وبلاگ

ممنوعیت تدریس فلسفه در برخی مدارس دینی قم
وبلاگ «نامه‌های حوزوی» از ممنوعیت تدریس فلسفه در برخی مدارس دینی قم خبر داده و نوشته که در حال حاضر «فرهنگستان علوم اسلامی با شدت هر چه تمام ضدیت با فلسفه را ترویج می‌کنند.»
«وبلاگ‌نویس ِ حزب‌اللهی ماله‌کش نظام نیست»
وبلاگ «هابیل» یکی از مشهورترین وبلاگ‌های حزب‌الله در ایران با انتشار پستی اعلام کرد وبلاگ‌نویسان حزب‌الله «ماله‌کش» جمهوری اسلامی نیستند.
«دریافت مدال حزب‌الله از دستان ضد انقلاب مبارکتان!»
وبلاگ محافظه‌کار «پاسداران» با انتشار پستی٬ انتقاد‌های تندی متوجه آن دسته از وبلاگ‌نویسان حزب‌الله کرده که به سکوت مقام‌های جمهوری اسلامی در خصوص علت مرگ ستار بهشتی اعتراض کرده‌اند.
باید به «جنایت» پلیس فتا در مرگ ستار بهشتی رسیدگی شود
وبلاگ‌ «خیزران» از مرگ ستار بهشتی در زندان با عنوان «جنایتی» شبیه جنایت کشته شدن زهرا کاظمی، زهرا بنی‌یعقوب و محسن روح‌الامینی در زندان‌های جمهوری اسلامی یاد کرد.
طلبه‌ها در قم چگونه صیغه می‌کنند؟
وبلاگ «نامه‌های حوزوی» که نویسنده آن یک طلبه حوزه است در تازه‌ترین پست خود نحوه «صیغه» کردن زنان در قم از سوی برخی طلبه‌ها را تشریح کرده است.
یک بلاگر حزب‌الله: معصومی غیر از معصوم نداریم
امید حسینی یکی از وبلاگ‌نویسان مشهور حزب‌الله در تازه‌ترین پست خود نوشته که علی خامنه‌ای٬ معصوم نیست و غلو‌ها و اغراق‌ها درباره رهبر جمهوری اسلامی «ظلم» به وی است.
انتقاد یک بلاگر حزب‌الله از توقیف روزنامه شرق
امید حسینی یکی از وبلاگ‌نویسان حزب‌الله از توقیف روزنامه شرق انتقاد کرده و نوشته که «انصافا، خداوکیلی، از کجای این کاریکاتور می‌شود اهانت آن را به دفاع مقدس برداشت کرد؟»
«اینجا تهران؛ آخرین ساعت‌های حمله آمریکا به ایران»
یکی از فعلان سایبری حزب‌الله در قالب داستانی کوتاه به تشریح رویارویی نظامی جمهوری اسلامی با غرب پرداخته و پایان این جنگ را با ظهور امام دوازدهم شیعیان در مکه پیوند زده است.
«طلبه‌ها در ایران دچار بحران روحی شده‌اند»
وبلاگ «نامه‌های حوزوی» در تازه‌ترین پست خود از بحران‌های روحی طلبه‌ها در ایران بر اثر فشار‌های اجتماعی و برخورد‌های مردم خبر داده است.
عواقب انتقاد از دیدگاه‌های خامنه‌ای در حوزه‌‌‌‌های علمیه
وبلاگ «نامه‌های حوزوی» با انتشار پستی به تشریح ممنوعیت‌‌ها و محدودیت‌ها برای نقد دیدگاه‌ها و نظرات علی خامنه‌ای در حوزه‌های علمیه پرداخته است.

www.digarban.com (2017)