مسعود علویان٬ معاون میراث‌ فرهنگی:

محل ترور علی خامنه‌ای ثبت ملی می‌شود

مسعود علویان٬ معاون میراث‌ فرهنگی از بررسی ثبت ملی محل ترور علی خامنه‌ای و ورود روح‌الله خمینی به ایران خبر داد.

آقای علویان روز چهارشنبه (۱۱ بهمن) به خبرگزاری فارس گفته بررسی ثبت ملی محل ترور دانشمندان هسته‌ای نیز در دستور کار این سازمان قرار دارد.

وی گفته شورای سیاستگذاری ثبت ملی شانزدهم و هفدهم بهمن‌ماه این سه پرونده را به همراه ۲۳۷ پرونده دیگر بررسی خواهد کرد.

خامنه‌ای ششم تیر ماه سال ۱۳۶۰ در مسجد ابوذر در منطقه فلاح تهران ترور شد٬ اما از این ترور جان به در برد.

۲۹ خرداد امسال نیز ابراهیم حسینی، معاون هماهنگ‌ کننده سپاه کردستان از بازدید کاروان‌های «راهیان نور» شمال‌ غرب از «قدمگاه» علی خامنه‌ای در روستای «دزلی» خبر داده بود.

آقای حسینی گفته که «قدمگاه رهبر معظم انقلاب در دزلی از جمله نقاطی است که مورد بازدید زائران راهیان نور قرار می‌گیرد که در این نقطه مجموعه‌ یادمانی توسط راهیان نور ایجاد شده است.»

چندی پیش هم تصویری از محل نشستن خامنه‌ای در ارتفاعات شهر کرمان در سال ۱۳۸۴ منتشر شده بود و در حال حاضر در این محل «یادمانی» مربوط به رهبر جمهوری اسلامی نصب شده است.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۱ :
دیر یا زود خاوران ثبت ملی می

دیر یا زود خاوران ثبت ملی می شه
دیر یا زود اوین ثبت جهانی می شه
دیر یا زود سر هر میدون مجسمه ندا و سایر شهدا نصب می شه
دیر یا زود وقتی میخوان بگن یارو آدم منفوریه می گن دوره علی خامنه ای بسجی بوده
دیر یا زود محل اعدام علی خامنه ای فاسد عبرتگاه تاریخی می شه
علی خامنه ای چلاق نیست بلکه کوره
کوره که نمی بینه از خون جوانان وطن لاله دمیده ........

عبدالله در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ :
مبارک باشد! پیشنهاد جدید!

چند وقت قبل در محل نشیمنگاه مبارک آقا ؛ در آن کوه .. یک تابلو نصب کردند و یحتمل بسیجیان بر آن سنگ که یادگار نشینش مبارک است؛ بوسه میزدند.
حالا هم که محل ترور ایشان ثبت ملی میشود... به به .. مبارکا باشد
پیشنهاد میکنم محل هایی مثل مستراح منزل آقا را هم ثبت ملی کنند تا مقربین درگاه از زیارت آن مکان که آن خلد آشیان بر آن جلوس نموده ، غافل نمانند، زیرا آقا چه انرژی ها که در آن مکان صرف ننموده اند.
یک پیشنهاد بزرگتر اینکه کل ایران را ثبت ملی کنند، چرا که حضرت سِر علی خان بجای دستشویی مبارک ؛ یک پای خود بر شرق و پای مبارک دیگر رابر غرب نهدند و بر تمامی این مملکت از آن کار ها که نکردند.
رونوشت: دفتر آن مقام مبارک جنت مکان خلد آشیان؛ فقیهِ فقیهان؛ آیت الله سِر علی خان شاه

کاربر مهمان در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ :
باید از دولت و حکومت سپاسگزار بود

در راستای ساخت یک مقام معصوم از آیت الله علی خامنه ای، این دولت با همه خنگی هایش، کارهای جالبی کرده که در تاریخ ثبت خواهد شد و به عنوان میخی بر تابوت دین و دینداری در ایران برای آیندگان شناخته خواهد شد. از جمله:
1 ـ فشار به دانش آموزان و اولیای آنها برای یادگیری قرآن و ایجاد نفرت و انزجار از دین از این طریق.
2 ـ فشار بیش از اندازه به مهدکودکها برای آموزش مسایل دینی، طوری که کودکان را از همان ابتدا از مقولاتی مانند دین و خدا بیزار می کند.
3 ـ ابداع و اختراع هزاران امام زاده در این 8 سال که منجر به انزجار از نام «امام» شده است.
4 ـ تبلیغات عجیب و غریب دینی در ادارات و نصب متر به متر شعارهای دینی طوری که هر مراجعه کننده ای را اعم از دیندار و بی دین از همه چیز متنفر و بیزار می کند.
5 ـ فشار به دانش آموزان در مراسم صبحگاه برای تکرار شعارهای دینی که دانش آموزان هیچ تمایلی به ادای آنها ندارند.
6 ـ کم کردن از نمره انضباط دانش آموزان به خاطر سهل انگاری در ادای واجبات دینی از جمله نماز و نخواندن قرآن در مراسم صبحگاه.
7 ـ تغییرات در کتابهای دینی و رواج نوعی سلفی گری شیعی در این کتابها طوری که حتی معلمان دینی را هم از این کتابها متنفر و بیزار کرده است.
8 ـ اغراق در معرفی شخصیت روحانیت بطور عام و خامنه ای به طور خاص و ساختن یادواره های متعدد از حضور خامنه ای در شهرهای گوناگون، طوری که همه را از خامنه ای و روحانیت متنفر کرده است.
9 ـ تأکیدات عجیب و غریب بر روی ایام دینی و شهادت ائمه شیعه، طوری که همه را از نام امام، شهادت و... بیزار کرده است.
10 ـ تبلیغات اغراق آمیز و وجب به وجب در شهرها در باره محرم و سایر مراسم دینی باعث شده است که هر رهگذری را از نام امامان و حادثه محرم بیزار کند.
11 ـ اعزام روحانیون تندرو، تندمزاج، بددهان، بی ادب، بی نزاکت، بی شخصیت، لوده و لمپن به شهرهای گوناگون برای تبلیغات دینی که باعث شده حتی جوانان روستایی نیز از دین و روحانیت متنفر شوند.
12 ـ اغراق در تبلیغات دینی بر روی قبض های تلفن، برق، آب، گاز و... که خود باعث تنفر و انزار شده است.
این 12 فعالیتی که دولت اصولگرا در این 8 سال انجام داده، انصافاً به منزله زدن میخ بر تابوت دین و دینداری در ایران است و تا ابدالدهر آثار آن از بین نخواهد رفت. بر خلاف همه خرابکاری هایی که این دولت انجام داده، باید این کار درست او را هم تحسین کرد. در حالی که مشی میانه روی اصلاح طلبان در تبلیغات دینی باعث رواج روز به روز فرهنگ دینی در ایران شده بود. اما در این 8 سال تمام انچه را که اصلاح طلبها کاشته بودند، اصولگراها و این دولت با همکاری حوزه علمیه و سپاه پاسداران با خاک یکسان کردند که جای تقدیر و سپاس دارد.
دوستان وقتی از این دولت انتقاد می کنند، این خدمات دوازده گانه را هم مد نظر داشته باشند. این خدمات چه بر اثر سهل انگاری صورت گرفته چه عمداً انجام شده باشد، آثار نیکویی در جامعه ایران دارد که باید قدر آنها را دانست. من به عنوان یک ایرانی بی دین، از این نظر از این دولت سپاسگزارم.

کاربر مهمان در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ :
انشااله محل مرگش ثبت جهانی شه

انشااله محل مرگش ثبت جهانی شه

کاربر مهمان در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ :
با درود به روح فتوح توصیه من

با درود به روح فتوح

توصیه من به شما عزیزان این است که لوله خروجی مستراح ایشان رو هم قدر بداند و محلی را برای تبرک جستن نیروهای عرعری از این فضولات تعبیه کنید تا از ذره ذره وجود آن حضرت بهره کافی و وافی را برده باشید.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)