خالد قدومی نماینده جنبش حماس در تهران:

با ایران طرح مشترکی برای نابودی اسرائیل داریم

خالد قدومی نماینده جنبش حماس در تهران از «طرح مشترک» این سازمان با جمهوری اسلامی برای «نابودی» اسرائیل خبر داد.

به گزارش «خبرگزاری دانشجو» وابسته به سازمان بسیج دانشجویی٬ آقای قدومی این مطلب را سه‌شنبه (۲۱ آذر) در مراسم اختتامیه اجلاس جهانی «اساتید دانشگاه‌ها و بیداری اسلامی» بیان کرده است.

وی گفته که «روابط ایران و حماس راهبردی است و اکنون زمان‌ آن نیست که در برنامه‌های فرعی اختلاف‌نظر داشته باشیم٬ چراکه طرح مشترکی برای نابودی رژیم اسرائیل داریم.»

نماینده جنبش حماس در تهران به جزئیات این طرح هیچ اشاره‌ای نکرده است.

حماس تا چندی پیش روابط بسیار نزدیکی با جمهوری اسلامی داشت٬ اما روبط این دو در ماه‌های اخیر بر سر تحولات سوریه به سردی گرائیده است.

مقام‌های جمهوری اسلامی بار‌ها اعلام کرده‌اند حامی مالی و نظامی حماس هستند و این سازمان را در برابر اسرائیل مسلح کرده‌اند.

ناصر ابوشریف٬ نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران نیز اعلام کرده که «ایران نیروهای مقاومت را آموزش نظامی می‌دهد.»

کاربر مهمان در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۱ :
دیگربان این عکس ها شما عالی

دیگربان این عکس ها شما عالی هست ناتگو سیدعلی و عشقق تانگو مرگ و نابودی خیال کن همه عالم مسلمون شده بعد نوبت چنگ شعیه و سنی هست چنگ مذهب و دین ته نداره خدای فروشی هم ته نداره

binam در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۱ :
hokomate eslami molaha

hokomate eslami molaha dasteshandeye arabha yani doshmanan iran va irani mibashad be omide rozi ke iranian az khabe jahalat bidar va basate in hokomat ra jam konand

عادل در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۱ :
هركى به فكر خويشه!

اين طبيعى است كه مسئولين ومقامات هركشوربه فكرمنافع ملى خوداست،وهمچنين كمك به ملت ها وكشورهاى ديگرخصوصا مسلمانان امرى پسنديده است ولى به شرط وشروطها!متاسفانه عدم استفاده از نخبگان وكاربلد دراموراداره كشور خصوصا درحوزه روابط خارجى ؟خود مجتاج كمكيم.دولتهايى دست به دامان گروه هاى خارجى مى شوند وبه آنان باج مى دهند كه با مردم خود به مشكل برخورده وباتقسيم قدرت دربين خود ،مردم را از دوررقابت خارج وفقط براى دادن رآى به او بها مى دهند؟؟

باقر در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۱ :
به امید خدا ریشه اسرائیل

به امید خدا ریشه اسرائیل جنایتکار و غاصب کنده شود و ظلم در هر جای دنیا ریشه کن گردد

نکته بین در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۱ :
این هشداری است برای ما

به نظر می رسد که اظهار نظرهای افراطی حماس و تاکید آنها بر نقش ایران هدف ویژه ای را دنبال می کند و آن چیزی نیست جز به جان هم انداختن ایران و اسراییل و ایجاد جنگی بزرگ در منطقه. حماس فعلا پول و جنگ افزار را ایران می گیرد و در نهایت به ایران پشت خواهد کرد. درست مانند یاسر عرفات که کیسه کیسه طلای اهدایی زنان ایرانی را جمع کرد و فردای جنگ عراق با ایران جانب عراق را گرفت. بسیاری از کشورهای عربی ایران و اسراییل را دشمنان بالقوه خود می بینند و بدشان نمی آید که این دو کشور یکدیگر را ویران کنند. حماس هم که دوست اخوان المسلمین است نیت خوبی برای ایران ندارد.

کاربر مهمان در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۱ :
که چی؟

حالا فرض کنید اسرائیل نابود شد.
که چی ؟ که برید اونجا نماز بخونید ؟ کم تو مکه بهتون توهین میکنن ؟ اونجا هم روش.
ما الان این همه مشکلات داریم که منشاء همشون درگیری بی مورد با اسرائیل و آمریکاست. واقعاً که چی؟ بعدش چی ؟ اصلاً فرض کنیم همه دنیا اومدن زیر پرچم ولایت فقیه که چی بشه ؟ که هرکی هر حرفی زد تو دنیا به سرنوشت ستار بهشتی دچار بشه ؟

تهمتن - ش در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۱ :
از مزدوران (پول گرفتن براي عمل كرد) چه انتظاري هست ؟؟

به احتمال بسيار زياد علي خامنه اي به اين گروه هاي مزدور جهاد اسلامي و حماس بار ديگر صدها ميليون دلار رشوه داده تا حداقل عكسي با نمايندگان سران مزدور اين دو گروه براي خالي بندي گرفته باشد تا از درماندگي و انزوا در جامعه ايران و منطقه براي مدتي از زخمي كه از گروه مزدور حماس كه رابطه با سوريه به او خورده است كمي التيام يابد ! غير از اين نمي تواند باشد. پول براي مزدوران حرف اول را ميزند و شرف و آبرو و دروغگويي هم براي آنان نقشي ندارند. احتمال ديگر هم فتوشاب بودن اين عكس است.

ارسال نظر جدید

این مورد تنها در اختیار مدیران سایت بوده و برای عموم نمایش داده نمی شود.
Image CAPTCHA

www.digarban.com (2017)