وبلاگ

«امتیاز سهمیه دانشگاه برخی را طلبکار کرده است»
مجتبی دانشطلب٬ وبلاگ‌نویس حزب‌الله با انتقاد به در نظر گرفتن سهمیه برای خانواده و بستگان شهدا و جانبازان٬ نوشته «هیچ فداکاری‌ای دلیل بر تبعیض نمی‌شود.»
«به جای تقدیم جسم به رهبر٬ فرزندآوری کنید»
تقی دژاکام٬ یکی از نویسندگان روزنامه «کیهان» نوشته بسیاری از نیروهای حزب‌الله در حالی که شعار «تقدیم جسم و جان» خود به علی خامنه‌ای را می‌دهند٬ تنها در «حرف» برای توصیه‌های وی اهمیت قائل می‌شوند.
«تیم رسانه‌ای روحانی بدنبال فراموشی رفع حصر است»
امیرحسین ثابتی٬ از اعضای هیات تحریریه «رجانیوز» نوشته تیم رسانه‌ای حامی حسن روحانی٬ پروژه فراموشی «رفع حصر» را آغاز کرده است.
«ارتزاق از راه مخبری برای افسران ارشد جنگ نرم»
رضا نساجی٬ یکی از فعالان حزب‌الله در فضای مجازی نوشته شماری از «دوستان اصولگرا» از راه «مخبری» برای نهادهای امنیتی ارتزاق می‌کنند و اطلاعات سایر فعالان سایبری محافظه‌کار را در اختیار «افسران ارشد جنگ نرم» قرار می‌دهند.
«تظاهرات مردمی مسخره کردن بحران فلسطین است»
مجتبی دانشطلب یکی از حامیان محمود احمدی‌نژاد در صحفه «گوگل‌ پلاس» خود نوشته «تظاهرات صرفا مردمی در حمایت از فلسطین به نوعی مسخره کردن این بحران است.»
«اصول‌گرایان مدت‌هاست مشغول فحش دادن به یکدیگر هستند»
یکی از فعالان حزب‌الله در صفحه «گوگل پلاس» خود به تلاش‌ها برای وحدت میان «اصول‌گرایان» انتقاد کرده و نوشته با «آدم‌های متحجر و افراطی و فحاش» نمی‌توان به وحدت رسید.
کوچک‌زاده: شوهر همشیره مطهری انتخابات برگزار نکرد
مهدی کوچک‌زاده٬ نماینده مجلس در واکنش به ابراز تردید علی لاریجانی به نحوه رای نیاوردن علی مطهری برای عضویت در هیات نظارت بر مطبوعات نوشته که لاریجانی مجلس را «سلیقه‌ای» اداره می‌کند.
روزنامه «جوان به جدول زد»
علی قلهکی یکی از فعالان سایبری حزب‌الله از روزنامه «جوان» به خاطر «بی‌تقوایی» در برخورد با روزنامه‌های اصلاح‌طلب درباره پوشش تحولات غزه انتقاد کرده است.
«طرح برخورد با روزه‌خواری کینه‌ها را افزایش می‌دهد»
یکی از وبلاگ‌نویسان حزب‌الله طرح برخورد با پلیس با مظاهر روزه‌خواری را باعث افزایش «کینه‌ها» دانسته و خواستار توقف اجرای چنین طرحی شده است.
«سیاست‌های دولت باعث افزایش قدرت سپاه خواهد شد»
یکی از فعالان سایبری حزب‌الله «بی‌اعتنایی» دولت حسن روحانی به مسائل منطقه‌ای به خصوص حوادث عراق و سوریه را باعث افزایش قدرت داخلی و خارجی سپاه پاسداران دانسته است.

www.digarban.com (2017)