احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد:

میرحسین موسوی و مهدی کروبی برانداز نیستند

احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد گفته که میرحسین موسوی و مهدی کروبی «برانداز» نبوده و تنها می‌خواستند رئیس جمهور شده و «قدرت» را در دست بگیرند.

آقای علم‌الهدی این مطلب را در گفتگو با تازه‌ترین شماره هفته‌نامه «آدینه تهران» وابسته به ستاد نماز جمعه تهران بیان کرده است.

وی گفته که موسوی و کروبی طراح «فتنه» نیستند٬ دنبال «براندازی» نبودند و در جریان وقایع سال ۱۳۸۸ تنها بستری برای «فتنه‌انگیزی» شدند.

امام جمعه موقت مشهد افزوده است: «اینکه بگوییم صرفا اصل فتنه این دو نفر هستند و فتنه غیر از اینها موجودیتی ندارد حرف درستی نیست. فتنه انگیز اصلی آمریکا و دشمنان خارجی انقلاب اسلامی هستند.»

وی اظهار کرده است: «طراحان اصلی فتنه آمریکا و انگلیس بودند و مجری فتنه ضد انقلاب داخل و خارج بود. موسوی و کروبی و سیاسیون همراه این دو نیز بستری شدند برای فتنه.»

احمد علم‌الهدی دی ماه امسال نیز در گفتگو با خبرگزاری فارس اعلام کرده بود نباید میرحسین موسوی و مهدی کروبی را «فتنه‌گر» دانست.

وی افزوده بود: «نه کروبی و نه میرحسین موسوی هیچ یک اهل عکس امام پاره کردن نبودند حتی اهل توصیه به این کار هم نبودند.»

حبیب‌الله عسکراولادی عضو حزب موتلفه نیز در هفته‌های اخیر بار‌ها تاکید کرده که این دو رهبر جنبش سبز را «سران فتنه» نمی‌داند.

عباس سلیمی نمین هم در هفته جاری در گفتگو با سایت محافظه‌کار «الف» گفته که او هم معتقد است موسوی و کروبی «فتنه‌گر» نبوده و نیستند.

در سه سال گذشته بسیاری از حامیان علی خامنه‌ای از این دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ به عنوان «سران فتنه» یاد کرده و خواستار برخورد قضائی با آنها شده‌اند.

کاربر مهمان در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۱ :
1 چشم امام چرا سیاهه؟؟ :)))))

1 چشم امام چرا سیاهه؟؟
:)))))

مورفی در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۱ :
این دیگه چه مارمولکیه؟؟

هر روز به یک رنگ در میاد -- علم الهدی یروز به موسوی و کروبی میگه گوساله بزغاله و امروز عکس اونو میگه ... خب نزدیک انتخاباته دیگه و از الان میشه حجاب رو برداشت و هر کاری کرد تا روز انتخابات و اینم از ابداعات اخوونداست دیگه..

دوست در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۱ :
ابوسفيان زمان

فتنه گر کسانی هستند به خدا و خلق خدا تهمت ميزنند و خود را پيشوا و رهبر تمام مسلمين ميدانند

haha در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۱ :
قاه قاه.

قاه قاه.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)