باهنر: احمدی‌نژاد نباید در انتخابات دخالت کند

نگرانی‌ حامیان خامنه‌ای از تقلب تیم احمدی‌نژاد

محمدرضا باهنر یک روز پس از اینکه اعلام شد محافظه‌کاران کمیته‌ای با هدف «پرهیز دولت از دخالت در انتخابات مجلس» تشکیل داده‌اند٬ اعلام کرد تیم احمدی‌نژاد می‌خواهد قدرت تنها در انحصار آنها باشد.

آقای باهنر روز یکشنبه (۱۸ اردیبهشت) در گفتگو با سایت «خانه ملت» از تیم احمدی‌نژاد با عنوان جریان انحرافی یاد کرده و گفته است: «این‌ها فقط می‌خواهند خودشان {در قدرت} باشند.»

به گفته وی تیم احمدی‌نژاد «می‌خواهند خودشان یک مجموعه چند نفری باشند بعد هم ایدئولوژی، مواضع سیاسی و... را تعریف کنند. ضمن آنکه ما با بسیاری از این‌ها موضع و مشکل داریم.»

به گفته این نماینده محافظه‌کار مجلس٬ «جریان انحرافی» تلاش می‌کند «پشتوانه‌های» علی خامنه‌ای را «کمرنگ» کند.

باهنر نگفته که رهبر جمهوری اسلامی چه پشتوانه‌هایی دارد که تیم احمدی‌نژاد برای «کم‌رنگ» کردن آن تلاش می‌کند.

وی همچنین افزوده که محافظه‌کاران معتقدند احمدی‌نژاد به عنوان رئیس دولت دهم «در امر انتخابات نباید دخالت بکند و بگوید: «من مجلس تعیین می‌کنم.»

نگرانی‌های باهنر در خصوص احتمال دخالت‌های احمدی‌نژاد در انتخابات یک روز پس از آنکه اسد‌الله بادامچیان اعلام کرد محافظه‌کاران برای مقابله با دخالت استانداران٬ فرمانداران و بخشداران در انتخابات آتی مجلس٬ کارگروهی تشکیل داده‌اند٬ ایراد می‌شود.

اعضای این کمیته را غلامعلی حداد عادل، علی‌اکبر ولایتی و حبیب‌الله عسگراولادی تشکیل داده‌اند که به گفته بادامچیان «وظیفه آن‌ها وحدت و پرهیز دولت از دخالت در انتخابات مجلس است.»

محافظه‌کارانی که در سال ۱۳۸۸ با حمایت مستقیم علی خامنه‌ای و دخالت‌های گسترده سپاه به نفع احمدی‌نژاد دست به تقلبی گسترده زدند٬ نگران تکرار این تقلب از سوی دولت دهم علیه نامزد‌های مورد حمایت رهبر جمهوری اسلامی هستند.

میرحسین موسوی و مهدی کروبی دو رهبر جنبش سبز نیز پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ کمیته صیانت از آرا تشکیل داده بودند که پس از انتخابات این کمیته منحل و اعضای آن بازداشت شدند.

علیرضا در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
آفرین بر شما ... لطفا همیشه

آفرین بر شما ... لطفا همیشه بروز و آنلاین و در دسترس باشید

علیرضا در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
ممنون از این سایت بی نظیر.

ممنون از این سایت بی نظیر. اگه یک هفته نامه قابل پرینت بدید بیرون خیلی خوب می شه

کاربر مهمان در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
آفرین به این اطلاع رسانی خوب.

آفرین به این اطلاع رسانی خوب.

پیمان در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ :
کارت درسته.

خیلی از زحمات شما قدر دانی می کنم. دوای درد ما آگاهی است که افرادی مثل شما زحمت آن را می کشید

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)