وبلاگ

دانشطلب: اعتمادم را تماما از دست داده‌ام
مجتبی دانشطلب یکی از وبلاگ‌نویسان حزب‌الله پس از تحمل شش ماه زندان دو روز پیش آزاد شد و وبلاگ خود را به‌روز کرد.
«مهر بدنامی مذاکره با آمریکا بر پیشانی روحانی خورد»
وبلاگ محافظه‌کار «ساحل» با انتقاد از گفتگوی تلفنی حسن روحانی و باراک اوباما نوشته که مهر «بدنامی» مذاکره با آمریکا عاقبت بر پیشانی آقای روحانی حک شد.
نگاه طلبه‌های حوزه‌ علمیه قم به سطح زندگی
وبلاگ «نامه‌های حوزوی» در تازه‌ترین پست وبلاگی خود به بررسی وضعیت اقتصادی طلبه‌های قم پرداخته و در مورد تغییر سبک زندگی آنها گزارش کوتاهی ارائه کرده است.
اندر احوال این روزهای حزب‌اللهی‌ها
وبلاگ «بزمانه» در تازه‌ترین پست خود «وصول‌گرایی» حزب‌الله و اصول‌گرایان و «غرور» و «تکبر» آن‌ها را از مهم‌ترین عوامل شکست جریان حزب‌الله در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ دانسته است.
«رژیم لاغری٬ حذف غیر عقلانی بخشی از بدن است»
وبلاگ «واژگون» در تازه‌ترین پست خود از رفتار گروهی از زنان ایران با «بدن» خود با عنوان «محاکمه بدن» یاد کرده است.
مجلس خوب مجلسی است که منحل بشود
مجتبی دانشطلب یکی از فعالان سایبری حزب‌الله زندانی در اوین٬ ۱۰ تیر ماه سال ۱۳۹۱ در وبلاگ خود نوشته بود «مجلس خوب مجلسی است که منحل بشود.»
راهپیمایی روز قدس بی‌خاصیت است
نویسنده وبلاگ «آرمانشهر» از هواداران محمود احمدی‌نژاد راهپیمایی روز «قدس» را «بی‌خاصیت» نامیده و افزوده از این پس در این راهپیمایی و تجمعاتی از این دست شرکت نخواهد کرد.
آخوند‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ گره‌گشا یا گره کور؟
وبلاگ «کوثرانه» با بیان این که روز به روز به تعداد «روحانیون ملبس در فضای مجازی افزوده می‌شود»٬ نوشته که حضور برخی طلبه‌ها در فضای مجازی «گره‌گشا» و حضور برخی دیگر ایجادکننده «گره کور» است.
حزب‌الله در انتخابات ریاست جمهوری شکست خورد
سجاد صفار هرندی٬ فرزند محمدحسین صفار هرندی٬ مشاور فرهنگی فرمانده سپاه با اعلام اینکه جریان حزب‌الله در انتخابات شکست خورد٬ نوشت که این شکست به منزله پایان دنیا نیست.
حمله کم‌سابقه یه وبلاگ‌نویس به رهبران محافظه‌کار
وبلاگ «آهستان» در تازه‌ترین پست خود محمدتقی مصباح یزدی٬ جبهه پایداری و نامزد‌های محافظه‌کار را عامل اصلی شکست محافظه‌کاران در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم معرفی کرد.

www.digarban.com (2017)