روزنامه وابسته به سپاه پاسداران اعلام کرد:

هدف تیم احمدی‌نژاد؛ ثبت تعارض با حاکمیت

روزنامه «جوان» وابسته به سپاه پاسداران اعلام کرد تیم محمود احمدی‌نژاد برای رسیدن به اهداف خود سناریوی «ثبت تعارض با حاکمیت» را در دستور کار است.

این روزنامه روز چهارشنبه (۲۱ اردیبهشت) با انتشار یادداشتی نوشته که جریان انحرافی در دولت دهم تلاش می‌کند با اجرای چنین طرحی «پایگاه اجتماعی خود را از نیروهای ارزشی به اصلاح‌طلبان سوق دهد.»

به نوشته این روزنامه٬ تیم احمدی‌نژاد اعتقاد دارد که «پایگاه اجتماعی امت حزب‌الله حدود ۳ الی ۴ میلیون و پایگاه فتنه‌گران ۱۴ میلیون است.»

«جوان آنلاین» در ادامه یادداشت خود بدون آنکه به اعتراض احمدی‌نژاد مبنی بر ابقای وزیر اطلاعات اشاره مستقیمی کند٬ نوشته که تیم احمدی‌نژاد «با این اقدام این پیغام را به همگان دادند که تضعیف جایگاه ولایت فقیه در فرآیند سیاسی نظام تنها از این جریان خزنده در دولت برمی‌آید.»

این روزنامه پیش‌تر نوشته بود که حامیان احمدی‌نژاد برای مقابله با علی خامنه‌ای سناریوی «چالش مستمر» را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

رابطه احمدی‌نژاد و خامنه‌ای در هفته‌های اخیر تیره شده است و حامیان رهبر جمهوری اسلامی در این مدت حملات گسترده‌ای متوجه رئیس دولت دهم و نزدیکان وی کرده‌اند.

محمود احمدی‌نژاد‌‌ همان کسی است که علی خامنه‌ای در خطبه‌های نماز جمعه ۲۹ خرداد سال ۱۳۸۸ نظرات وی را به نظرات خود نزدیک‌تر از سایر مسئولان جمهوری اسلامی اعلام کرده بود.

دولت کنونی احمدی‌نژاد در این سال با تقلب‌های گسترده‌ای که از سوی محافظه‌کاران صورت گرفت روی کار آمد و در حال حاضر به یکی از جدی‌ترین مشکلات آن‌ها تبدیل شده است.

یادداشت این روزنامه در شرایطی منتشر می‌شود که پیش‌تر برخی فعالان سیاسی اعلام کرده بودند که تیم احمدی‌نژاد با طرح شعار‌های ملی گرایانه قصد فریب افکار عمومی را دارد.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
لعنت به هردوتاشون

نمي خواهيم دنباله روي هرديو و ددي باشيم_ وقت نشستن و ديدن نبرد لاشخورهاست_مشايي و رهبر هردو سروته يك كرباسند_ شما طرفداران مشاييسم هم كاسه كوزتونو جمع كنيد بريد همون سايت 7 صبج_نه ديكتاتوري مذهبي مي خواهيم نه ديكتاتوري سكولار، آزادي و عدالت مي خواهيم براي همه: ديندار وبي دين،ترك و فارس و كرد و... آزادي براي همه و احترام به انسان و عدالت بي تبعيض

کاربر مهمان در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
بزرگترین حماقتی که جماعت حزب

بزرگترین حماقتی که جماعت حزب باد می تونن انجام بدن دنبال کردن مشایی به عنوان مخالف خامنه ای هست. تا کی می خوایم دنباله روی هر کسی باشیم. مخصوصا موجوداتی مثل احمدی نژاد و مشایی. یک موی گندیده ی موسوی و کروبی که اگه هنوز جمهوری اسلامی رو هم قبول داشته باشن می ارزه به این ها. در ضمن این جماعت غیر از تخریب دین کاری بلد نیستن . کاری که همون حزب باد هم سریع جذب می کنن و می گن چون اینا اسم دین رو میارن پس دین بده.

قاسم در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
خوشبختانه طرفداران خامنه ای و

خوشبختانه طرفداران خامنه ای و مشایی/ احمدی نژاد فقط در حد به خیابان کشیدن مشتی لات و مواجب بگیر قدرت دارند. در صورت هر نوع در گیری مردم در خانه می نشینند و از پشت بام پاره شدن اینها بدست همدیگر را نظاره می کنند.

دوستان طرفدار مشایی، هر چقدر مردم بعد از حبس موسوی و کروبی به خیابان آمدند برای جر خوردن طرفداران مشایی و خامنه ای هم می ایند. شما فکر اینده خودتان باشید و با طناب پوسیده مشایی و خامنه ای به چاه نروید. از ما گفتن.

ایرانی سر فراز در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
دم مشای گرم که فهمیده نون

دم مشای گرم که فهمیده نون اخوندها در امام زمان خیالی استوریشه را هدف زده ولی بایستی دقت کنیم که از چاه ولایت در چاه محظر امام زمان گیر نکنیم .که این نایب امام و اون خود امام

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
تبليغ مشايي در نظرهاي ارسالي اين پست

ناشناسي كه در بالا خود را مدعي حمايت و هزينه دادن براي جنبش سبز معرفي نموده مانن ساير همكارانش از اين روش (بد و بيراه گفتن به آخوند و سيد و ...) مي خواهد مردم را تشويق به حمايت از مشايي (كه خود كثيف تر از آخوند هاست) بكند. هوشيار باشين اين شيوه به تازگي از سوي اين مزدوران بكار گرفته مي شود.

کاربر مهمانارش کمانگیر در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
اقای مشایی حرف دل بیشترمردم

اقای مشایی حرف دل بیشتر مردم عاشق ایران را می زند و از اصلاح طلبان ترسو شجاع تر و کاردان تر است. بیایید تعصبات را دور بریزیم و باحمایت از مشایی واقع بین باشیم و مملکت را ازدست اخوندهای خونخوار بیرون بیاریم.
....
نظر این خواننده محترم نظر دیگربان نیست.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
من خودم در جنبش سبز بودم و در

من خودم در جنبش سبز بودم و در همه راهپیمایی ها بودم و مجروح هم شدم و هزینه دادم - الان فکر می کنم که اگر سبزها به کمک مشايی بیایند بهتر می توانند نتیجه بگیرند.

مشایی و حرف هایش به جوانان و نسل از دین بریده و خسته از اسلام و نظام و امام نزدیک تر است تا اصلاح طلبان دورو . و هم اینکه مشایی و تیمش عملگرا هستند و هم اینکه الان بخشی از قدرت و ثروت مملکت را از چنگ روحانیت ربوده اند.

الان جنگ بین ملت و روحانیت است که چاری ست و سپاه این وسط فقط سگ آخوندهاست . ببینید که اينها چقدر از اين می ترسند که پایگاه مردمی ای که تاکنون پشت اصلاح طبان بودند از مشایی حمایت کنند.

باید همان کاری را کرد که این روحانیت و این سگ هاشان از آن بیم دارند و این ترس را دارند به زبان مي آورند

کژدم در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
http://kajdoum1.blogspot.com
آنچه نیروهای آزادیخواه میتوانند انجام دهند

آنچه که بسیار مهم است وارد شدن در قضیه و شدت بخشیدن به تضادهای موجود میان طرفین نبرد می باشد. اگر فکر می کنیم که در جریان نبرد تعداد تلفات طرفین به عنوان مثال ۵۰۰ نفر خواهد بود؛ وظیفهٔ نیروهای مبارز این است که آن را به ۱۰۰۰ نفر و یا چندین هزار برسانند؛ زیرا هرچه از طرفین کشته شوند به نفع ایران است.

نیروهای مبارز طبیعتاً نخواهند توانست که در لایه های بالای هرم قدرت به تضادهای طرفین شدت ببخشند؛ اما قادر خواهند بود که در خیابان ها هزینه های نبرد این دو باند قدرت را بسیار بالا ببرند.

نشستن و تماشا کردن هم راه دیگری است که با «نبودن» فرق چندانی ندارد. در نتیجهٔ این نبرد یکی از طرفین « منقرض» خواهد شد و طرف پیروز « زخم» برخواهد داشت.

اگر بتوان « کشته های طرف منقرض شده» را افزایش داد و بر زخم های طرف پیروز افزود؛ در نهایت با دشمنان بسیار ضعیف تری رو برو خواهیم بود.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
لعنت به کل جمهوری اسلامی با

لعنت به کل جمهوری اسلامی با همه وابسته ها و تفاله هایش ....این .....جمهوری اسلامی فقط با اسلحه و جنگ همان طور که با هیتلر انجام شد برچیدنی است

سیروس از آمل در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
بوی موی جولیان

آقایان که سنگ اصلاح طلبی را به سینه می زنید ، شما ها هم در دهه ی شصت آدمکش بودید و حالا انصاف پیشه کردید، با اینکه دو قوه ی مهم در دستان بود؟ اما جور بوزه نداشتید هر چند کوچک در برابر خودخواهی های خامنه ای بایستید.

حال اگر حمایت نمی کنید نق هم نزنید، بنشینید و نظاره کنید! مشائی با استعداد خدادادیش چگونه همه ی آخوند ها را حوزه نشین می کند و راه شکوفایی ملت ایران را هموار می سازد. بشرطی که ملت هم آوا باشند، که ظاهراً چنین بنظر می رسد، ایشان در بین جوانان و روشنفکران اقبال خوبی دارد.

سیروس از آمل در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
بوی موی جولیان

آقایان که سنگ اصلاح طلبی را به سینه می زنید ، شما ها هم در دهه ی شصت آدمکش بودید و حالا انصاف پیشه کردید، با اینکه دو قوه ی مهم در دستان بود؟ اما جور بوزه نداشتید هر چند کوچک در برابر خودخواهی های خامنه ای بایستید .
حال اگر حمایت نمی کنید نق هم نزنید، بنشینید و نظاره کنید ! مشائی با استعداد خدادادیش چگونه همه ی آخوند ها را حوزه نشین می کند و راه شکوفایی ملت ایران را هموار می سازد . بشرطی که ملت هم آوا باشند ، که ظاهراً چنین بنظر می رسد ، ایشان در بین جوانان و روشنفکران اقبال خوبی دارد .

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
اللهم اشغل الظالمين

اللهم اشغل الظالمين بالظالمين

من خبر دارم برخی به احمدی نژاد فقط به این خاطر رای دادند که اون را بهترین فرد برای جمع کردن حکومت آقایان می دانستند.

یاسر در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
اصلاح‌طلب منافق است

اصلاح‌طلب منافق است - با آمریکا موافق است

کاربر مهمان در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
بهترین اثبات تقلب انتخاباتی

بهترین اثبات تقلب انتخاباتی همین جمله این نشریه سپاه است. یعنی خودشون می دونن که مردم رأیشون به اصلاح طلب ها تعلق داره و اصولگ راها حداکثر چهار پنج میلیون بیشتر طرفدارندارن. اگه بیست و پنج میلیون رأی داشت که دیگه نیازی به اینکارا اونم با این هزینه زیاد نداشت

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)