وبلاگ

«سبک زندگی حتی در قم هم تغییر کرده است٬ بزرگان اصولگرا برای جوانان حزب‌اللهی هم دیگر جذابیتی ندارند»
وبلاگ ارزشی «آهستان»٬ نوشته بسیاری از بزرگان جریان محافظه‌کار و چهره‌های حکومتی از مردم و حتی جوان‌های حزب‌اللهی عقب مانده‌اند و دیگر برای کسی جذابیتی ندارند.
انتقاد تند و بی‌سابقه یک نیروی حزب‌الله از خامنه‌ای
يکی از نيرو‌های حزب‌الله در شبکه اجتماعی «گوگل‌ پلاس» با انتشار يادداشتی از علی خامنه‌ای به خاطر «بی‌عملی» و سخنرانی‌های بی‌ثمر انتقاد کرد.
«حیدر العبادی فرماندهی جنگ را از قاسم سلیمانی گرفته است»
یکی از فعالان سایبری حزب‌الله در وبلاگ خود نوشته حیدر العبادی٬ نخست وزیر عراق عذر قاسم سلیمانی٬ فرمانده نیروی قدس سپاه را از این کشور خواسته و اجازه بازگشت سلیمانی به عراق را صادر نمی‌کند.
کوچک‌زاده: بیانیه لوزان کارکرد انتخاباتی دارد
مهدی کوچک‌زاده٬ نماینده محافظه‌کار مجلس دولت روحانی را به بهره‌برداری تبلیغاتی و انتخاباتی از مذاکرات هسته‌ای متهم کرده و در «میزان انقلابی بودن» دست‌اندرکاران این مذاکرات به «شدت تردید» وارد کرده است.
وحدت شیعه و سنی موضوعی «تخیلی» است
مجتبی دانشطلب از حامیان محمود احمدی‌نژاد در صفحه گوگل‌پلاس خود وحدت شیعیان با اهل سنت را موضوعی «تخیلی» عنوان کرده است.
کوچک‌زاده خطاب به روحانی: حسن خطر داره حسن!
مهدی کوچک‌زاده٬ نماینده مجلس در یادداشتی خطاب به حسن روحانی به وی هشدار داده برگزاری رفراندوم درباره مذاکرات هسته‌ای٬ بیش از همه برای خود وی «ضرر» دارد.
«امر به معروف در انحصار نیروهای بسیج نباشد»
یکی از بسیجیان مدرس معارف اسلامی در دوره‌های آموزشی بسیج در نامه سرگشاده‌ای به محمدرضا نقدی٬ فرمانده بسیج از وی به علت اعلام آمادگی نیروهای این سازمان برای تذکر لسانی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر انتقاد کرده است.
انتقاد از حرف‌های تکراری امامان جمعه
صادق نیکو از فعالان سایبری حزب‌الله در صفحه گوگل‌پلاس خود از اینکه ائمه جمعه در ایران حرف‌های تکراری می‌زنند و بولتن خبری سیاسی را پشت تریبون بازنشر می‌دهند٬ انتقاد کرده است.
«کسی در اروپا به خاطر چادر به من چپ نگاه نکرد»
یکی از روزنامه‌نگاران ارزشی که برای نمایشگاه کتاب فرانکفورت به آلمان سفر کرده بود٬ از این که هیچ کس مانعی برای وی که حجاب چادر به سر داشته٬ ایجاد نکرده تقدیر کرده است.
چرا زمان احمدی‌نژاد با رسانه‌های سپاه برخورد نمی‌شد؟
یکی از فعالان سایبری حزب‌الله به تحت تعقیب قرار گرفتن دو فعال رسانه‌ای با دستور حسن فیروزآبادی٬ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح واکنش نشان داده است.

www.digarban.com (2017)