جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه:

داخلی‌ها فتنه‌گر نیستند٬ فتنه اصلی آمریکا است

عبدالله حاج‌صادقی٬ جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه نیز به طور تلویحی اعلام کرد میرحسین موسوی و مهدی کروبی را «سران فتنه» نمی‌داند.

به گزارش «باشگاه خبرنگاران جوان»٬ آقای حاجی‌صادقی این مطلب را روز پنجشنبه (۲۸ دی) طی سخنانی در گردهمایی حقوقدانان بسیجی در تهران بیان کرده است.

وی با بیان اینکه «داخلی‌ها فتنه‌گر» نیستند٬ گفته نمی‌خواهد موسوی و کروبی٬ رهبران جنبش سبز را «تطهیر» کند٬ اما معتقد است: «فتنه اصلی در اتاق فکر آمریکا نشسته است.»

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه از آقایان موسوی و کروبی به عنوان «نوک پیکان فتنه» یاد کرده است.

حبیب‌الله عسگراولادی عضو بلندپایه حزب موتلفه نخستین فعال سیاسی محافظه‌کار بود که پس از گذشت بیش از سه سال از وقایع سال ۱۳۸۸ اعلام کرد موسوی و کروبی را «سران فتنه» نمی‌داند.

عسگراولادی در واکنش به اعتراض حامیان خامنه‌ای بر موضع خود همچنان تاکید دارد و مرتضی نبوی دیگر عضو موتلفه نیز دو روز پیش همسو با وی گفته که رهبران جنبش سبز را «مجرم» نمی‌داند.

برخی تحلیل‌گران این اظهارات را بی‌راتباط با انتخابات ریاست جمهوری در پیش رو نمی‌دانند و معتقدند این موضع‌گیری تلاشی برای افزایش مشارکت در انتخابات است.

محسن در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۱ :
والله اگر پاش بیفته، می‌گند

والله اگر پاش بیفته، می‌گند فتنه اصلی از مریخ اومده بود و آمریکا فریب خورده بود!

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۱ :
نزدیک انتخابات ریاست جمهوریه

نزدیک انتخابات ریاست جمهوریه دیگه می دانند که مشروعیت خود را پس از انتخابات 88 از دست داده اند. قبلاً موسوی کروبی و میلیونها نفر از مردم فتنه گر بودند حالا حرفشون عوض شده آمریکا فتنه است!!!!
اگر آمریکا فتنه است چرا برای حفظ قدرت خود مخفیانه باهاشون مذاکره می کنید!!!!
من نمی خواهم به جای مردم حرف بزنم ولی فکر می کنم درصد زیادی از مردم به این حرفها می خندند.

بابک معماری در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۱ :
واقعا که این سیاست بی پدر

واقعا که این سیاست بی پدر مادره، راسته. تا همین دیروز به رفسنجانی گردن کلفت، به کروبی وراج، به موسوی رویایی و به خاتمی ترسو میگفتند و هر چهار تاشون دست راست سی آی ای و فتنه گر و دشمن اسلام و رهبر بود.
همین مونده بود که به جرم توهین به این چهار نفر ما را هم بگیرند ببرند بکشند.
بابک معماری

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)