محسن رضایی ادعا کرد:

موسوی و کروبی عمله آمریکا هستند

محسن رضایی گفته که میرحسین موسوی و مهدی کروبی را «عمله آمریکا» می‌داند و وی باید «برای اثر بیشتر» مواضعش در این زمینه را «به موقع» مطرح می‌کرده است.

ادعای وی یکی از تند‌ترین موضع‌گیری‌ها علیه رهبران جنبش سبز است که از اسفند ۱۳۸۹ در حصر خانگی به سر می‌برند.

خبرگزاری فارس٬ امروز (چهارشنبه٬ ۲۳ اسفندماه) گزارش کرده که آقای رضایی این اظهارات را در میان اعضای «اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل» مطرح کرده است.

این فرمانده سابق سپاه که برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز اعلام نامزدی کرده٬ افزوده است: «در ۲۵ بهمن ۸۹ اعلام کردم اگر این دو نفر {موسوی و کروبی} از مردم عذرخواهی نکنند مردم می‌توانند آن‌ها را دستگیر کنند.»

وی اظهار کرده است: «شاید برخی‌ها بگویند چنین اظهار نظری دیرهنگام بوده است٬ اما هیچ کس موضعی مانند من در برابر سران فتنه هم نداشته است.»

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته است: «اعتقاد دارم برای اثر بیشتر بایستی مواضعم در این زمینه را به موقع مطرح می‌کردم و زمانش وقتی بود که به دستگیری آنان منجر شد.»

رضایی موقعیت خود در رابطه با رهبر جمهوری اسلامی را نیز «ولایتی آزاده‌» عنوان کرده٬ اما توضیح بیشتری درباره آن نداده است.

موضع‌گیری وی علیه رهبران زندانی جنبش سبز در شرایطی مطرح شده که نزدیکان علی خامنه‌ای بار‌ها به طور صریح گفته‌اند نامزدهای انتخابات باید نسبت خود با موسوی و کروبی را مشخص کنند.

رضایی که در جریان انتخابات دور گذشته ریاست جمهوری تنها ۶۷۸.۲۴۰ رای بدست آورده بود نسبت به نتیجه انتخابات اعتراض کرد٬ اما پس از مدتی شکایت خود را پس گرفت.

به نظر می‌رسد آقای رضایی برای جلب رضایت خامنه‌ای و نزدیکانش تصمیم به چنین اظهارنظرهایی گرفته است.

مهدی در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ :
رضایی ناموس پرست

این اولین بار نیست که عمله رهبری چنین اراجیفی رو بیان می کنه.او در تاریخ بیست و ششم بهمن ماه ۱۳۸۹( دو روز قبل از آغاز حبس خانگی موسوی و کروبی ) اظهار داشته بود :« موسوی و کروبی نمی فهمند که در این حوادث ، عمله ای بیش نیستند و مورد سوء استفاده امریکا و همه بدخواهان قرار گرفته اند و جالب اینکه امریکا هم از این عمله ها عبور کرده است ».

کاربر مهمان در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ :
حالا داری ماهییتو نشون میدی

این سست عنصر و مزدور کثیف ولایت فقیه، حالا اظهاراتش را تکذیب کرده است. واقعا که یک موجود بی خاصیت و بی ثباتی. خامنه ای برای حرفات تره ای خورد نمیکنه. تو فقط یه هیکله کنده بی خاصیت داری!!!

نکته بین در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ :
دوستان ظاهرا کمی در قضاوت

دوستان ظاهرا کمی در قضاوت عجله کردید. رضایی این مطلب را تکذیب کرده. هرچند عملکرد 34 ساله او در همراهی با نظام ظلم به اندازه کافی مایه شرمساری اش می تواند باشد اما خبر اخیر مثل اینکه درست نبوده. ما ایرانیها زود واکنش نشان می دهیم.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۱ :
لر اينقدر بي غيرت و ... مال

لر اينقدر بي غيرت و .... مال نديده بودم
!
مرتيكه فكر ميكند ژوليوس سيزار يا نادر يا ناپليون است ....

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۱ :
شما جناب

شما جناب دکتررررررررررررررررررررررررررر!!!!!! عمله ی کجا هستید؟؟؟!!

امید پیروزی در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۱ :
نصبحتی به محسن آقا رضائی

آقا محسن شما مهره سوخته هستید چه اعلام کنی آقایان کروبی وموسوی عمله امریکا هستند یا نه هیچ تاثیری در دیدگاه رهبری نسبت به شما ندارد اخه اینها شما را قبول ندارند حتی جامعه لر که خود را از قومیت آنها میدانی برای جامعه لر شرم آور است که تو را از خود بدانند خیانت پسرت نسبت به نطام بالاترین خیانت بوده که با دستور شما صورت گرفته ومیخواستی پاچه خواری امریکا را بکنی ولی موفق نشدی در اصل مجال آن را پیدا نکردی

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ :
از پوفیوز بی ناموسی مثل تو

از پوفیوز بی ناموسی مثل تو بیشتر از این انتظار نمیره.
آخه انگل و زالو هم برای خودشون یک مرام و مسلکی دارند در ادامه حیاتشون،
تو ما موندیم چه جور جانوری هستی؟

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ :
آقای رضایی حالا ماهیتتو داری

آقای رضایی حالا ماهیتتو داری نشون میدی واقعا خیلی مزدور کثیف و دورویی هستی. بدون که موسوی و کروبی قهرمانان این کشور هستند چه الان و چه در آینده تاریخ خواهند بود. میدونی از اونجا که پسرتم میدونست تو یک مزدور کثیفی هستی فرار کرد و رفت آمریکا و علیه تو و خامنه ای افشاگری کرد. آخرش هم تو دبی رفتند کشتنش. تو هم به خاطر این ضعفی که داشتی اون انتخابات مهندسی شده را قبول کردی و خفه شدی چون عرضه نداشتی. تو آرزوی رییس جمهوری شدن را به گور میبری!!!!!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ :
جناب آقای رضایی وای به حال

جناب آقای رضایی وای به حال نظامی که چنین افرادی که در راس آن بوده اند عمله آمریکا بوده اند. رییس موساد درباره اظهارات هولوکاستی احمدی نژاد گفت احمدی نژاد یک موهبت الهی بود پس او هم عمله اسراییل است شما هم عمله و پادو رهبر هستید حال خود رهبر با این فرمول شما عمله کجاست که کشور را به نابودی کشانده؟ اصلا این کشور را عمله ها اداره میکنند.

کاربرحسین در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ :
ناموس

هنوز فراموش نکردیم .از یادمان نمی رود که محسن گفت رای مردم مثل ناموس است .او چه ارزان ناموس مردم را به سید علی داد تا صاحب مقام و جای باشد . میرمان و شیخ شجاع بر سر رای مردم هنوز هزینه می دهند کدام بی ناموس تر هستند ؟

تهمتن - ش در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ :
اين که تصوير صدام حسين است !!

اين سرکرده رزيم چقدر به صدام حسين شباهت دارد !! بهر صورت دعواى طرفدارات نظام اسلامى و امام راحل شان هيچ ربطى به مردم ايران نداشه و اصولا طرفداران نظام اسلامى از هر باند همگى در يک طرفند و مردم آسيب ديده از اين نظام و سرکردگان آن از زمان عمر ننگين آن; در سوى و طرف ديگر. اما در اين ميان و در اين خبر درحه پاچه خوارى و چاپلوسى اين مزدور را که زمانى فرمانده دوران طلايي امام جنايتکار سپاه پاسداران بوده هم براى مردم ايران به نمايش ميگذارد. امان از دست اين پاچه خواران.

امیر در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ :
بیچاره این خبر گزاری یا بلد

بیچاره این خبر گزاری یا بلد نیست یه خبر بسازه یا مأموریت داره این بابا رو بزرگش کنه. بیخود نیس که بهش میگن فارث نیوز

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)