حسین نوری همدانی از مراجع تقلید قم:

وضع مردم جنگ‌زده عراق بهتر از ایران است

حسین نوری همدانی از مراجع تقلید قم با انتقاد از افزایش نرخ اتوی عبا در ایران گفته که وضعیت اقتصادی مردم جنگ‌زده عراق از مردم ایران بهتر است.

به گزارش روز جمعه (ششم اردیبهشت) ایلنا٬ آقای نوری همدانی در دیدار با حسن روحانی گفته است: «اگر سال گذشته برای اتو کردن عبای خود باید هزار تومان به اتوشویی می‌دادیم٬ امسال باید پنج هزار تومان بدهیم.»

وی با انتقاد از افزایش روزمره قیمت کالا و خدمات در ایران اظهار کرده که «بسیاری از مشکلات کنونی به ویژه مشکلات اقتصادی مربوط به تحریم‌ها نبوده بلکه مربوط به ضعف مدیریت مسئولان فعلی کشور است.»

این مرجع تقلید همچنین افزوده است: «اخیرا سفری به کشور عراق و عتبات عالیات داشتم و دیدم که وضع کشور عراق جنگ زده از وضع ما بسیار بهتر است.»

نوری همدانی اظهار کرده که «در زمانی عرب‌های عراقی پول ما ایرانی‌ها را روی چشمشان می‌گذاشتند اما اخیرا مشاهده کردم که اصلا پول ایران را قبول نمی‌کنند.»

وی همچنین ادعا کرده است: «مردم در کشورهای پیشرفته رهبرشان را از دل و جان دوست ندارند اما در کشور ایران مردم رهبر و ولی فقیه خود را از دل و جان دوست دارند.»

مراجع تقلید شیعه در ایران سال‌هاست به منتقدان جدی دولت‌های نهم و دهم تبدیل شده‌اند٬ اما احمدی‌نژاد همواره به اظهارات٬ انتقاد‌ها و اعتراض‌های آنها بی‌اعتنایی کرده است.

رابطه احمدی‌نژاد در سال‌های اخیر با مراجع تقلید بسیار تیره شده٬ به طوری که در چندین سفری که به قم داشته با هیچ یک از آنها دیدار نکرده است.

dd در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ :
دروغگوی ترسو

نوری همدانی ادعا کرده «مردم در کشورهای پیشرفته رهبرشان را از دل و جان دوست ندارند اما در کشور ایران مردم رهبر و ولی فقیه خود را از دل و جان دوست دارند.»
--------------
بیشرف درغگوی ترسوی بی دین // مردم رهبرشان را دوست دارند که سال 88 شعار مرگ بر او دادند؟؟؟؟؟ اگر میترسی راست بگی نگو ولی اقلا دروغ هم نگو...

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)