«جوان آنلاین» به نقل از یکی از نزدیکان احمدی‌نژاد:

مصباح و جنتی قم را هم نمی‌توانند اداره کنند

سایت «جوان آنلاین» نوشت که یکی از نزدیکان احمدی‌نژاد در واکنش به حملات محمدتقی مصباح یزدی و احمد جنتی به دولت دهم گفته که آن‌ها حتی توان اداره شهر قم را هم ندارند، چه برسد که این‌گونه حرف بزنند.

مصباح یزدی و جنتی دو روحانی بلند‌پایه‌ حامی علی خامنه‌ای هستند که تا چندی پیش از هواداران سرسخت احمدی‌نژاد به شمار می‌‌آمدند و در حال حاضر به یکی از جدی‌ترین منتقدان وی تبدیل شده‌اند.

این دو روحانی در هفته‌های اخیر به طور مستقیم گزارش‌ها درباره توسل دولت دهم به رمالی و جن‌گیری را تائید کرده و گفته‌اند احمدی‌نژاد از سوی اسفندیار رحیم‌مشایی «تسخیر» شده است.

آن‌طور که «جوان‌آنلاین» نوشته٬ این فرد نزدیک به احمدی‌نژاد {اسفندیار رحیم‌مشایی} با اظهارات خود «پرده دیگری از روحانیت ستیزی خود را به نمایش گذاشته است.»

این سایت نوشته که تیم محمود احمدی‌نژاد «معارضه و تاختن با روحانیت را به عنوان یک راهبرد در دستور کار خود قرارداده و در این مسیر از هیچ کوششی فرو گذار نیست.»

حامیان علی خامنه‌ای می‌گویند که تیم احمدی‌نژاد اعتقادی به ولایت فقیه و روحانیت ندارد و برای حذف آن‌ها ار عرصه قدرت تلاش می‌کند.

احمدی‌نژاد سال‌هاست که از سوی روحانیون قم تحت انتقاد‌های شدید قرار دارد و رابطه‌اش با مراجع تقلید تیره است.

رئیس دولت دهم قصد دارد پنجشنبه این هفته به قم سفر کند٬ اما گروهی از حامیان خامنه‌ای از وی خواسته‌اند در این سفر اسفندیار رحیم‌مشایی را با خود نیاورد.

این در حالی است که «جوان آنلاین» نوشته رحیم‌مشایی تلاش می‌کند در این سفر احمدی‌نژاد را همراهی کرده و در قم تنش‌هایی ایجاد کند.

جوالدوز در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۰ :
قم؟؟!!!! اونطور که ما سی سال

قم؟؟!!!! اون طور که ما سی سال پیش شنیدیم اینها توانایی اداره کردن یک نانوایی رو هم ندارند

کاربر مهمان در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۰ :
ماهی از سر گنده گردد نی

ماهی از سر گنده گردد نی زدم
فتنه از عمامه خیزد نی ز خم

سیروس از آمل در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۰ :
ظهور

جون مادرت مشائی ظهور کن و بساط مفت خوری را از دامان ملت ایران برای همیشه پاک کن ، تاریخ ساز شو ،ملت در کنار توست .

کاربر مهمان در تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۰ :
عچب

عجب اشتباهی کردیم سی و چند سال قیل شاه رو بیرون کردیم.

واقعا وقتی میگن خلایق هرچه لایق همینه.
آخه به کدوم از اونهائی که تو عکس هستند می آد که بتونه مملکت داری بکنه. می خواستم بگم بدبخت ها نمی تونند حتی احکام تخلی شون رو هم خودشون انجام بدن از پیرند می بینم بدبخت واقعی مردم ساده و مظلوم ایرانند که گیر این مفت خورها افتادند.
آقای احمدی نژاد اگه واقعا بدنبال فرستادن این زالوها به زباله دان تاریخ هست منکه صد درصد به رائی که بهش دادم افتخار می کنم. چون فعلا تنها مرد ایران اونه.

کژدم در تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۰ :
http://kajdoum1.blogspot.com
ضربه هایی از جنس « تبر»

اگر این حرف از دهان یک عضو کابینه و یا دورتر از آن یکی از «نزدیکان» احمدی نژاد زده شده باشد، در طول این 32 سال از زبان هیچ نخست وزیری و رییس جمهوری در نیامده است. جوان آنلاین هم باید برود سماق بمکد.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)