محمود احمدی‌نژاد هشدار داد:

سپاه نمی‌تواند در انتخابات نظام پزشکی دخالت کند

محمود احمدی‌نژاد٬ رئیس دولت دهم از نهادهای امنیتی، اطلاعاتی «سپاه و غیرسپاه» که آن‌ها را «غیرمسئول» نامید خواست در انتخابات نظام پزشکی دخالت نکنند.

به گزارش خبرگزاری مهر٬ آقای احمدی‌نژاد در حاشیه جلسه صبح امروز (چهارشنبه٬ نهم اسفندماه) هیات دولت گفته است نهادهای غیرمسئول «نمی‌توانند» در این انتخابات دخالت کنند و «این کار بد است.»

وی در هفته‌های گذشته در نامه‌ای به هیات نظارت مرکزی انتخابات نظام پزشکی گفته بود چنانچه این هیات در فهرست نامزد‌های رد صلاحیت شده تجدید‌نظر نکند٬ وی این انتخابات را «خلاف قانون» و «باطل» می‌داند.

با این حال این برای نخستین بار است که احمدی‌نژاد به صراحت نسبت به دخالت سپاه و نهادهای امنیتی در این انتخابات هشدار می‌دهد.

هشدار وی می‌تواند اصطکاک تازه‌ای میان وی و این نهاد نظامی ایجاد کند. این در حالی است که علی خامنه‌ای در هفته‌های اخیر بر لزوم حفظ آرامش در کشور تاکید کرده است.

در ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی ایران که در ماه جاری برگزار شد٬ بسیاری از پزشکان حاضر در فهرست اصلاح‌طلبان رد صلاحیت شدند. این رد صلاحیت‌ها با اعتراض‌های گسترده‌ای در جامعه پزشکی مواجه شد.

وب‌سایت «الف» نیز بدنبال اعتراض محمود احمدی‌نژاد به رد صلاحیت‌های انتخابات سازمان نظام پزشکی نوشته بود این اقدام وی «نمادین» بوده و رئیس دولت به این وسیله «رسماً اعلام کرده در صورت رد صلاحیت مشائی انتخابات را برگزار نمی‌کند.»

محمد رئیس‌زاده٬ رئیس بسیج جامعه پزشکی هم اعلام کرده بود در صورتی که محمود احمدی‌نژاد نتایج انتخابات سازمان نظام پزشکی را «قبول» نکند٬ در انتظار تائید آن از سوی رئیس جمهور آینده خواهیم بود.

احمدی‌نژاد در ادامه اظهارات خود گفته است: «اگر نهاد‌ها و دستگاه‌هایی هم دخالت کنند و در مسیر قانونی و فراقانونی عمل کنند آن هم اعتباری ندارد.»

وی در پاسخ به این سوال که موضع‌گیری وی درباره نتایج این انتخابات چیست نیز گفته بعد از دریافت گزارش انتخابات درباره آن «تصمیم‌گیری» می‌کند.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ :
مطلبي تابلو براي تخريب

مطلبي تابلو براي تخريب مشايي!!!!!!!

یک نفر مطلع در تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۱ :
یک افشاگری مهم

احمدی نژاد حرف خیلی درستی زده است. ولی کسی حرف احمدی نژاد را باور نمی کند. چرا؟ این قضیه که حرف احمدی نژاد برای کسی قابل باور نیست، اصلاً ربطی به اقتصاد و گرانی و تورم و اینجور حرفها ندارد. مشکل در جای دیگری است که سعی می کنم آن را برای اولین بار افشا کنم.
اگر احمدی نژاد سعید مرتضوی را در دولت راه نمی داد، طرفداران او بسیار بیشتر از روز اول بودند. الان سعید مرتضوی آیینه دق این دولت است و احمدی نژاد هم تقصیرکار اصلی نیست. لطفاً این ماجرای جالب را تا آخر بخوانید.

من از یک آدم بسیار موثق و کاملاً مطلع شنیدم که می گفت وقتی بیت رهبری دیدند رحیم مشایی با حرفهای متفاوت و لیبرالیستی دارد برای احمدی نژاد و اصطلاحاً جریان انحرافی طرفدار جمع می کند و روز به روز هم طرفدارانشان بیشتر می شود، دست به نقشه ای زدند که بتوانند یک نقطه ضعف بزرگ برای احمدی نژاد درست کنند که تا روز آخر او را ول نکند.

این فرد موثق می گوید اینها موقعی که دیدند سعید مرتضوی در دستگاه قضایی معلق شده و هیچ کسی هم چشم دیدن او را ندارد و همه خواهان محاکمه او هستند، گفتند یک جورهایی به احمدی نژاد سفارش کنیم او را به دولت ببرد بلکه کار جریان اصطلاحاً انحرافی و احمدی نژاد به خاطر لوث وجود مرتضوی یکسره شود. با این حساب که هیچ کسی چشم دیدن سعید مرتضوی را ندارد و هر کجا که باشد آنجا را خراب می کند! همینطوری هم شد. الان سعید مرتضوی تنها مانعی است که کسی حرف احمدی نژاد را در افشاگری هایش و یا حرفهایش در باره دخالت سپاه و آزادی و این جور چیزها باور نمی کند.

من حتی خودم شخصاً با خیلی ها صحبت کرده ام که می گویند اگر احمدی نژاد همان کسی هست که ادعا می کند، چرا به سعید مرتضوی پناه داد تا کسی او را به خاطر جنایات کهریزک محاکمه نکند؟ واقعاً هم سوال و منطق بجایی است و هیچ کسی هم برای آن جواب ندارد.

اما یک مسئله دیگر هم هست که چرا احمدی نژاد ول کن سعید مرتضوی نیست. فکر می کنید احمدی نژاد از این توطئه بی خبر است؟ نه، خبر دارد اما چون مرتب از بیت رهبری او را تقویت می کنند، بین نگه داشتن مرتضوی و رها کردن او دو دل هست. همین آدم موثق عنوان می کند که مرتب از طرف بیت رهبری به او پیغام می فرستند که خیلی حرف قوه قضاییه یا مجلس و سایرین را در باره سعید مرتضوی جدی نگیرید. یکبار احمدی نژاد بر اثر فشارهای برخی اطرافیانش (از جمله برادرش داود) می خواست سعید مرتضوی را از دولت بیرون کند اما باز هم بیت رهبری دخالت کرد و نگذاشت.

البته بیت رهبری دلش برای سعید مرتضوی نسوخته ولی چون آدم هرزی است و بوی گند می دهد، هر جا که برود آنجا را خراب می کند و هر کسی هم از او طرفداری بکند خراب می شود. الان وضع احمدی نژاد اینطوری هست و خودش هم می داند چه کلکی سرش زده اند ولی چون مدام از بیت رهبری پالس مثبت دریافت می کند، کاری به مرتضوی ندارد. یکی از پالس های مثبت بیت رهبری به احمدی نژاد که مجلس و لاریجانی و رییس قوه قضاییه هم از آن بی خبر هستند، این است که هرگاه می خواهد به مجلس برود او را شیر می کنند که حرف خودت را بزن و از کسی هم نترس!

حتی همان شبی که احمدی نژاد می خواست فردایش برود مجلس و از شیخ الاسلامی دفاع کند تا استیضاح نشود، در باره فیلمی که از فاضل لاریجانی گرفته بودند، از بیت مشورت خواسته بودند که رهبری پیام داده بود آن طور که صلاح می دانید رفتار کنید و اگر می فهمید انحرافی صورت گرفته آن را افشا کنید! اما وقتی رهبری موضع گیری کرد و سخنانش بیشتر علیه احمدی نژاد بود تا لاریجانی، به احمدی نزاد پیغام فرستادند که برای ایجاد موازنه اینطور کرده اند! ولی احمدی نژاد خیلی ناراحت شده بود که چرا به او پشت کرده است. البته رهبری از طریق صادق لاریجانی به علی لاریجانی هم پیام فرستاده بود که برای ایجاد موازنه درباره شما سخن گفته و منظوری نداشته و شما بهتر است کار خودتان را بکنید و همینطوری قاطع باشید!

الان توپ توی زمین احمدی نژاد است که به خاطر تحمیل سعید مرتضوی به او، آچمز شده و طبق نقشه ای که بیت برایش کشیده بود پیش دشمن و دوست خوار و خفیف شده است. سعید مرتضوی که روزی چنان قدرتمند بود، الان به مهره ای گندیده و کثیف تبدیل شده که برای خراب کردن این و آن به او نیاز دارند. الان هم که محاکمه اش شروع شده، نتیجه محاکمه زمانی معلوم خواهد شد که تاریخ مصرف سعید مرتضوی تمام شده باشد و اگر احمدی نژاد او را هم از دولت بیرون کند، دیگر بی فایده است و نمی تواند به خاطر سنگینی لوث وجود سعید مرتضوی در دولت، برای خودش و جریانش طرفدار دست و پا بکند.

ولی همین آدم موثق می گفت اگر احمدی نژاد عقلش را به کار اندازد و بی توجه به توصیه های بیت، همین روزها سعید مرتضوی را از دولت بیرون بکند، توی این چندماهه مانده به انتخابات خیلی می تواند روی آن مانور بدهند و برای جریان رحیم مشایی طرفدار جمع بکنند. ولی تا زمانی که سعید مرتضوی در دولت هست، رحیم مشایی یا هر آدم منتسب به احمدی نژاد هیچ شانسی در انتخابات ندارد. حالا باید منتظر بود که احمد نژاد این کار را می کند یا نه. ولی گمان نکنم بتواند. زیرا بیت رهبری تا دقیقه نود آغاز انتخابات آینده، به هر طریق و بر اساس همان سیاست نمی گذارد که مرتضوی از دولت بیرون بیاید. بیت رهبری خوب فهمیده که حضور سعید مرتضوی در دولت خیلی خوب توانسته بسیاری از طرفداران احمدی نژاد را از او فراری بدهد.

حجم فشاری که سعید مرتضوی بر دولت وارد کرده خیلی سنگین است. تا جایی که رابط لابی خارجی جریان احمدی نژاد (یک مرد که به هوشنگ امیراحمدی وصل است) هم در آخرین سفر او به نیویورک به رحیم مشایی در باره خطر وجود سعید مرتضوی اخطار داده بود و گفته بود توی امریکا همه روی حضور سعید مرتضوی در دولت زووم کرده اند. ولی رحیم مشایی که در مسایل سیاسی خیلی آدم کم عقلی است و اصلاً از سیاست چیزی نمی داند مسئله را جدی نگرفته بود.

ولی وقتی یک زن دیگر خارج از تشکیلات امیراحمدی در نیویورک به رحیم مشایی در باره سعید مرتضوی تذکر داده بود، باعث شد رحیم مشایی مسئله را با احمدی نژاد در میان بگذارد که همه از حضور مرتضوی در دولت ناراضی اند و گفته اند که در امریکا به خاطر همین مسئله کسی حرف های ما را در باره «انسان کامل» باور نمی کند و مرتضوی ضد این ایده است.

این مطلبی را که نوشتم بسیار بسیار دقیق و موثق است. تا به حال هیچ کسی در اینترنت به این مسئله اشاره نکرده است. مدتی هست که می خواهم این را در جایی منتشر کنم اما نشد. ولی الان فرصت مناسبی هست که خوانندگان محترم دیگربان این مطلب را بخوانند و هر طور صلاح می دانند در اختیار بقیه هم قرار بدهند.

از توجه شما خوانندگان و سایت دیگربان ممنونم. اطلاعات دیگری هم هست که به خاطر طولانی نشدن متن آنها را نمی نویسم. فکر کنم اصل مطلب را نوشته ام.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)