یک نماینده مجلس:

احمدی‌نژاد اعتبارات سفر خامنه‌ای به قم را حذف کرد

نماینده مردم قم در مجلس اعلام کرد دولت محمود احمدی‌نژاد اعتبارات سفر علی خامنه‌ای به این شهر در بودجه سال ۹۰ را حذف کرده است.

به گزارش روز شنبه (هفتم خرداد) خبرگزاری مهر٬ علی بنایی گفته که دولت در بودجه امسال باید۳۹۰ میلیارد تومان برای اعتبارات سفر استانی علی خامنه‌ای به قم اختصاص می‌داد که از این کار خودداری کرده است.

به گفته آقای بنایی در سفر سال گذشته خامنه‌ای به قم٬ ۱۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار تصویب شده که دولت از گنجاندن آن در بودجه امسال خودداری کرده است.

به گفته وی «آنچه مسلم است به علت عدم اختصاص بودجه سفر مقام معظم رهبری٬ در حق مردم قم اجحاف شده است.»

این برای نخستین‌بار است که یک نماینده مجلس از بی‌اعتنایی دولت به هزینه‌های سفر خامنه‌ای به قم خبر می‌هد.

رهبر جمهوری اسلامی سال گذشته در سفری جنجال برانگیز به قم دست به مانوری سیاسی علیه منتقدان و مخالفانش زد و تلاش کرد در این سفر نظر بسیاری از مراجع تقلید را با تصمیمات خود همسو کند.

مقام‌های دولتی تاکنون درباره اظهارات این نماینده مجلس واکنشی نشان نداده‌اند.

رابطه احمدی‌نژاد و خامنه‌ای در یک ماه گذشته به سردی گرائیده و در پی آن حامیان دو طرف حملات و انتقاد‌های گسترده‌ای علیه یکدیگر داشته‌اند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱ فروردین ۱۳۹۴ :
مطالبتون خیلی جالبه پس عجب

مطالبتون خیلی جالبه پس عجب رهبری داریم ما و عجب وزارت اطلاعاتی داریم
اخه این حرفا فقط تو سایت شما پیدا میشه نه تو واقعیت
میدونم نظرمو رو سایت نمیذاری ولی بدون روی چوپان دروغگو رو سفید کردی

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۳۹۰ :
دوستانی که فکر میکنند این

دوستانی که فکر می کنند این هزینه تنها هزینه وسیله شخصی ایشونه لازمه بدونن که حدودهای سال 78 خامنه ای سفر نصف روزه ای به کرج داشت که بیش از یک میلیارد تومان هزینه شد.
هزینه پلاکاردهای عظیمی که در تمام شهر و در تمام مسیر نصف میشه با قیمت های افسانه ای. بیلبوردهای که در بهترین قیمت هرکدوم حدود هشت میلیون تومان هزینه اجاره کوتاه مدتشونه. شما حساب کن هزینه طراحی، چاپ و غیره.

اگه برای سفر ایشون در کل شهر قم فقط صدتا بیلبورد باشه میشه حدود یک میلیارد تومان ناقابل. کافیه موقع سفر عارفانه ایشون تعداد بیلبوردهای یک میدان یا خیابان رو حساب کنید و هزینه های میلیاردی تنها بیلبوردها رو به دست بیارید.

علاوه بر اون هزینه تیم امنیتی، وسایل نقلیه ، بالگرد و ..........هزینه بردن و اوردن، حقوق و غذای استقبال کنندگان و مردم همیشه در صحنه، حقوق پرسنل و ...... رو با هزار هزینه دیگه در نظر بگیرید تا متوجه بشید رهبر ساده زیست چطور با کمترین هزینه سفر میکنند به قم.

هادی در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۰ :
اون بنده خدا راست میگهاین

اون بنده خدا راست میگه

این مبلغ مربوط به اعتبارات لازم برای اجرای وعده های داده شده توسط خامنه ای است نه مخارج سفر

هرچه زودتر اصلاح کنید
.....
دوست عزیز
توصیه می‌کنیم خبر را به دقت بخوانید.
در این خبر هیچ اشاره‌ای به هزینه‌های سفر نشده و منظور همان اعتباراتی است که شما و برخی دیگر از دوستان نیز به آن اشاره کرده‌اید.
دیگربان

م.ق در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ :
شما هم داری مغلطه می کنی،

شما هم داری مغلطه می کنی، منظور از 390 ملیارد از 1400 ملیارد بودجه ایست که در سفرهای قبلی خامنه ای برای عمران و توسعه قم اختصاص داده شده است نه هزینه سفر وی. می گوید احمدی نژاد بایستی از 1400 ملیارد بودجه مورد نظر امسال 390 ملیارد را برای توسعه قم اختصاص می داد که نداده است. شما هم عجب مغلطه ای کردی

آتش در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۰ :
بله با دوستی که گفته اشتباه

بله با دوستی که گفته اشتباه لپی است موافقم . البته اگر رهبر هر کشوری به مسافرت کاری یا تفریحی بره کلی بادیگارد و خدمه و ... با خود میب ره اما نه این طوری که میگن: اسب آقا را با هواپیما به مشهد میب رند. آخه کدوم پیر مرد 70 80 ساله با یک دست علیل می تونه اسب سواری کنه، یا گفته اند 22000 همراه داره که با خود به سفر می بره لابد کل هواپیماهای شرکت های هواپیمائی منطقه را برای اعزام خدمه استفاده م یکنند . آخه 70 فروند هواپیما می خواهد .

کاربر مهمان در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۰ :
اینارو که خیلی ها میدونستن

اینارو که خیلی ها میدونستن حالا یکی از خودشون یه رقم ناقابل از سفر به یک شهر رو منتشر کرد. واقعا اون کسانی که فکر می کنند این رهبر ساده زیسته اگر از خودشون نباشن چه خصوصیت دیگر دارند؟ سادگی در حد حماقت و کودنی.

کامران در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۰ :
عجب سفرهای کم خرجی؟(1400

عجب سفرهای کم خرجی؟(1400 میلیارد تومان (1400000000000 ریال ).البته در ظاهر. ولی مگر می توانند خرج این ولخرجی های حضرت آقا را برای جلب نظر مراجع و روحانیان قم ندهند.

کاربر مهمان سیامک در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۰ :
توی این مطلب یک اشتباه لپی

توی این مطلب یک اشتباه لپی وجود دارد، تصحیحش کنید بد نیست.
این اعتبارات «هزینه‌های سفر خامنه‌ای به قم » نیست، هزینه،ی طرح های عمرانی است که قرار بوده طی سه سال صرف این استان بشود.
البته اینکه به خامنه‌ای چه و از کجا ریخت و پاش میکند بماند.
....
دوست عزیز
خبر را بار دیگر به دقت بخوانید
دیگربان

کژدم در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۰ :
http://kajdoum1.blogspot.com
«ولی فرزانه» خیلی ساده زیست است.

از تهران تا قم همه اش دو ساعت را است ولی اگر ولی فرزانهٔ مسلمین جهان ؛ برای هر سفر به جای یک صندلی هواپیما؛ ده هواپیما را اشغال کند و شترها و اسبها و پسرها و دخترها و نوه و نتیجه هایش راه با خود ببرد؛ حتی اگر نان و پنیر و یا آبدوغ خیار هم بخورد؛ ۳۹۰ میلیون دلار خیلی کم است. بعدش هم می گویند که بیت المال را هدر داده اند و چندین میلیارد دلار گم شده است. این چند میلیارد دلار کفایت مخارج هندوانه و طالبی« ولی امر فرزانه» را هم نمی کند. گرانی زیاد شده است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)