دق کنی و بمیری که خلقی از دست فسیلی مثل تو راحت بشوند.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ :
جوابیه سخنان آیت ا... جنتی

\"دبیر شورای نگهبان در ادامه این سوال را مطرح کرده که «اگر کسی این طرز تفکر را دارد آیا واقعا می‌شود به او رای داد؟»\"

چطوری پیر خرفت ؟

جواب این سوالت بله است. امیدوارم از شنیدن جواب سوالت دق کنی و بمیری که خلقی از دست فسیلی مثل تو راحت بشوند.

خُسن آقا در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ :
http://blog.hasanagha.org
در خانه شیشه ای نشستن و سنگ پرانی!

آقا جنتی گویا فراموش کرده اند که ایشان خود از مرکب خر به مرسدس نقل مکان کرده اند. آقایان از روز دوم انقلاب شروع کردند هرچه نشانه اشرافی گری رژیم شاه بود را خود مورد استفاده (بخوانید سوء استفاده) قرار دادند. حالا به دیگران اعتراض می کنند. از اینکه هاشمی و خاندان چپاول کرده اند ولی خود حاج آقا جنتی دست کمی از هاشمی ندارند!

:) در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ :
خدا رو شکر سیر!تظاهر به ساده

خدا رو شکر سیر!تظاهر به ساده زیستی نمیکنه!چقدر خوبه گرسنه نیست!!!چقدر خوب آدم خودش باشه!

اسد در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ :
نامزدی نباید با بنز بیاید و

نامزدی نباید با بنز بیاید و خانه آن چنانی داشته باشد . اما رهبری که خود را نایب امام میداند و بایستی سر مشق مردم باشد با بی ام و بیاید و بدزدد و چپاول کند و ........... عیب ندارد . نو کرانش هم مثل تو خروس دزد و تلویزیون دزد اگر بنز و بی ام و سوار شوید ثواب دارد بقول شیخ لاستیک فروش ثوابش از اعمال ماه رجب هم بالاتر است .
آی بی دینهای دین فروش .لعنت ابدی خداوند بر شما ها

تهمتن - ش در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ :
تحریم انتخابات سقوط نظام را نزدیکتر میکند

چرا ؟؟ در انتخابات قبلی دیدید که میلیون ها نفررا به صندوق های رای کشاندند و بعد احمدی نژاد را از صندوق بیرون آوردند!! در این زمان هم اگر مردم به رفسنجانی و یا مشایی و کسی دیگر رای بدهند هم همان کار ۴ سال پیش را خواهند کرد و آن کسی راکه علی خامنه ای میخواهد از صندوق رای بیرون خواهد آمد و شک و تردیدی به آن نکنید، و چرا ؟؟

این نظام خود میداند که مشروعیت داخلی خودرا در میان مردم ایران از دست داده و برایش مهم هم نیست ولی هنوز امیدش به مشروع نشان دادن نظام به جوامع جهانی ست که سخت به آن نیاز دارد.و این نیاز، حکم ماندن در قدرت و یا سرنگونی قطعی را برای نظام در بر دارد.گذشته از آن در تقلب سال ۸۸ دیدید که علی خامنه ای بعد از تقلب انتخابای، با بی شرمی و بی حیایی غیرقابل تصور گفت که شرکت میلیونها نفراز مردم در انتخابات، رای خودرا به نظام اسلامی من داده اند!!؟؟

حال بی شرفی برای این آخوند جنایتکار حد و مرزی دارد ؟؟ که بازهم از همان سوراخ گزیده شویم ؟؟ پس بهترین و موثرترین و کارسازتری کار برای سرعت بخشیدن به سقوط نظام اسلامی، تحریم انتخابات قلابی ست ـ اگر خدا را هم کاندید این نمایش دروغین کنند، باز هم رای ندهیم و تحریم شان کنیم که شیوه بهرین مبارزه با این دیو صفت تان است ـ پیش بسوی تحریم

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)