وبلاگ

فشار تحریم‌ها نظام را مجبور به امضای تفاهم‌نامه ژنو کرد
مجتبی دانشطلب در تازه‌ترین پست وبلاگ خود نوشته که تحمل تحریم‌های بین‌المللی به اندازه‌ای برای جمهوری اسلامی «سخت» بود که ناچار به امضای تفاهم‌نامه ژنو با گروه ۱+۵ شد.
«تنزل جایگاه بسیج در مدارس علمیه ایران»
وبلاگ «نامه‌های حوزوی» در تازه‌ترین پست خود به بررسی جایگاه و کارکرد پایگاه‌های بسیج در مدارس علمیه پرداخته است.
«حجاب سوء‌ظن زنان به شوهران خود را رفع می‌کند»
وبلاگ «دین من» در تازه‌ترین پست خود نوشته که «حجاب، زن را از شوهر خاطر جمع می‌کند و زن می‌داند که شوهرش بیرون نتوانسته به زن‌ها نگاه کند و علاقه‌ای پیدا کند.»
«اپوزیسیون فضا را بسته و خطرناک می‌خواهد»
مجتبی دانشطلب در تازه‌ترین پست وبلاگی خود از نحوه برخورد «اپوزیسیون» با بازداشت و زندانی شدن گروهی از فعالان محافظه‌کار سایبری انتقاد کرده است.
«عنقریب است از معرفت دینی٬ صورتکی بی‌روح بر جای ماند»
وبلاگ «ابتدا» با انتقاد از گسترش «فرمالیسم مذهبی» در ایران نوشته «عنقریب است که با انتشار ویروس فرمالیسم مذهبی، از معرفت دینیمان، جز صورتک‌هایی بی‌روح بر جای نمانَد.»
«روحانی از مردمی که به وی رای نداده‌اند٬ دلخور است»
یکی از فعالان رسانه‌ای حزب‌الله در وبلاگ خود نوشته حسن روحانی هنوز از مردمی که در انتخابات به وی رای نداده‌اند «دلخور» است و آن‌ها را «خشونت‌طلب» می‌داند.
روحانی تنها گزینه «بد» مردم برای انتخاب بود
محمد مهاجری در وبلاگ سایت «خبر آنلاین» نوشته حسن روحانی «گزینه بدی» بود که مردم ناچار به انتخاب آن شدند و محافظه‌کاران تندرو با حمله به دولت وضعیت «بد» کنونی را «بد‌تر» نکنند.
آیا مخالفان برنامه هسته‌ای نیز می‌توانند بیلبورد نصب کنند؟
وبلاگ «هابیل» در تازه‌ترین پست خود از مقام‌‌های جمهوری اسلامی پرسیده آیا مخالفان و منتقدان در ایران می‌توانند مثل طراحان بیلبورد‌های «ضد آمریکایی» نظرات و دیدگاه‌های خود را در سطح شهر‌ها نشان دهند؟
حزب‌الله در ایران تاریخ مصرف دارد
مجتبی دانشطلب در تازه‌ترین پست وبلاگی خود از بی‌اعتنایی و اتهام‌زنی برخی سایت‌های محافظه‌کار به زندانی شدن خود انتقاد کرد.
«مذاکرات هسته‌ای نباید از مردم مخفی بماند»
وبلاگ «هابیل» در تازه‌ترین پست خود از محرمانه ماندن مذاکرات هسته‌ای ایران با غرب انتقاد کرده و نوشته «چه کسی حق دارد این‌‌گونه محرمانه و مخفی، امری مهم که ممکن است در آن امتیازهای نادرست به طرف غربی داده شده باشد را از ملت ایران پنهان نگه دارد.»

www.digarban.com (2017)