سپاه برای مقابله با تیم احمدی‌نژاد آماده می‌شود

حسین همدانی فرمانده سپاه تهران از آمادگی سپاه برای مقابله با اقدامات تیم احمدی‌نژاد خبر داد و ید‌الله جوانی رئیس اداره سیاسی سپاه نیز نسبت به برنامه‌های این تیم «فاسد، شیاد، قدرت‌گرا و شیطانی» هشدار داد.

به گزارش روز جمعه (۳۰ اردیبهشت) سایت «خبر‌ آنلاین» ٬ آقای همدانی گفته که سپاه در واکنش به اختلاف‌ها میان خامنه‌ای و احمدی‌نژاد اقدام به برگزاری رزمایشی به نام «فاطمیون» کرد که هدف از این رزمایش اعلام حمایت از علی خامنه‌ای بود.

اختلاف‌ها میان محمود احمدی‌نژاد و علی خامنه‌ای حدود یک ماه است که علنی شده و حامیان دو طرف نیز حملات گسترده‌ای علیه یکدیگر داشته‌اند.

سپاه پاسداران که بازوی نظامی رهبر جمهوری اسلامی به‌شمار می‌آید در این اختلاف‌ها٬ طرف رهبر جمهوری اسلامی را گرفته و بار‌ها نسبت به مقاومت احمدی‌نژاد در برابر خامنه‌ای هشدار داده است.

فرمانده فرمانده سپاه تهران در تازه‌ترین موضع‌گیری خود در برابر تیم احمدی‌نژاد گفته است: «۲۳ ناحیه بسیج در طول چند ماه آینده خود را آماده می‌کنند تا یک اقدام پیشگیرانه انجام دهند.»

همدانی به این اقدام پیشگیرانه اشاره‌ای نکرده٬ اما به نظر می‌رسد فرماندهان سپاه خود را برای مقابله به تفلب در انتخابات آینده مجلس که معتقدند از سوی دولت صورت خواهد گرفت٬ آماده می‌کنند.

حامیان خامنه‌ای در سه هفته گذشته بار‌ها از تقلب دولت دهم در انتخابات آینده مجلس ابراز نگرانی کرده و اعلام کرده‌اند نخواهند گذاشت تیم احمدی‌نژاد در این انتخابات تقلب کند.

ید‌الله جوانی رئیس دفتر سیاسی سپاه نیز با انتشار یادداشتی در هفته‌‌نامه «یالثارات» تیم احمدی‌نژاد را جریانی انحرافی و خطرناک توصیف کرده و نوشته است: «اکنون یک باند فاسد، شیاد، قدرت‌گرا و شیطانی، دغدغه‌هایی را در دلسوزان نظام پدید آورده است.»

امحمود ابن احمد ابن حمد ابن ممد در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۰ :
سلام این اخوای ها همگی بابا

سلام
این اخوای ها همگی بابا بزرگ شدن بیشتر به آرامش میخورن تا رزمایش.

امحمود ابن احمد ابن حمد ابن ممد در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۰ :
سلام این اخوای ها همگی بابا

سلام
این اخوای ها همگی بابا بزرگ شدن بیشتر به آرامش میخورن تا رزمایش.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)