وبلاگ

«نظام چگونه از یک سوتی بزرگ نجات یافت؟»
یکی از فعالان سایبری حزب‌الله٬ شرکت نکردن فرماندهان سپاه و ارتش در تجمع اعلام آمادگی نیرو‌های حزب‌الله برای مقابله با «داعش» را «شانسی» برای جمهوری اسلامی دانسته است.
«گفتم به لبت چيست بگفتا که نمک»
یکی از فعالان سایبری حزب‌الله در صفحه «گوگل پلاس» خود از اختلاط دختران و پسران حزب‌الله در اردو‌ها و شبکه‌های اجتماعی و برخورد‌های دوگانه با این موضوع انتقاد کرده است.
باقرزاده: پست یامین‌پور منجر به بروز تفرقه میان حزب‌الله شد
کميل باقرزاده٬ فرزند محمد باقرزاده يکی از فرماندهان سپاه نوشته که پست وحيد يامين‌پور درباره مسيح علی‌نژاد منجر به بروز «تفرقه» در ميان حزب‌الله شده است.
فرزند باقرزاده خواستار اعدام میرحسین موسوی شد
کمیل باقرزاده فرزند محمد باقرزاده٬ رئیس کمیته جستجوی مفقودین جنگ٬ پس از اعدام مه‌آفرید خسروی خواستار صدور و اجرای حکم اعدام میرحسین موسوی شده است.
«مه‌آفرید اعدام شد؛ بدون انتشار عکس لحظه اعدام»
ﻋﻠﯽ ﻗﻠﻬﮑﯽ٬ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻓﻌﺎﻻﻥ ﺳﺎﯾﺒﺮﯼ ﺣﺰﺏﺍﻟﻠﻪ در واکنش به اعلام خبر اجرای حکم اعدام مه‌آفرید خسروی در صفحه گوگل پلاس خود نوشته که «مه آفرید اعدام شد بدون انتشار عکس لحظه اعدام.»
هشدار درباره احتمال توسل حزب‌الله به رسانه‌های بیگانه
یکی از وبلاگ‌نویسان حزب‌الله به مقام‌های جمهوری اسلامی نسبت به بروز این ذهنیت در لایه‌هایی از اجتماع که تنها راه «احیای حقوق شهروندی» توسل به رسانه‌های خارجی و «دستگاه خبیث تبلیغاتی بیگانه» است٬ هشدار داده است.
««رهبر انقلاب را تیم رسانه‌ای دفتر رهبری بایکوت کرده‌اند»
کمیل باقرزاده٬ یکی از روحانیون فعال در فضای مجازی در یادداشتی از نحوه اداره سایت علی خامنه‌ای انتقاد کرده و نوشته رهبر جمهوری اسلامی به علت کم‌کاری‌ها «بایکوت رسانه‌ای» شده است.
دعوای اصلی جناح‌ها بر سر نفت است
مجتبی دانشطلب٬ یکی از فعالان سایبری حزب‌الله نوشته «در سیاست وابسته به نفت غالبا هر کس از جایی سهمی برده باشد طرفدار‌‌ همان جناح می‌شود.»
چرا به آن مرد {احمدی‌نژاد} که رفته است فحش می‌دهند؟
مهدی کوچک‌زاده٬ نماینده مجلس در تازه‌ترین پست وبلاگی خود تصمیم دولت حسن روحانی برای واردات روزانه ۱۰ میلیون لیتر بنزین را اقدامی «آمریکایی» و در جهت «منافع کانون‌های ثروت و قدرت» ارزیابی کرده است.
روایتی تازه از دخالت فرماندهان سپاه در انتخابات ریاست جمهوری
علی قلهکی٬ یکی از فعالان سایبری حزب‌الله نوشته در انتخابات ریاست جمهوری سال‌های ۱۳۸۸ و ۱۳۹۲ از نزدیک شاهد دخالت فرماندهان سپاه در این دو انتخابات بوده است.

www.digarban.com (2017)