وبلاگ

کوچک‌زاده: خمینی مدعیان باسوادی را تحقیر کرده بود
مهدی کوچک‌زاده٬ نماینده محافظه‌کار مجلس در تازه‌ترین پست وبلاگ خود به سخنان حسن روحانی مبنی بر «بی‌سواد» خواندن منتقدان توافقنامه ژنو واکنش نشان داده و حملات تندی متوجه وی کرده است.
«دولت حسن روحانی حاصل یک زد و بند سیاسی است»
یکی از فعالان سایبری حزب‌الله در واکنش به تیتر نخست روزنامه نوپای «آسمان» مبنی بر اینکه «روحانی تنها نیست» نوشته دولت روحانی حاصل یک «زد و بند سیاسی» است.
«حسن روحانی مانع ترور منتقدین خود شود»
مجتبی دانشطلب٬ یکی از حامیان محمود احمدی‌نژاد به حسن روحانی و مدیران دولت یازدهم توصیه کرده «قبل از اینکه به فکر استفاده از داس در برابر مخالف باشند٬ بهتر است با واقع گرایی مانع ترور انتقاد توسط هواداران افراطی‌شان شوند.»
«مافیای سپاه در حال از بین بردن رقبای اقتصادی خود است»
علی قلهکی٬ یکی از فعالان سایبری حزب‌الله در واکنش به این گفته علی سعیدی٬ نماینده ولی فقیه در سپاه مبنی بر آمادگی این نیرو برای محدود کردن فعالیت‌های اقتصادی‌اش نوشته «خدا کند که سپاه زود‌تر از اقتصاد برود.»
«پیروزی هسته‌ای دروغ بزرگی است»
وبلاگ «آهستان» اظهارات مقام‌های جمهوری اسلامی درباره «پیروزی هسته‌ای» را دروغ دانسته و پلمب تاسیسات هسته‌ای را به گرفتن «روح انقلابی از کالبد» ایران تشبیه کرده است.
«جشنواره فیلم عمار ساخته حاکمیت است»
یکی از نیرو‌های سایبری حزب‌الله با انتقاد از برگزاری جشنواره فیلم «عمار» نوشته این جشنواره در ‌‌نهایت منجر به سرخوردگی مجریان آن خواهد شد.
«دکان جدیدی به نام محکوم کردن فتنه»
وبلاگ «رودخانه نقره‌ای» نزدیک به محمود احمدی‌نژاد٬ موضع‌گیری‌ها و اظهار‌نظر‌ها در حمایت از روز «۹ دی» را سخنانی «بی‌معنی» و «تهوع‌آور» خواند.
«۹ دی اگر حرف تازه‌ای ندارید لطفاً سکوت کنید»
وبلاگ «آینده از آن حزب‌الله» با انتقاد از اظهار‌نظر‌ها وموضع‌گیری‌های تکراری مقام‌های جمهوری اسلامی درباره «۹ دی» به آنها توصیه کرده اگر حرف تازه‌ای درباره این روز ندارند٬ سکوت کنند.
«بابک زنجانی آدم ارگان خاصی است»
وبلاگ «بهاریزاسیون» نزدیک به محمود احمدی‌نژاد از بابک زنجانی به عنوان «آدم» یک ارگان «خاص» نام برده که بدون «تکیه» به اکبر هاشمی رفسنجانی و اعضای موتلفه به موفقیت‌های اقتصادی دست یافته است.
«زندانی باید به اندازه سگ جا داشته باشد»
مجتبی دانشطلب در تاره‌ترین پست وبلاگی خود به تشریح وضعیت اسف‌بار زندانیان در زندان‌های رجایی‌شهر و اوین پرداخته است.

www.digarban.com (2017)