وبلاگ

«فعالان فرهنگی حزب‌الله را به خاک نشانده‌اند»
محمدحسن روزی‌طلب از فعالان رسانه‌ای حزب‌الله حامی محمود احمدی‌نژاد در صفحه گوگل‌پلاس خود نوشته «اختاپوس ناکارآمدی» دست روی همه کشور گذاشته و نیروهای فرهنگی «خودجوش و غیروابسته را به خاک نشانده است.»
«مداحی محمود کریمی در بیت خامنه‌ای تشویق او است»
یکی از فعالان سایبری حزب‌الله در صفحه گوگل پلاس خود از دفتر علی خامنه‌ای به خاطر دعوت از محمود کریمی برای مداحی در مراسم عزاداری فاطمیه انتقاد کرد.
«روشنفکربازی؛ سم مهلک اجتماعات ارزشی»
محمدصادق شهبازی٬ یکی از اعضای ستاد سعید جلیلی با انتقاد از آنچه «روشنفکربازی» در محیط‌های حزب‌اللهی نامیده٬ این پدیده را جزو «سموم مهلک جمع‌های ارزشی» نامیده است.
رفتار‌های امنیتی دولت روحانی افزایش پیدا خواهد کرد
وحید یامین‌پور٬ یکی از فعالان سایبری حزب‌الله نوشته دولت حسن روحانی در شکل‌دهی یک اقتدار گفتمانی «ناتوان» بوده٬ «تحمل» انتقاد ندارد و برای جبران این «خلاء» به رفتار‌های امنیتی گرایش پیدا خواهد کرد.
«انقلاب اسلامی همه را گرفتار کرده است»
یکی از وبلاگ‌نویسان ارزشی با بیان این که انقلاب اسلامی بر همه عرصه‌های عمومی و خصوصی مردم ایران تاثیر گذاشته٬ نوشته به نظر می‌رسد «گریزی» از این انقلاب که همه را «گرفتار» کرده نیست.
خیلی چیز‌ها در دولت روحانی محرمانه شده است
کبری آسوپار یکی از فعالان رسانه‌ای حزب‌الله در صفحه گوگل پلاس خود از برخورد‌های امنیتی دولت حسن روحانی با منتقدان خود انتقاد کرده است.
«جمهوری اسلامی مردم ایران را به زامبی تبدیل کرده است»
اکبر جباری٬ باجناق غلامحسین الهام در تازه‌ترین پست فیس‌بوکی خود روحانیون٬ مراجع تقلید و نظام جمهوری اسلامی به به باد انتقاد گرفته و نوشته آنها ۳۰ سال است که مردم ایران را به «زامبی» تبدیل کرده‌اند.
«نوشدارو پس از مرگ سهراب»
وبلاگ «اسلام ناب» در تازه‌ترین پست خود در واکنش به حمایت گروهی از نظامیان و محافظه‌کاران تندرو از دولت محمود احمدی‌نژاد٬ اقدام آن‌ها را «نوشدارو پس از مرگ سهراب» نامیده است.
«قلاده سگ شکاری، نشان حب حسین»
یکی از فعالان سایبری حزب‌الله در صفحه گوگل پلاس خود از تجربه دیدارش با یکی از زائران حرم امام هشتم شیعیان در مشهد که قلاده سگ شکاری بر گردن داشته نوشته است.
چماقی به نام «پیام ۲۴ خرداد»
وبلاگ «سرلوحه» در تازه‌ترین پست خود به دولت یازدهم و حامیان آن به خاطر استفاده از «چماق ۲۴ خرداد» برای خاموش کردن منتقدان خود اعتراض کرده است.

www.digarban.com (2017)